Skocz do zawartości

Luźne rozmowy na temat XIII Zlotu.


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

Myslę sobie co mi szkodzi i odszukałem ten adres a jest on u nas pod tyłułem ;dodatkowe lusterka w samochodzie post nr 8.z 2009r

Dzwonie pod ten numer a tu kicha jest w tej chwili to numer prywatny :niewiem: Firma miesciła się na ul.Gebarzewskiej-7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 364
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może zróbmy tak:

Prawie każdy z nas ma coś w swoich "skarbach" co jest już jemu niepotrzebne a iny miałby z tego " radoche" . Można przywieźć takie cudeńka na zlot .Możemy wyznaczyć miejsce (Paweł tam gdzie stoi bramka) i ustalić dzień i zróbmy sobie sami taki targ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to będzie na zlocie Piotrek z Allcamp. Pewnie będzie miał co nie co na sprzedaż.

 

To fajnie można będzie zaopatrzyć się w jakieś akcesoria . Ale niezależnie od tego taki targ "staroci " można zrobić to nic nie kosztuje a możemy mieć trochę radochy :) Co o tym sądzicie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie jest to problem.

Mam jednak wrażenie, że kornakowi chodziło o nowe rzeczy.

 

A wcale, że nie o nowe. Po prostu taka giełda rzeczy niepotrzebnych. Ja mam na przykład kotki, kibelek, wozik do kasety i chętnie ooddam za jakąs flaszkę:pub:. Tylko chodzi o to, żeby ten temat umieścic w programie, że taka mozliwość będzie. Trudno jakieś rzeczy targać i napraszać się, że to mam na zbyciu uczestnikom zlotu,

Jest to luźna sugestia dla organizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok myślę ,że możemy taki punkt w programie zlotu umieścić .Trzeba tylko wybrać termin i po sprawie . Miejsce będzie . Każdy ma jakiś stolik i można się wystawić . Taka giełda miała miejsce na zlocie w Warce , i cieszyła się dużym wzięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa, jasne, że "targ" OK. Pisałem odnośnie tego sklepu z Grudziądza co go już nie ma, a przynajmniej mają inny telefon :).

 

Niestety jakoś nie umiem cytować na tym forum. Próbowałem już na różne sposoby z 2 różnych komputerów i jakoś wszystkie znane mi sposoby nie dają efektu :(.

Pewnie dlatego wprowadziłem zamieszanie :), za co przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trzeciej jest na samolocie.

Dołożenie natomiast loga na drugiej naklejce, jak zapewniła autorka wzorów, nie stanowi żadnego problemu :ok:

 

 

Moim zdaniem logo powinno być na przyczepie.

Giełda akcesoriów jak najbardziej ! waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Miejsce będzie . Każdy ma jakiś stolik i można się wystawić . ...

 

 

 

Ja mam na sprzedaż mojego małego kamperka :)

 

 

To musisz go przywieść i na stoliku wystawić :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może (w temacie giełdy - targu). Każdy co ma coś do zaoferowania, dałby znać w tym temacie co będzie prawdopodobnie wystawiał? Pisze o tym b nie ukrywam, że jako początkujący mam braki w wyposażeniu :) a tak zamiast szukać na allegro może wiedziałbym już czy coś z mi potrzebnych rzeczy będzie i zasilę kieszeń forumowicza a nie przypadkowego allegrowicza. W końcu to początek sezonu i nie muszę jechać na majówkę z już 100% wyposażenia.

Co o tym myślicie (oczywiście wiem, że pewnie pojawi się dużo rzeczy nie wymienionych ale chociaż zarys będzie :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.