Skocz do zawartości

Balaton


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

 

Jestem nowym forumowiczem i zapalonym karawaniarzem, chociaż chrztu bojowego jeszcze nie przeszedłem (świeży zakup przyczepki). Ja i moja rodzina szykujemy się na wakacyjną obiazdówkę po Węgrzech, Słowenii i Chorwacji. Chciałem Was zapytać o jakiś fajny, spokojny kemping na 1-2 nocki nad Balatonem od strony autostradyw części pólnocnej jeziora (od Budapesztu). Chciałbym tam odsapnąć podczas powrotu z Chorwacji.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Commander

W miejscowości Zamardi tuż za Siofok jest fajny Autocamp na którym to zatrzymuje się wielu rodaków w drodze do Chorwacji Mala miejscowość a samochodem wszędzie blisko

Na temat Balatonu są różne opinie ,mnie i mojej rodzinie bardzo tam się podobało i wracamy tam często we wspomnieniach .Część kolegów z forum poleca na południu Balatonu kąpieliska termalne Zalakaros -to jest fajna alternatywa w razie niepogody

Pozdrawiam i życzę miłego planowania Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Bardzo dziękuję za rzeczową pomoc w wyborze miejsca na "odsapnięcie" Ewie0208 i Sławkowichy, a także Krystianowi186. Szczerze mówiąc zniechęciłem się do tego forum (które obserwowałem od dawna) zaraz po rejestracji i zadaniu pierwszego pytania. Żarty rodem z komentarzy pod miernymi artykułami na portalach inf. Widzę jednak, że są jeszcze mili i życzliwi ludzie na świecie (czyt. na tym forum). Mnie uczono, że jak się nie ma nic do powiedzenia to się siedzi cicho, a temat był jasno sprecyzowany. Ale kończmy z tym. Wielkie dzięki raz jeszcze.

Osobiście skłaniam się ku miejscowości Zamárdi, ponieważ leży niemal w połowie drogi z chowacjiej Fazany do Krakowa. Mam nadzieję, że oba te odcinki zrobię za dnia. Dotąd tułałem sie po świecie osobówką i w tej kwestii precyzyjnie planowałem podróż i jej etapy. Gdyby ktoś potrzebował pomocy z tematu Chorwacji to się (skromnie) polecam. Znamy z żoną doskonale wybrzeże od Vodice do Trogiru, a i innych miejsc też sporo...

 

Pozdrawiam wszystkich miłych ludzi Commander.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty rodem z komentarzy pod miernymi artykułami na portalach inf.

No sorki Kolego, ale jak od początku wyjechałeś z "karawaniarzami" to niczego innego spodziewać się nie mogłeś.

Niby obserwowałeś forum od dawna a nie rozróżniasz karawaningowgów od karawaniarzy, a teraz się dziwisz i szukasz winnych.

 

 

A >>TU<< już byłeś ? :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.