Skocz do zawartości
terenowiec

Rejestracja przyczepki typu SAM

Rekomendowane odpowiedzi

dawidknaus

rame zakupujesz z papierami,przekładasz bude i po kłopocie,na budzie nie masz żadnych numerów,więc niemasz problemu,a tabliczke znamionoową wybiją na diagnostyce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Speedy

Ale to zmienię markę i model budki przy okazji ( tzn DR vs oznaczenia na budzie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gafel

Witam

Kupiłem zarejestrowaną przyczepkę DMC 750, w dowodzie rej. i na przyczepce brak jakichkolwiek numerów.

Chciałbym ją przerejestrować na siebie, i mam pytanie co trzeba zrobić aby móc to zrobić ?

bartek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

iść do wydziału komunikacji. Skoro jezt zarejestrowana i ma tablice rejestracyjne to na jakiejś podstawie to uczynili i w tym WK będą mieli wszystkie kwity.

Ale na cepce (pewnie na ramie) jest jakiś VIN wybity przez diagnostę. W Dowodzie na prawdę nie ma żadnego nr VIN podanego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lukpyr

Witam

Kupiłem zarejestrowaną przyczepkę DMC 750, w dowodzie rej. i na przyczepce brak jakichkolwiek numerów.

Chciałbym ją przerejestrować na siebie, i mam pytanie co trzeba zrobić aby móc to zrobić ?

bartek

Zobacz dokładnie w dowodzie rejestracyjnym musi być numer VIN w tym wypadku numer identyfikacyjny. Nie ma.opcji aby urząd wydał dowód bez wpisu numeru Daj może scan tego DR. Co do przyczeki szukaj z prawej strony lub na dyszlu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
robisum1

Panowie czyli  nie mozna zarejestrować ( jest to nie oplacalne )przyczepki typu SAM .Nie sledzilem tematu a chce zrobić taka pod ponton .Mam gdzie trzymać taki zestaw a nie chce mi sie za każdym razem pompować i składać go nad woda .wole ten czas wykorzystać na machanie wędką .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Krzysztof57

Witam

bartek

Być może przyczepa którą kupiłeś nie ma nic wspólnego z przyczepą dla której wydano dowód rejestracyjny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi