Skocz do zawartości

Ubezpieczenie assistance - Europa - konkretne oferty


Rekomendowane odpowiedzi

ubezpieczenie holownika chyba za bardzo nic Ci  nie pomoże . W razie awarii co zrobisz z przyczepą ? Musiałbyś kupić i na przyczepę - chyba . Osobiście mam wykupione ADAC oni oferują pomoc na cały zestaw . Jak dla mnie jest super - bo jeszcze się nie przydało .

A tak poważnie to zależy czego oczekujesz od ubezpieczenia ? Na jaki okres chcesz wykupić i tak dalej .

ADAC
Jedna wielka ściema.Wykupiliśmy ADAC pakiet Plus Czlonek + Partner ( na całą Europę),zaplaciłam 113 e i wybraliśmy się w podróż poślubną do Czarnogóry z 2 letnim synkiem i moją mamą.Na węgrzech stanął nam samochód po prostu wpadł pedał gazu i nie działał, zadzwoniliśmy do Adaca i problem bo Węgry.Temperatura ponad 30 stopni, my z dzieckiem na autostradzie, setki wykonanych telefonów i tak staliśmy 6 i pół godziny do nocy zanim ktoś przyjechał.Zawieżli nas do hotelu nad Balatonem w poniedziałek póżnym wieczorem.Do piątku mimo naszych telefonów nikt sie z nami nie kontaktował a jak dzwoniliśmy to tylko slyszeliśmy że się odezwą.Dzisiaj jest 9 dzień jak tu siedzimy, pieniądze nam sie skończyły, mama ciagle płacze, dziecko też i teraz każą nam zapłacić sobie za hotel i zorganizować powrót do Polski we własnym zakresie.Na telefony przez te 9 dni straciliśmy fortunę, ciągle nas odsyłaja do kolejnych konsultantów, nikt nic nie wie, nawet nie wiemy gdzie jest nasze auto w którym jest fotelik da maluszka.Nie ma kto po nas przyjechać.I to co pisze w regulaminie to jedno wielkie kłamstwo.Nie zapłaca Wam żadnego noclegu, wrócić do kraju musicie sami, za naprawe auta zapłacicie sami, auta zastępczego tez nie dostaniecie.Ani niemiecki ADAC ani polski starter sie Wami nie przejmie.A wegierski to już totalna porażka.Siedze w tym hotelu (dodam że już zostaliśmy tu jedynymi gośćmi bo cały hotel pusty) pisze ten post i płacze bo nie wiem co my zrobimy.A wszystkim ADACA nie polecam i jak jedziecie zagranicę to liczcie tylko na siebie bo Adac co najwyżej siągnie Was z autostrady po kilku godzinach, zakwateruje w trzygwiazdkowym hotelu za który póżniej zapłacicie fortunę, ogromny racchunek telefoniczny i kompletnie rozregulowane nerwy i bardzo wielki stres.I po 9 dniach usłyszycie że macie sobie sami zorganizować powrót do Polski.Kazdy umywa rece a gdyby nam od razu to powiedzieli a nie mydlili oczy to już byśmy dawno w domu byli.Przereklamowana firma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 276
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

ADAC
Jedna wielka ściema. ........................Przereklamowana firma.

 

 

zupełnie się nie zgodzę jest znacznie gorzej niż kiedyś ale działa, trzeba znać swoje prawa i je egzekwować bo sami niechętnie się udzielają

trochę winy jest po waszej stronie, bo naprawę robi się w 1-2 dni i płacą bez problemu albo odholowują w kierunku domu albo na parking

holowanie dodatkowe nie opłaca się u nich bo jest za drogo, samo miejsce postoju samochodu też powinniście dokładnie znać, bo to wy decydujecie gdzie trafi samochód.

ogólnie trochę trzeba się naszarpać z nimi ale wszystko da się załatwić i nadal chyba to jest najfajniejszy assistance 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego znać prawa a co innego możliwość ich wyegzekwowania.

 

Jak się wypieli to się wypieli i co, ma tam siedzieć jeszcze z miesiąc i się kłucic z centralą w Niemczech?

