Skocz do zawartości

Munsterland Luxus i Lmc


irek w

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak już sobie rozebrałem ,poskładałem z powrotem ,to powiem tak budki solidne jedne z solidniejszych,za wiele fabryki nie trzeba poprawiać .To mimo fatalnego startu z lmc (znaczy bardziej chodzi o wczesniejszych właścicieli) może zostanę z naszym"Trolem" na jakiś czas:)

Także dopiszcie mnie do listy LMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam dołączam do grona z moją Lmc Lord 460D przesiadka z niewiadówki ale wytrzymałem 2 lata a od sierpnia 2016 LMC to jest wypas nie mogę się na cieszyć i nonstop zaglądam doniej i wymyślam co tu jeszcze zrobić

Edytowane przez bigtomi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Grono się powiękasza. I nikt nie psioczy, że wtopił w LMC...

 

Nie powiem, przy tym wieku i kilku poprzednich użytkownikach trzeba to i owo poprawić, ale jest bardzo przyzwoicie, oglądałem 2 Wilki i jedną LMC, inaczej to wygląda i trzyma się po latach niż np. Knaus/Hobby z tych samych roczników, może nie tyle czysto wizualnie, ale jakby lepiej znosiły próbę czasu. Najpierw była opcja Wilk, potem z przypadku LMC i to była (jak dotąd nie zmieniłem zdania) dobra decyzja. Kto zajrzy, mówi od razu: "Pachnie suchą przyczepą".

 

Poza tym okazuje się, że nic nie łączy tak jak... cepa. Kolejne osoby z naszego otoczenia (może nie w jakiejś bliskiej zażyłości, bo byśmy o tym wiedzieli) są... trochę "skrytymi" karawaningowcami (wiecie, nie wypada się teraz przyznać, że lubi się kempingi i koczowanie pod namiotem lub w przyczepie, jak się prowadzi firmę, bo od razu ludziska powiedzą że cię nie stać nawet na te nędzne cztery gwiazdki i all inclusive [chociaż faktycznie to chyba na odwrót, kogo stać na cepę i cały szpej, wyjazdy i kepmpingi, spokojnie mógłby sobie pozwolić 2 razy do roku na "normalny" wyjazd rodzinny w wariancie hotelowym), jeżdżą sobie po cichutku i incognito, a na widok cepy u nas pod domem, od razu się otwierają, z ulgą, że w końcu ktoś ich zrozumie...   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Musisz sam poszukać na necie i zlecić wydrukowanie bo oryginały to KATASTROFA !!!!!!!!!!!!!!!! w cenie.

 

Kiedyś moim rodzicom nakleiłem ładny obrazek 3D za 27€ zamiast tej oryginalnej autostrady LMC na przedniej ścianie.

Tak dla rozeznania :         http://stores.ebay.de/Creativ-Aufkleber/Wohnmobil-Aufkleber-/_i.html?_fsub=2

Edytowane przez Helmut (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witam serdecznie. Dopisuję się i ja :D LMC Musterland 520 2008 r. 

 

Tak z innej beczki bo o LMC naprawdę nigdzie nic nie jest napisane. Jak pozycjonować tą markę, Mamy Tabbert, Fendta, później Knaus etc. Hobby, a LMC gdzie zaliczamy ? :D Tak z ciekawości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam. Dołączam z Munsterlandem 400 SD. Pochwalcie jaki model macie wpisany do dowodu, ja w modelu Mun 400 SD mam jako typ w dowodzie 395P A3

Edytowane przez motylek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołączam i ja :)
LMC Luxus 490, kod w DR CR3B. Rocznik 95
Potwierdzam, co wcześniej tu napisano, że w podobnym roczniku lepiej się trzyma "w kupie" od Knausa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.