Skocz do zawartości

Bagażnik rowerowy


COLLINS18

Rekomendowane odpowiedzi

Bagażnik szkoda że nie fiama a co do sprzedawcy to kupowałem u niego zawór ciśnieniowy do angielki i plastikowe podkładki  do podpór wszystko dobtej jakości dotarło do mnie bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1. Go...et to droga firma.

2. Bagażnik normalny, zwykły z uchyłem samego pałaką, a nie całości załadnunku.

 

Jest jedno ale. Przy ściąganiu roweru od strony klapy trzeba bardzo uważać, bo pedał rysuje lakier. Ja kupiłem trochę inny, coś jak na tył. Tzn ten pałąk jest z jednej strony (od klapy), a nie po środku i chroni budę. Minus taki, że nie da się wyjąć rowerka nr 1 bez ściągania nr 2 czyli zewn. Jednak taki właśnie polecam.

 

W pełni uchylny bagażnik poniżej tysiąca niestety...


Tu masz dwa w jednym...

Z ramą z tyłu i w pełni odchylany

http://goliat.com.pl/bagaznik-fiamma-carry-bike-caravan-xl-a-pro-200-na,3,5221,4205


na k.pl zniżka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Go marketem to nie do końca, że drogi, kupowałem u nich same pierdołki, ale parę razy i na miejscu i z wysyłką, zawsze szukałem atrakcyjnej ceny konkretnego towaru i często wygrywali w porównaniu z innymi sprzedawcami mimo zniżek na k.pl.

Towar zawsze wysłany był na czas i zgodny z opisem. Cena np odpowietrznika do kasety jak kupowałem u nich z wysyłką była na poziomie 65 zł, a w Poznaniu było dostępne na zamówienie za 75. Popatrz za bagażnikiem w autopace na jesień mieli bagażników parę i były przecenione (nie wiem czy wiesz ale taki namiot teraz tam mają z pierdołami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Tu masz dwa w jednym...

Z ramą z tyłu i w pełni odchylany

http://goliat.com.pl/bagaznik-fiamma-carry-bike-caravan-xl-a-pro-200-na,3,5221,4205

...

 

 tylko cena :pad:

 

 

... Popatrz za bagażnikiem w autopace na jesień mieli bagażników parę i były przecenione (nie wiem czy wiesz ale taki namiot teraz tam mają z pierdołami)

 

Dzięki, w poniedziałek podjade :ok:

Bagażnik szkoda że nie fiama ...

 

a co, tandeta? :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 tylko cena :pad:

 

 

 

Dzięki, w poniedziałek podjade :ok:

 

a co, tandeta? :niewiem:

Tandeta chyba nie poprostu nie znam firmy i nie wiem czego się spodziewać, czy pasują mocowania od innych modeli w razie zguby lub kradzieży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W moim bagażniku na dyszlu brakuje jednego zapięcia blokującego odchylenie żeby dostać się do bakisty. Gdzie taki dostanę bo mój sklep zamówi jak będzie większa ilość zamówień. Bagażnik na 2 rowery thule omni

post-15177-0-20691500-1486304144_thumb.jpg

post-15177-0-07953900-1486304153_thumb.jpg

post-15177-0-56366700-1486304163_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Go marketem to nie do końca, że drogi, kupowałem u nich same pierdołki, ale parę razy i na miejscu i z wysyłką, zawsze szukałem atrakcyjnej ceny konkretnego towaru i często wygrywali w porównaniu z innymi sprzedawcami mimo zniżek na k.pl.

Towar zawsze wysłany był na czas i zgodny z opisem. Cena np odpowietrznika do kasety jak kupowałem u nich z wysyłką była na poziomie 65 zł, a w Poznaniu było dostępne na zamówienie za 75. Popatrz za bagażnikiem w autopace na jesień mieli bagażników parę i były przecenione (nie wiem czy wiesz ale taki namiot teraz tam mają z pierdołami)

W GO Market lepiej jest kupować na miejscu, zawsze można z dziewczynami ponegocjować ceny nawet te, które są już promocyjne :) Ja ostatnio zamówiłem w sklepie internetowym a odbierałem osobiście ( byłem przejazdem) i uzyskałem dodatkowy rabat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakoś chyba w listopadzie czy grudniu pytałem Was o bagażniki, ... i nie mogłem się zdecydować :hmm:  aż na szybko przed wyjazdem musiałem coś zakupić i wybór padł na Fiamme Carry Bike Wrażenia z użytkowania będą po sezonie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przyszło mi do głowy takie coś:

post-8412-0-00678200-1494522114_thumb.jpg

post-8412-0-19871000-1494522164_thumb.jpg

post-8412-0-84324700-1494522206_thumb.jpg

 

Tym sposobem mam trzy rowery na dyszlu. Bagażnik na dwa mieliśmy, kłopot pojawił się co z trzecim rowerem... Na dach auta trochę upierdliwe, bagażniki na tylnej ścianie do mnie nie mówią nic, do przyczepy wkładać nie za bardzo. Wymierzyłem i wyszło że powinno się zmieścić. Drogą kupna wszedłem w posiadanie szyny i dodatkowego uchwytu zabezpieczającego rower (koszt 185pln), bagażnik został przesunięty w stronę przyczepy maksymalnie na ile pozwalała klapa bakisty, dodatkowa szyna obok i... Się zmieściło. Nie koliduje przy manewrowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi do głowy takie coś:

DSC_1042.JPG

DSC_1043.JPG

DSC_1041.JPG

 

Tym sposobem mam trzy rowery na dyszlu. Bagażnik na dwa mieliśmy, kłopot pojawił się co z trzecim rowerem... Na dach auta trochę upierdliwe, bagażniki na tylnej ścianie do mnie nie mówią nic, do przyczepy wkładać nie za bardzo. Wymierzyłem i wyszło że powinno się zmieścić. Drogą kupna wszedłem w posiadanie szyny i dodatkowego uchwytu zabezpieczającego rower (koszt 185pln), bagażnik został przesunięty w stronę przyczepy maksymalnie na ile pozwalała klapa bakisty, dodatkowa szyna obok i... Się zmieściło. Nie koliduje przy manewrowaniu.

To nie koliduje to chyba z lekkim przymrużeniem oka? Przy pelnym skręcie kierownicy nie uderzasz o zderzak auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.