Skocz do zawartości
mesert

Przemyśl i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Karolus

No a mi cały czas chodzi po głowie pomysł właśnie z założeniem owego "miejsca Campingowego"...

Tylko jeszcze ogarniam siły na zamiary (czyt. fundusze)

No i mam działki, tylko czy z walorami turystycznymi???

Hmmm......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mesert

Podstawą tego interesu jest własna ogrodzona działka, a na niej dostęp do mediów. Do tego zaplecze sanitarne. O walory turystyczne martwić się już nie musisz.Po pierwsze: Przemyśl z zabytkami, oraz dobra lokalizacja postojowa przed granicą, dla turystów wyjeżdżających (wracających) na Ukrainę. Do tego potrzebna jest dobra strona internetowa. Jeżeli zdążysz do czerwca, to będę twoim pierwszym klientem :-]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Waldek00x

Jeszcze jest Arboretum w Bolestraszycach nhttp://www.youtube.com/watch?v=HBnKUhHYLJs nie daleko fortów byłem i widziałem warto obejrzeć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mesert

Nie mam żadnego przewodnika po ziemi przemyskiej , ale takie rzeczy najłatwiej dostać na miejscu. Będę miał na uwadze to arboretum, ciekawostek nigdy za wiele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
COLA

Witaj kolego ja mieszkam w malym miasteczku oddalonym od Przemyśla około 20 km , jeżeli chodzi o kemping jest u mnie w miejscowosci zalew o nazwie Z E K Radymno jest tam przystań z sprzętem pływajacyw oraz miejsca na namioty oraz przyczepy . Jest możliwosc podłączenia prądu oraz mozna wyporzyczyć sprzęt pływajacy , bardzo dobra baza do wypadów na forty i bunkry Przemyskie a tak pozatym to forty Przemyskie są mi dobrze znane ponieważ sam interesuję się historją naszych umocnień , a jeżeli chodzi o ZEK to działam tam w stowarzyszeniu i jestem w zarządzie więc jeśli skorzystasz z miejsca napewno zostaniesz potraktowany ulgowo a mila atmosfera zachęci Cię do pwrotu w nasze strony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JINX_Sanok

dzięki bardzo, faktycznie ciekawe miejsce,

a orientujesz się może jak wygląda zaplecze dla gości z dziećmi ? (np. toalety, ujęcie wody, plac zabaw) ?

i jeszcze do tego wędkujących ? (opłaty dzienne, uwzględniając, że mam opłacone PZW Krosno) ?

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
COLA

Jeżeli chodzi o zaplecze to nie jest ono rozbudowane jest ubikacja typu toy toy , jest mozliwość podlączenia prądu do przyczepy, jeżeli chodzi wodę to tylko studnia , miejsce na ognisko a dla dzieci tylko woda i sprzęt plywający typu łódki, kajaki, rowerki wodne , boisko do siatkówki to wszystko w obrębie przystani i pola kempingowego w miasteczku są place zabaw , boisko orlik a w obrębie zalewu jest w trakcie budowy park Jurajski może w tym sezonie będzie już otwarty , jeżeli chodzi o ryby to z tego co się orientuję to nie powinno być problemu ponieważ przyjeżdzaja do nas także ludzie z całej Polski na ryby i bardzo sobię chwalą tu złapane okazy.

A jeszcze jedno nad zalewem działa plaża strzeżona w sezonie wakacyjnym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JINX_Sanok

Jeżeli chodzi o zaplecze to nie jest ono rozbudowane jest ubikacja typu toy toy , jest mozliwość podlączenia prądu do przyczepy, jeżeli chodzi wodę to tylko studnia , miejsce na ognisko a dla dzieci tylko woda i sprzęt plywający typu łódki, kajaki, rowerki wodne , boisko do siatkówki to wszystko w obrębie przystani i pola kempingowego w miasteczku są place zabaw , boisko orlik a w obrębie zalewu jest w trakcie budowy park Jurajski może w tym sezonie będzie już otwarty , jeżeli chodzi o ryby to z tego co się orientuję to nie powinno być problemu ponieważ przyjeżdzaja do nas także ludzie z całej Polski na ryby i bardzo sobię chwalą tu złapane okazy.

A jeszcze jedno nad zalewem działa plaża strzeżona w sezonie wakacyjnym

no to całkiem zgrabnie, pewnie w jakiś wakacyjny weekend skorzystamy

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
COLA

no to całkiem zgrabnie, pewnie w jakiś wakacyjny weekend skorzystamy

pozdr

Zapraszam i oczywiscie przed przyjazdem proszę o kontakt cobyśmy się mogli spotkać i pogadać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Waldek00x

tak widać teraz że jest nas trochu z podkarpacia :skromny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
COLA

Więc może któregoś wekendu krótkie spotkanie gdzieś w okolicach :kawa: a przy okazji :pub: na wolnym powietrzu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zundapp600

Więc może któregoś wekendu krótkie spotkanie gdzieś w okolicach :kawa: a przy okazji :pub: na wolnym powietrzu

też bym się pisał na takie spotkanko ..............

Jak lubelskie dla Was nie jest be

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JINX_Sanok

też bym się pisał na takie spotkanko ..............

Jak lubelskie dla Was nie jest be

pamiętamy jak ładnie nas przyjęliście w zeszłym roku w Zwierzyńcu, tak że na rewizytę Serdecznie Zapraszamy serduszka.gif

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mesert

Zorganizujcie jakieś spotkanie w rejonie Przemyśla, może w maju , lub czerwcu - chętnie dołączę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Waldek00x

Ja jestem za!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi