Skocz do zawartości

A co sądzicie o tej??? Dethleffs Beduin


wkargul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Budka ze zdjęć świetna, ale trochę dziwny jest układ WC: kibelek tuż przy łózku sypialnym, potem umywalka i prysznic.

Jakoś tak mało komfortowe miejsce na kibelek, tuż przy kuchni .... :krzykacz:

 

Chyba że coś źle zobaczyłem :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak rączki manewrowej z prawej strony z przodu. Pytanie czy urwana czy może odkręcona bo była pęknięta no i najważniejsze czy dziury po śrubach dobrze zabezpieczone bo jak nie to może się okazać że przedni narożnik będzie pełny wody. Trzeba by sprawdzić na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy tył na górze......widać że się tam z czymś pocałowała :calus: Osobiście wolałbym o kilka lat starszą ale "bezprzygodową" :oslabiony: Wpis rocznika produkcji w dowodzie i tak nie będzie ciekł.....przyczepka po przejściach już tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O stanie technicznym się nie wypowiem (za małe mam doświadczenie) ale układ baaardzo mi się podoba. Jak będę zmieniał swoje maleństwo na coś większego to obowiązkowo z normalną kabiną prysznicową tak jak w tym modelu! Świetna sprawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna :-D taka jak moja tylko po lifcie . Układ mam taki sam . Faktycznie na kiblu trochę mało miejsca ale ja (115 kg MW) się mieszczę . Prysznic jak dla mnie to na styk . Przy wyborze przezemnie najważniejsze było to że sypialnię całkowicie oddzielam od reszty przyczepy (dwie córy zamknięte i śpią , a ja tv jeszcze sobie pooglądać mogę) . Reszta jak koledzy wyżej pisali do sprawdzenia na miejscu .

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie ten lewy tył u góry wygląda że coś było robione - ale warto sprawdzić, jak jest w miarę blisko to podjechać - może nie jest źle.

 

mnie podoba się ta przyczepa bardzo, po za jednym felerem - chyba od nowości - ma puszczone wewnątrz na widoku światła do przednich świateł - tych nad oknem - jakaś totalna porażka jak dla mnie - jeżeli tak producent z fabryki wypuścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa musi być wyposażona z tyłu w trójkątne czerwone światło odblaskowe. Tu jest okrągłe. Mogą być problemy na przeglądzie i z policją.

 

Zapewniam Ciebie ,że te odblaski tylne "okrągłe" , jak je nazwałeś w rzeczywistości świecą trójkątem .Mają nawet homologację !

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Ciebie ,że te odblaski tylne "okrągłe" , jak je nazwałeś w rzeczywistości świecą trójkątem .Mają nawet homologację !

 

No fakt, nie pomyślałem o takim rozwiązaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Uchwyt podobno jest do przykręcenia a wody pod nim nie ma (było zabezpieczone a poza tym stoi pod wiatą)

Układ właśnie mi pasuje, choć chciałem, z łóżkiem piętrowym (pokojem dziecięcym) ale zmieniłem upodobania.

Dorobię nad tym jeszcze pięterko dla dzieciaka (mam 3) i będzie git.

Zależało mi właśnie na osobnym prysznicu, żeby można było maluchy wieczorem lekko obmyć ale nie stojąc w wodzie.

Jeśli chodzi o tył, to jutro się jeszcze raz przyjrzę. Oglądałem ją już 2 razy a jutro jadę z gotówką:-)

DMC ma 1600kg a ja moim autem mogę ciągnąć 1700kg więc w sam raz.

Razem DMC będzie 4105kg a więc uda mi się bez zmiany kategorii B tylko z egzaminem.

Dlatego właśnie to prawie największa przyczepa jaką mogę ciągnąć a ma osobny prysznic. Poza tym jest dość zadbana. No i ładna....

To mniej więcej te powody dla których się zdecydowałem...

 

To będzie moja pierwsza przyczepa więc życzcie mi powodzenia.

Jeszcze raz DZIĘKI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.