Skocz do zawartości
irek w

Munsterland Luxus i Lmc

Rekomendowane odpowiedzi

andross

Niemiec płakał jak sprzedawał, polak nie mial czasu na płacz bo kradł....

kradł i nie myślał, byle wywieźć reszta w czterech literach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andross

Jak już sobie rozebrałem ,poskładałem z powrotem ,to powiem tak budki solidne jedne z solidniejszych,za wiele fabryki nie trzeba poprawiać .To mimo fatalnego startu z lmc (znaczy bardziej chodzi o wczesniejszych właścicieli) może zostanę z naszym"Trolem" na jakiś czas:)

Także dopiszcie mnie do listy LMC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czyś

Dołączam, z naszą LMC, 490K1 Luxus. Fajna i solidnie zrobiona (to dzięki fabryce), i nie ściochrana (to dzięki poprzednikom). Trwa plan doposażeń i konserwcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bigtomi

Witam dołączam do grona z moją Lmc Lord 460D przesiadka z niewiadówki ale wytrzymałem 2 lata a od sierpnia 2016 LMC to jest wypas nie mogę się na cieszyć i nonstop zaglądam doniej i wymyślam co tu jeszcze zrobić

Edytowane przez bigtomi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BERU

Dopiszcie i mnie LMC 560 - K1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czyś

Szanowne Grono się powiękasza. I nikt nie psioczy, że wtopił w LMC...

Nie powiem, przy tym wieku i kilku poprzednich użytkownikach trzeba to i owo poprawić, ale jest bardzo przyzwoicie, oglądałem 2 Wilki i jedną LMC, inaczej to wygląda i trzyma się po latach niż np. Knaus/Hobby z tych samych roczników, może nie tyle czysto wizualnie, ale jakby lepiej znosiły próbę czasu. Najpierw była opcja Wilk, potem z przypadku LMC i to była (jak dotąd nie zmieniłem zdania) dobra decyzja. Kto zajrzy, mówi od razu: "Pachnie suchą przyczepą".

Poza tym okazuje się, że nic nie łączy tak jak... cepa. Kolejne osoby z naszego otoczenia (może nie w jakiejś bliskiej zażyłości, bo byśmy o tym wiedzieli) są... trochę "skrytymi" karawaningowcami (wiecie, nie wypada się teraz przyznać, że lubi się kempingi i koczowanie pod namiotem lub w przyczepie, jak się prowadzi firmę, bo od razu ludziska powiedzą że cię nie stać nawet na te nędzne cztery gwiazdki i all inclusive [chociaż faktycznie to chyba na odwrót, kogo stać na cepę i cały szpej, wyjazdy i kepmpingi, spokojnie mógłby sobie pozwolić 2 razy do roku na "normalny" wyjazd rodzinny w wariancie hotelowym), jeżdżą sobie po cichutku i incognito, a na widok cepy u nas pod domem, od razu się otwierają, z ulgą, że w końcu ktoś ich zrozumie...   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pajel

ma ktoś może pomysł gdzie mogę zakupić naklejki lmc??  ew może ktoś podzieli się wzorem do wydruku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Helmut

Musisz sam poszukać na necie i zlecić wydrukowanie bo oryginały to KATASTROFA !!!!!!!!!!!!!!!! w cenie.

Kiedyś moim rodzicom nakleiłem ładny obrazek 3D za 27€ zamiast tej oryginalnej autostrady LMC na przedniej ścianie.

Tak dla rozeznania :         http://stores.ebay.de/Creativ-Aufkleber/Wohnmobil-Aufkleber-/_i.html?_fsub=2

Edytowane przez Helmut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
malwa89

Witam, dołączam do grona z LMC 560 Casa Familia 2008 :yay:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pajel
Napisano (edytowane)

dzięki Helmut ;)

przy okazji powitać Malwa89

Edytowane przez pajel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MicP

Witam,

właśnie stałem się posiadaczem LMC Munsterland 560 MDK, a czy szczęśliwym to zobaczymy po pierwszym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kvasir

Witam serdecznie. Dopisuję się i ja :D LMC Musterland 520 2008 r. 

Tak z innej beczki bo o LMC naprawdę nigdzie nic nie jest napisane. Jak pozycjonować tą markę, Mamy Tabbert, Fendta, później Knaus etc. Hobby, a LMC gdzie zaliczamy ? :D Tak z ciekawości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi