Skocz do zawartości

Przemyśl i okolice


mesert

Rekomendowane odpowiedzi

No a mi cały czas chodzi po głowie pomysł właśnie z założeniem owego "miejsca Campingowego"...

 

Tylko jeszcze ogarniam siły na zamiary (czyt. fundusze)

 

No i mam działki, tylko czy z walorami turystycznymi???

 

Hmmm......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podstawą tego interesu jest własna ogrodzona działka, a na niej dostęp do mediów. Do tego zaplecze sanitarne. O walory turystyczne martwić się już nie musisz.Po pierwsze: Przemyśl z zabytkami, oraz dobra lokalizacja postojowa przed granicą, dla turystów wyjeżdżających (wracających) na Ukrainę. Do tego potrzebna jest dobra strona internetowa. Jeżeli zdążysz do czerwca, to będę twoim pierwszym klientem :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego ja mieszkam w malym miasteczku oddalonym od Przemyśla około 20 km , jeżeli chodzi o kemping jest u mnie w miejscowosci zalew o nazwie Z E K Radymno jest tam przystań z sprzętem pływajacyw oraz miejsca na namioty oraz przyczepy . Jest możliwosc podłączenia prądu oraz mozna wyporzyczyć sprzęt pływajacy , bardzo dobra baza do wypadów na forty i bunkry Przemyskie a tak pozatym to forty Przemyskie są mi dobrze znane ponieważ sam interesuję się historją naszych umocnień , a jeżeli chodzi o ZEK to działam tam w stowarzyszeniu i jestem w zarządzie więc jeśli skorzystasz z miejsca napewno zostaniesz potraktowany ulgowo a mila atmosfera zachęci Cię do pwrotu w nasze strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

dzięki bardzo, faktycznie ciekawe miejsce,

a orientujesz się może jak wygląda zaplecze dla gości z dziećmi ? (np. toalety, ujęcie wody, plac zabaw) ?

i jeszcze do tego wędkujących ? (opłaty dzienne, uwzględniając, że mam opłacone PZW Krosno) ?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zaplecze to nie jest ono rozbudowane jest ubikacja typu toy toy , jest mozliwość podlączenia prądu do przyczepy, jeżeli chodzi wodę to tylko studnia , miejsce na ognisko a dla dzieci tylko woda i sprzęt plywający typu łódki, kajaki, rowerki wodne , boisko do siatkówki to wszystko w obrębie przystani i pola kempingowego w miasteczku są place zabaw , boisko orlik a w obrębie zalewu jest w trakcie budowy park Jurajski może w tym sezonie będzie już otwarty , jeżeli chodzi o ryby to z tego co się orientuję to nie powinno być problemu ponieważ przyjeżdzaja do nas także ludzie z całej Polski na ryby i bardzo sobię chwalą tu złapane okazy.

 

A jeszcze jedno nad zalewem działa plaża strzeżona w sezonie wakacyjnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zaplecze to nie jest ono rozbudowane jest ubikacja typu toy toy , jest mozliwość podlączenia prądu do przyczepy, jeżeli chodzi wodę to tylko studnia , miejsce na ognisko a dla dzieci tylko woda i sprzęt plywający typu łódki, kajaki, rowerki wodne , boisko do siatkówki to wszystko w obrębie przystani i pola kempingowego w miasteczku są place zabaw , boisko orlik a w obrębie zalewu jest w trakcie budowy park Jurajski może w tym sezonie będzie już otwarty , jeżeli chodzi o ryby to z tego co się orientuję to nie powinno być problemu ponieważ przyjeżdzaja do nas także ludzie z całej Polski na ryby i bardzo sobię chwalą tu złapane okazy.

 

A jeszcze jedno nad zalewem działa plaża strzeżona w sezonie wakacyjnym

 

no to całkiem zgrabnie, pewnie w jakiś wakacyjny weekend skorzystamy

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to całkiem zgrabnie, pewnie w jakiś wakacyjny weekend skorzystamy

 

pozdr

 

Zapraszam i oczywiscie przed przyjazdem proszę o kontakt cobyśmy się mogli spotkać i pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym się pisał na takie spotkanko ..............

Jak lubelskie dla Was nie jest be

 

pamiętamy jak ładnie nas przyjęliście w zeszłym roku w Zwierzyńcu, tak że na rewizytę Serdecznie Zapraszamy serduszka.gif

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.