Skocz do zawartości

Ubezpieczenie assistance - Europa - konkretne oferty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 276
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ubezpieczenie holownika chyba za bardzo nic Ci  nie pomoże . W razie awarii co zrobisz z przyczepą ? Musiałbyś kupić i na przyczepę - chyba . Osobiście mam wykupione ADAC oni oferują pomoc na cały zestaw . Jak dla mnie jest super - bo jeszcze się nie przydało .

A tak poważnie to zależy czego oczekujesz od ubezpieczenia ? Na jaki okres chcesz wykupić i tak dalej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykupić ADAC? przez Internet? PZMOT?

 

http://jazdawde.pl/ile-czasu-trwaja-formalnosci-zwiazane-z-czlonkostwem-w-adac-vt20.htm

 

Chyba najlepiej skontaktować się z Panem Maciejem !

Super człowiek , doradzi , pomoże , napisze wniosek , pomoże w wpłacie

Obsługa od Ado Z

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wykupienie w STARTERZE jest to firma która współpracuje z adac 

Nadmienię że korzystałem w Austrii z usług startera i muszę stwierdzić że wszystko odbyło się szybko i sprawnie bardzo dobry kontakt z polskim konsultantem i duże zainteresowanie z ich strony czasie trwania usterki jak i i po

http://www.starter24.pl/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpieczenie holownika chyba za bardzo nic Ci  nie pomoże . W razie awarii co zrobisz z przyczepą ? Musiałbyś kupić i na przyczepę - chyba . Osobiście mam wykupione ADAC oni oferują pomoc na cały zestaw . Jak dla mnie jest super - bo jeszcze się nie przydało .

A tak poważnie to zależy czego oczekujesz od ubezpieczenia ? Na jaki okres chcesz wykupić i tak dalej .

Ubezpieczenie może mi się przydać w przypadku jakiejkolwiek awarii auta - niewiele byłbym w stanie sam naprawić .Poza tym kwestia holowania,zakupu części itp.poza granicami jest o wiele trudniejsza m.in.z powodu bariery językowej.Myślę,że wystarczyło by  mi ubezpieczenie na 2-3 tygodnie.

 

Jak wykupić ADAC? przez Internet? PZMOT?

No właśnie-zastanawiam się -skoro ADAC  to firma niemiecka-to czy mają swoje przedstawicielstwa w Polsce i czy w przypadku awarii możliwy by był kontakt telefoniczny z ubezpieczycielem w języku polskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roczne ubezpieczenie kosztuje nieco ponad 80 euro i jest przypisane do użytkownika a nie do samochodu. Działa również w Polsce. Skorzystałem z ich usług. Wszystko bez najmniejszego problemu łącznie z samochodem zastępczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem się jak łysy na grzebienie na ofertę startera podaną przez piaskowego. W końcu nie szprecham, więc lepiej by było skorzystać z polskojęzycznego oferenta. Ale jak przejrzałem OWU, trochę "ostygłem". Umowa, jak zwykle znowu sporządzona na pojazd. Owszem, w przypadku holowania przyczepy, zadbają o nią (zgodnie z OWU). Ale pojazdem ubezpieczonym jest samochód i to do 2,599 tony. Mój jest lżejszy, ale już to ograniczenie mnie nieco ostudziło. Zdarzenie objęte ubezpieczeniem, to każde zdarzenie na pojeździe ubezpieczonym. A jeśli zdarzenie będzie dotyczyło przyczepy? OWU nie przewidują takiej ewentualności. Czy ktoś zna coś podobnego jak ADAC na rynku polskim? Piaskowy, dzięki za przykład, ale obawiam się, że nie załatwia on wszelkich potrzeb naszych krajowych :-( Chyba pozostanie wyłącznie ADAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://jazdawde.pl/ile-czasu-trwaja-formalnosci-zwiazane-z-czlonkostwem-w-adac-vt20.htm

 

Chyba najlepiej skontaktować się z Panem Maciejem !

Super człowiek , doradzi , pomoże , napisze wniosek , pomoże w wpłacie

Obsługa od Ado Z

Szperając po internecie w poszukiwaniu przedstawicielstwa ADAC natknąłem się na "reklamę" P.Macieja na forum posiadaczy subaru. Domyślam się ,że ADAC premiuje w jakiś sposób swoich członków zachęcających innych do powiększenia grona ubezpieczonych.Choć osobiście nie mam nic przeciwko...jeśli ta osoba pomoże a firma,którą w pewnym sensie reprezentuje-okaże się rzetelna.Choć opinie zarówno o ADAC jak i innych firmach ubezpieczeniowych bywają na forach bardzo różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wielce prawdopodobne, że P, Maciej ma z tej działalności jakieś profity, ale robi to profesjonalnie i bez ryzyka. ADAC przysyła dokumenty do domu. Trwa to ok 2 tygodni ale ubezpieczenie już działa w tym czasie.

A tak swoją drogą, to które TU na dore notowania??

Zawsze będą malkontenci.

Ja dwukrotnie korzystałem z pomocy ADAC i za każdym razem byłem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ubezpieczenia wszystkie będą dążyły do minimalizacji ryzyka. A to spowoduje, że każde zdarzenie będzie wnikliwie badane, co uczciwym dodaje dodatkowych nakładów czy to pracy, czy to finansów. To zaś ludzi odstręcza od ubezpieczycieli. Piszę o uczciwych, bo taki, będąc świadomym swojej uczciwości czuje się karany za czyjąś nieuczciwość. Ale taki jest dzisiejszy świat. Uważam, że gdyby inni ubezpieczyciele zoferowali ubezpieczenia przypisane użytkownikowi, a nie do pojazdu tali by się rzeczywistą konkurencją ADAC. Ale nie chcą podjąć tego ryzyka.

 

A.. tak se napisałem z roboty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.