Skocz do zawartości

Gdzie wypożyczyć przyczepę?


szczeciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Szukałem odpowiedniego miejsca na forum ale nie znalazłem. Jestem całkowitym nowicjuszem więc proszę o wyrozumiałość. Chciałbym w wakacje wypożyczyć przyczepę możliwie "młodą" do 1350kg i kierunek Marina di Venezia. Gdzie szukać, co możecie polecić, jakie macie doświadczenia i jak się do tego zabrać. Jestem z Poznania więc musi być gdzieś blisko.

 

Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Poznaniem masz Mańczaka :hmm: ale nic dobrego o nim nie słyszałem Pozatym masz jeszcze Bońkowskich w sadach ale tez nic o nich niewiem :niewiem: Jest jeszcze facet zaraz za Tarnowem ale on teraz bardziej w lawety celuje a kempingi ma zmęczone :oslabiony: Poza tymi to nic więcej sobie nie przypominam i w sumie nie wiele moge powiedziec bo nigdy nie wypożyczałem przyczep :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blizej sezonu na allegro pojawiaja sie oferty prywatne na wynajem - cenny nizsze niz w wypozyczalniach i przynajmniej kaucje zwracaja

wiekszosc wypozyczalni ma oplate startowa za "przygotowanie" cepy do wyjazdu - okolo 300 zl bezzwrotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na Lechickiej w buerstnerze - link do ich strony: http://www.buerstner.pl/ - kiedyś wypożyczali i przyczepy i kampery.

 

Mańczak ma przyczepy do wypożyczenia ale najczęściej biorą je ludzie na budowy lub zimą do sprzedaży m.in choinek, natomiast gość w Rumianku za Tarnowem Podgórnym wynajmuje przyczepy najczęściej na duże koncerty koncerty jako zaplecze dla wykonawców i obsługi - resztę sobie dopowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym masz jeszcze Bońkowskich w sadach ale tez nic o nich niewiem

 

 

Czy to ci Bońkowscy od Opla? Jeżeli tak to mogę spróbować pomóc. To moja branżadrive.gif

 

Kajtek

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

i kierunek Marina di Venezia.

 

nie wiem jaki jet tego cel ale koszt będzie taki sam (jesli nie wyższy) jeśli dojedzesz na miejsce solo i zapłacisz za domek .Chyba,że kwestia rezerwacji lub chcesz zobaczyć jak to jest z przyczepą.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki jet tego cel ale koszt będzie taki sam (jesli nie wyższy) jeśli dojedzesz na miejsce solo i zapłacisz za domek .Chyba,że kwestia rezerwacji lub chcesz zobaczyć jak to jest z przyczepą.

 

Że już nie wspomnę, że za kwotę wynajmu w sezonie na dwa trzy tygodnie, może już kupić jakąś starszawą cepę na własność...hmm.gif

 

PS. Piotrek muszę Ci oddać SWR-a, pamiętam hehe(1).gif270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Piotrek muszę Ci oddać SWR-a, pamiętam hehe(1).gif270635636-JUMP2.gif

 

pewnie usługowo stroisz anteny przed salonem :]

 

 

 

wracając do tematu , nie opłaca się wypożyczać przyczepy na włoski kemping .Rodzina 2+1 to ok 40€ za dobę z przyczepą , za domek ok 70€

dodaj teraz koszt wynajmu, dodatkowe opłaty ,większe spalanie itp. Inna sprawa to wyjazd gdzieś w polskę gdzie na kempingu zaplacisz pare groszy lub na dziko .

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

 

Jestem właścicielem Centrum Kempingowego Mańczak

 

Nie podobają mi się wypowiedzi osób które nie mają o danej sprawie pojęcia a mianowice wypowiedz „Effendi” Pisze ze głównie wypożyczam przyczepy na budowy i sprzedaż choinek, takich przyczep to od 3 lat nie mam wszystkie przyczepy które teraz kupuje to przyczepy powyżej 2005 roku. W 2012r kupiłem takie przyczepy jak Tabbert Paganini, Fendt Diamant, itp. Oczywiście wszystko najnowsze modele łącznie ok. 20 przyczep rocznie sprzedaje ok. 60 przyczep. Mamy swój serwis naprawczy i zajmujemy się sprzedażą i wynajmem naprawde dobrych drogich przyczep można to samemu ocenic wchodząc na www.manczak.pl. Jeśli Pan Effendi jest takim znawcą prosze wymienic na jakie koncerty wozi przyczepy firma za Tarnowa Podgórnego? Większosc Przyczep na Koncerty wożę ja lub Pan Smolicz z Paczkowa. Jeśli chodzi o wynajem to ludzie do mnie przyjeżdżają z całej Polski aby wypożyczac przyczepy i w sezonie mam pusty plac. W styczniu już ludzie u mnie rezerwują przyczepy (już na sezon 2013 mam sporo zapisów).

