Skocz do zawartości

Włochy w lipcu 2013.


RobertN

Rekomendowane odpowiedzi

Kurrarras.

 

Termin wyjazdu 28 lub 29 czerwca u mnie pewny na 14 dni w okolice Wenecji. Dla nas najlepsze kempingi są takie, żeby daleko nie chodzić z majdanem na plażę lub basen, bo z doświadczenia wiem, ze w ciągu dnia jeszcze kilkakrotnie biega się tam i z powrotem. Pod tym wzgledem dobre są www.villaggiosfrancesco.com  lub www.pradelletorri.it . Na San Francesco nie byłem b. dawno i cena trochę wyższa niż na Pra delle Torri, gdzie byłem 2 i 3 lata temu. Super baseny dla dzieci, 25 i 50 metrowe baseny dla dorosłych. Na obu małym minusem jest wąska plaża, ale za to dzieciaki nie zgubią, co jest możliwe na plażach długich i szerokich  jak lotniska. Oba są na b. przyzwoitym poziomie.

Zainteresował mnie również za Wenecją www.rosapineta.it  . Cena niższa, z komentarzy wynika że ma swój klimat / stali, całosezonowi bywalcy przez nas nazywani rezydentami/ natomiast są też niezbyt przychylne opinie, tak że kemping może standardem przypominać nienajlepsze kempingi chorwackie.

W weekend coś jeszcze poszukam.

Na Pra delle Torri dobrze jest rezerwować plac, bo te bez rezerwacji sektory są częściowo bez cienia i tylko to może być wolne nawet pod koniec czerwca, szanse zwiększa przyjazd w piatem wieczorem lub w sobotę rano.

Po 14 dniach przejedziemy nad Gardę lub na Istrię, jeszcze sprawa otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Polecam www.argentariocampingvillage.com natomiast jest on 100 km na południe. Najlepszy kemping w tej okolicy, sporo w okolicy do zwiedzania. Nie odczuwa się na nim postępującej w Toskanii komercji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

. Zdajecie sobie jednak sprawę czego się nasłucham jak postoję kilka dni pod bramą?

.

kurrarras, jak tak sie boisz zony ;),  to moze podzwon po kempingach ten pierwszy raz i jednak zarezerwuj - wolnosc przeciez poczeka... - do czasu, az sie zorientujesz, jak to wszystko dzala :) Zastanawia mnie, czy w podobny sposob mozna nastawic sie na "wolnosciowe" podejscie do sprawy, kiedy sie jedzie wieksza grupa. My jezdzimy w 4 przyczepy i po prostu wygodniej nam cos sobie wczesniej ustalic, zeby byc kolo siebie parcelami. Ale chodzi nam po glowie (baardzo) i kusi wycieczka niezaplanowana, z niespodziankami :]  - macie jakies doswiadczenia w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w sezonie znalezienie 4 wolnych parcel obok siebie będzie bardzo trudne.

Chyba, że nie jedziecie w sezonie. Początek lipca i ostatni tydzień sierpnia to można jechać taką ekipą w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Polecam www.argentariocampingvillage.com natomiast jest on 100 km na południe. Najlepszy kemping w tej okolicy, sporo w okolicy do zwiedzania. Nie odczuwa się na nim postępującej w Toskanii komercji.

 

Jawor61,  możesz coś więcej napisać odnośnie tego kempingu, drogi jaką jechałeś i orientacyjnych cen pobytu na kampie oraz okolicznych sklepów spożywczych...

Wszelkie informacje mile widziane, wybieram się  pod koniec przyszłego tygodnia do Włoch i chcielibyśmy zobaczyć Toskanię. Jedziemy z dwójką małych dzieci, myślę że będą miały ca tam robić...

Dzięki za wszelkie podpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawor61,  możesz coś więcej napisać odnośnie tego kempingu, drogi jaką jechałeś i orientacyjnych cen pobytu na kampie oraz okolicznych sklepów spożywczych...

Wszelkie informacje mile widziane, wybieram się  pod koniec przyszłego tygodnia do Włoch i chcielibyśmy zobaczyć Toskanię. Jedziemy z dwójką małych dzieci, myślę że będą miały ca tam robić...