Ostatnio Nasz kolega doświadczyl pomocy z OC (sprawcy) niemieckiej ubezpieczalni. Dobrze że był zabezpieczony po swojemu.

 

Niestety tak to jest jak na wypady wybiera się takie kraje jak Czarnogóra, Węgry itd.

Tam ubezpieczalnia dziala tylko w teorii bo mentalność ludzi inna.

 

Spróbuj załatwić aby ADAC podwiozło Ci paliwo w Czarnogórze, życzę powodzenia i lepiej mieć zapsa jedzenia bo długi postuj taką osobę czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Troszkę odkurzę temat. Mój samochód ma 15 lat i skurczyła się oferta assistance europa. Szukam takiej firmy, która w OWU ma również holowanie przyczepy kempingowej. Ze wzglądu na barierę językową zmuszony jestem korzystać z polskich ubezpieczycieli. Znalazłem ofertę PZM Assistance jednak nie ma nigdzie świeżych informacji o nich. Czy może ktoś korzystał z ich usług ? A może ktoś zna inną firmę spełniającą moje kryteria.

 

P.S. Tylko nie piszcie że mam zmienić samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień samochód :P

 

Żart sytuacyjny :)

 

Ja wykupiłem adac, jednak jest to najpewniejsze, bariera językowa też jest ale zawsze jakoś się dogada, poza tym podejżewam że jednak pracuje u nich jakiś polak. Miałem kiedyś assistance w allianz. Rozkraczył mi się samochód, dlatego że chciałem żeby orzyjechali na dwa samochody, bo byliśmy we trójke z czego mała w foteliku i do szoferki lawety byśmy nie weszli to ściągnął mnie tylko na najbliższą stache benzyniwą. Paranoja jakaś, a jeszcze gorsze że wciskał nam na siłe żeby małą wieźć na kolanach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu piesek pogrzebany, dlatego wolałem to niemieckie adac, nieważne czym jedziesz to obejmuje bo jest do osoby. Nawet jak w cepie rozwalisz koło czy urwiesz pół d... to zabierają samą cepe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W adac jedynie jest że przyczepa bez ładunku, ale to bardziej chyba chodzi o towarówke, bo wątpie żeby kazali wywalać ubrania czy żarcie z lodówki :P

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W adac jedynie jest że przyczepa bez ładunku, ale to bardziej chyba chodzi o towarówke, bo wątpie żeby kazali wywalać ubrania czy żarcie z lodówki :P

 

A gdzie kupowałeś tego ADACa? Musiałeś coś dopłacać za opcję przyczepy czy wszystko jest w pakiecie dla auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pakiet auta tylko osoby, zachorujesz odstawią Ci rodzine do domu, awaria auta ściągną i jak się da naprawić podajrze w dwa dni to naprawiają i partycypują w kosztach, a jak się nie da to na lohre i do domu. Pod domem akumulator Ci padnie to przyjadą uruchomić. Zatrzaśniesz kluczyki też Ci otworzą. Wszystkie takie dziwne rzeczy, a nawet jak jesteś w szpitalu to ściągają rodzine i dają im hotel. Mi załatwiał wujek, ale można też przez neta, tylko ja nie potrafiłem znaleźć. Pełny pakiet 88€

Poza tym to nie jest jaki tako typowo asistance, płacàc wchodzisz do klubu i masz jeszcze inne binusy, nawet nie wiem jakie, a asiistance tak jakby przy okazji.

Tylko jakbyś to chciał kupić to nie kupuj w starterze, sygnują się adac ale to jest calkiem coś innego, w necie czytałem że ludzie się nacięli i w razie problemów mieli z tym kłopot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, że w PL ADAC = Starter. 

Ja zawszę kupuję Assistance w Mondial Assistnace, ale tam nic nie ma z przyczepą. Mam jakiś zakres ochrony, i podstawienie auta zastępczego takiej samej klasy, więc musieliby mi dać auto z hakiem. Jakieś też mam tam opcje na wypadek zatrzaśnięcia kluczyka, czy nalania złego paliwa, naprawiają, albo płacą itp itd. 

No ale pod kątem przyczepy nie mam nic niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.