 

 

 

Pozdrawiam

 

www.manczak.pl

 

668-847-223

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

 

Jestem właścicielem Centrum Kempingowego Mańczak

 

Nie podobają mi się wypowiedzi osób które nie mają o danej sprawie pojęcia a mianowice wypowiedz „Effendi” Pisze ze głównie wypożyczam przyczepy na budowy i sprzedaż choinek, takich przyczep to od 3 lat nie mam wszystkie przyczepy które teraz kupuje to przyczepy powyżej 2005 roku. W 2012r kupiłem takie przyczepy jak Tabbert Paganini, Fendt Diamant, itp. Oczywiście wszystko najnowsze modele łącznie ok. 20 przyczep rocznie sprzedaje ok. 60 przyczep. Mamy swój serwis naprawczy i zajmujemy się sprzedażą i wynajmem naprawde dobrych drogich przyczep można to samemu ocenic wchodząc na www.manczak.pl. Jeśli Pan Effendi jest takim znawcą prosze wymienic na jakie koncerty wozi przyczepy firma za Tarnowa Podgórnego? Większosc Przyczep na Koncerty wożę ja lub Pan Smolicz z Paczkowa. Jeśli chodzi o wynajem to ludzie do mnie przyjeżdżają z całej Polski aby wypożyczac przyczepy i w sezonie mam pusty plac. W styczniu już ludzie u mnie rezerwują przyczepy (już na sezon 2013 mam sporo zapisów).

 

 

 

Pozdrawiam

 

www.manczak.pl

 

668-847-223

 

 

 

Witam Pana !

 

Tak się składa ,że rok temu przejeżdzałem obok Pana firmy i stojący na placu Knaus zwrócił moją uwagę .Myślę sobie zobaczę ją jak to się mówi w "realu" .Po przekroczeniu progu Pańskiej firmy zacząłem grać totalnego idiotę nie znającego się kompletnie na przyczepach !!!!

 

Po przywitaniu ,bardzo miłym ,powiedziałem ,że chciałbym zobaczyć tego Knausa co stoi bliżej ogrodzenia.OK nie ma problemu żadnego ,wezmę kluczyki i już idziemy. W czasie miłego spacerku w kierunku ww przyczepki zapytałem - czy przyczepka posiada jakieś wady ukryte i czy czasem nie jest po jakimś dzwonie jak to mówią w branży samochodowej.

 

Usłyszałem ,że w jednym miejscu z przodu przyczepy jest małe obtarcie ,które to zaraz pan zobaczy.Takie tam małe obtarcie na placu nic poważnego.

 

Po krótkim obejżeniu przyczepy zauważyłem kolejne miejsce uszkodzenia, listwa przednia alu ,pod przednim oknem na której jest umocowana klapa przednia wyrażnie odstaje i ślady jakie posiada wskazują ,że było już przy niej coś majstrowane. O tak !!! jeszcze tu poprawiliśmy !! bo odstawała. Po podniesieniu przedniej klapy, okazało się ,że podłoga tam gdzie stawiamy butle gazowe też została poprawiona ,bo jak sam Pan powiedział fabryczna jest tak słaba bo pęka nie wiadomo kiedy !!!.

 

 

Panie Mańczak, jeśli klijent nawet taki co się na przyczepach nie zna albo udaje ,że się nie zna i pyta wyrażnie co w tej przyczepie jest nie tak to odpowiadając mu ,że przyczepa jest obtarta w jednym miejscu mija się z prawdą .Mówiąc wprost oszukuje Pan celowo potencjalnego nabywcę :czerwona: .

 

Pisząc to ,że ma Pan serwis naprawczy ,sprzedaje i wypożycza Pan naprawdę dobre przyczepy ,pisze Pan bzdury .

 

Ten Knaus oprócz tego jednego obtarcia ,małego obtarcia!! ma mnóstwo innych śladów sugerujacych poważne uszkodzenie tej przyczepy .Mało tego, naprawa lub może próba naprawy tej przyczepy ( podłoga w przednim showku) jest zrobiona katastrofalnie -mówiąc delikatnie.

Tylny narożnik też został naprawiony tak nie udolnie ,że po wejsciu do przyczepy ,po lewej stronie tuż za drzwiami, po podniesieniu pokrywy pod materacem widzimy dziurę na wylot !!! a w około pełno zielonej pleśni.O prócz tego mamy wgniot nad drzwiami ,uszczerbione któreś okno oraz brak obudowy UN jak rówież nie orginalną dzwignię hamulca recznego z kołem wsporczym włącznie.

 

Moje wrażenie po krótkim pobycie jest take ,że przyczepy ,większość przyczep jest powypadkowa i jakoś tam ,pewnie po taniości naprawiona. Zresztą w "serwisie" była jedna ,która miała naprawiany bok.

 

I tyle mogę napisać po tak krótkiej wizycie w firmie która to ma naprawdę dobre przyczepy.

 

 

Tu link do tego cukiereczka : http://otomoto.pl/kn...k-T3195604.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.