Dzięki za wszelkie podpowiedzi 

@P_JA napisał:

... więcej napisać odnośnie tego kempingu, drogi jaką jechałeś i orientacyjnych cen pobytu na kampie...

 

 Argentario < I N F O > ceny

 

Nasze Włochy < tak pojechaliśmy,

przewijaj panel obok mapy i klikaj dowiesz się więcej...

 

... wybieram się  pod koniec przyszłego tygodnia do Włoch. < my jak zdążymy?,

startujemy w najbliższą sobotę w stronę słońca.

 

Chcemy przedłużyć trochę słoneczne lato + wygrzać stare kosteczki.

Będzie to nasza powtórka z ubiegłego roku < zapraszamy do klikania

 

Pozdrawiamy,

weterani karawaningu

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peklacz napisał:

... jest tam kamping na kampingu...  < zgadza się

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary, wcześniej pisałem zapytanie na kamp argentariocampingvillage i niestety brak miejsc, spróbuję  jeszcze wykorzystać informacje od Peklacz.

Pozdr

 

@P_JA napisał:

... więcej napisać odnośnie tego kempingu, drogi jaką jechałeś i orientacyjnych cen pobytu na kampie...

 

 Argentario < I N F O > ceny

 

Nasze Włochy < tak pojechaliśmy,

przewijaj panel obok mapy i klikaj dowiesz się więcej...

 

... wybieram się  pod koniec przyszłego tygodnia do Włoch. < my jak zdążymy?,

startujemy w najbliższą sobotę w stronę słońca.

 

Chcemy przedłużyć trochę słoneczne lato + wygrzać stare kosteczki.

Będzie to nasza powtórka z ubiegłego roku < zapraszamy do klikania

 

Pozdrawiamy,

weterani karawaningu

 

Ired, 

dziękuję za namiary. Jak nie wypali Toskania, to pewnie odwiedzę Bibione i camp Capalonga.

Pozdr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary, wcześniej pisałem zapytanie na kamp argentariocampingvillage i niestety brak miejsc, spróbuję  jeszcze wykorzystać informacje od Peklacz.

Pozdr

 

 

Ired, 

dziękuję za namiary. Jak nie wypali Toskania, to pewnie odwiedzę Bibione i camp Capalonga.

Pozdr 

@P_JA

Nocowaliśmy za Wiedniem całą noc kropił deszcz.

Zbliżamy się do Graz, na trasie mamy burzę z piorunami leje jak z cebra.

tag.gif

W Klagenfurcie na trasie czeka nas podobna pogoda.

 

Pozdrawiamy,

PS

Jedziemy w stronę słońca, Włochy...

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy tuż za Tarvisio wg GPS N46.507505, E13.544358

Zatrzymaliśmy się "na prostowanie kości" i przekąskę. Wciąż bez zmian lejeee...

Wg wskazań GPS na miejscu powinniśmy być ~ godz.15:30

 

Pozdrawiamy,

Wciąż jedziemy w stronę słońca.

tag.gif

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy tuż za Tarvisio wg GPS N46.507505, E13.544358

Zatrzymaliśmy się "na prostowanie kości" i przekąskę. Wciąż bez zmian lejeee...

Wg wskazań GPS na miejscu powinniśmy być ~ godz.15:30

 

Pozdrawiamy,

Wciąż jedziemy w stronę słońca.

tag.gif

Ired, dzięki za bieżące informacje pogodowe.  My wyruszamy w środę po południu, planuje nocleg koło Klegenfurtu.

Pisz jak dojedziecie co z tą pogodą.... Koniecznie chcemy wygrzać kości przed okresem zimowym. 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bibione w nocy byly 2 burze. Mialo padac caly dzien ale swieci slonce. zapowiadaja ladna pogode od jutra .

My jestesmy w   www.wti.it    jak ktos potrzebuje informacji to moge spytac o miejsce ale jak ide to widuje wolne place. duzo przypadkowych z namoitami dzisaj dojechalo.



poprawka   www.vti.it

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.