Skocz do zawartości

Chorwacja - Pag - Strasko 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Cena pewnie też..... :hmm:

Tam zawsze tanio nie było. Ale warto, fajne miejsce, miło je wspominam. Rozwiązań cenowych też mieli kilka np. nie parcelowane miejsca bez prądu.

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tanio nie jest ale w sezonie mają zniżki na CCI 5% od osoby, poza sezonem 10%. Są tańsze miejsca nieparcelowane a wszystkie atrakcje kempingowe tak samo dostępne. W porównaniu do ofert kwater w Kołobrzegu jest taniooo :D

Ostatnio rodzice szukali kwaterki w ostatnim tygodniu czerwca i wołają po 80 zł/os :look:  oferując jedynie łóżko do spania, szafę na ciuchy, jod i zimną wodę w morzu :no:

Standard bez porównania  :]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze tylko na takich. Nie będzie mnie tu nikt ograniczał  :nono:

 

na Straśko da się trafić parcelę pod 150mkw i na prawdę wydaje mi się, że trzeba się mocno postarać aby czuć się tam ograniczanym. Każdy lubi co innego, dla mnie przy mniejszym dziecku ważne jest aby do łazienki nie iść 400 metrów a tyle tu spokojnie może być od miejsc nieparcelowanych.

 

Miejsca nieparcelowane mogą być fajne, dopóki nie pojedziesz na wycieczkę a później się okazuje, że do przyczepy autem podjechać się nie da, albo miejsce Twojego campera w cieniu jest już zajęte a stół i krzesła które "pilnowały" miejsca stoją sobie kawałek dalej. Takich historii każdy z nas widział, słyszał lub przeżył trochę, to nie dla mnie.

 

Dla przykładu w 2013 staliśmy tam na parceli z przyczepą, samochodem, camperem z markizą, w 2 rodzinki i jeszcze dało się rowery spokojnie ustawić. Ale oczywiście nie namawiam, bo coraz ciężej o dobrą parcelę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My startujemy na Straśko 11 lipca wyjazd z Jaworzna  . Z opisów chyba fajny camping .W zeszłym roku byliśmy na solaris , miłe wspomnienia. Ponoc w tym roku otworzyli baseny , co by było dodatkowym atutem :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii uściślenia informacji dostęnych na www Campingu Strasko.

 

Jest tam oczywiście informacja, że od sezonu 2015 jest dostępny kompleks basenowy.

Jest to część prawdy, bo (podobnie jak to bywa i u nas w Polsce) wykonawca na opóźnienie - i to wg mnie duże.....

 

Spędziłem na Strasko dwa tygodnie (23.05.2015 - 05.06.2015).

Na początku mojego pobytu obsługa informowała, że termin otwarcia to połowa czerwca,

a pod koniec pobytu usłyszałem, że będzie to początek lipca...

Czy to jest możliwe - nie wiem, nie jestem budowlańcem, ale trwają tam na razie prace typu "wylewanie betonu".

 

Cennik na Strasko jest ten sam co w ub. roku (dostępny na informatorach - rozdawanych w recepcji).

 

Ale mimo braku basenów, campnig wart polecania.

Pzdr.twjsm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kamping fajny baseny jeszcze nie uruchomili ale wieczorem były czynne{style_image_url}/attachicon.gif IMG_5501.JPG.

Fajnie to wyglada, dorobią jeszcze ze dwa baseny i będzie ekstra. Jeden z moich ulubionych campingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

W  2019 roku w lipcu na Strasko za parcele  Premium Zona1:przyczepa: cena wynosi dla 2 osob  w terminie:  -

1.07 -     20.07.19   -    59  Euro plus taksa turystyczna za 2 os.

20.07-    10.08.19   -    65 Euro plus taksa turystyczna  za 2 os.

Niestety ceny są wprost proporcjonalne do atrakcyjności kempingu, a  Strasko ma  od lat bardzo dobra opinie oraz jest atrakcyjnie położony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.