Skocz do zawartości

2013 sierpień - Bułgaria


Jaras

Rekomendowane odpowiedzi

W sierpniu 2013 mam zamiar (od kilku lat się przymierzam) pojechać do Bułgarii

Byłbym wdzięczny za rady i ... czekam na innych odważnych (może w kilka wozów - będzie raźniej i pewnie bezpieczniej)

Czasu jeszcze zostało sporo ale i nie jest to zwykły wyjazd do Gąsek (z Łodzi 450km 8h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W sierpniu 2013 mam zamiar (od kilku lat się przymierzam) pojechać do Bułgarii

Byłbym wdzięczny za rady i ... czekam na innych odważnych (może w kilka wozów - będzie raźniej i pewnie bezpieczniej)

Czasu jeszcze zostało sporo ale i nie jest to zwykły wyjazd do Gąsek (z Łodzi 450km 8h)

 

Ja tez mieszkam w łodzi i Bułgarię znam bardzo dobrze.Przeważnie jezdżę co roku ale jak chcesz porozmawiać na temat wyprawy to mój kontakt 609127859. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułgarię znam bardzo dobrze.Przeważnie jezdżę co roku ale jak chcesz porozmawiać na temat wyprawy to mój kontakt ...

 

 

Ja Bułgarię znam bardzo słabo i to od tej niedobrej strony. Ale jestem pewien, że są w niej piękne miejsca, bo w każdym kraju takie są. Tylko gdzie? Oczywiście mam na mysłi jazdę z przyczepą, a nie samolotem.

Dlatego apeluję do koleżeństwa o nie przenoszenie dyskusji na łącza telefoniczne, ale właśnie o rozwinięcie jej tutaj - w tym wątku. Bardzo chętnie przeczytam o możliwościach kempingowych w Bułgarii. Szczególnie ciągnie mnie w rejony południowo-wschodnie blisko granicy z Turcją, ale wszelkie opisy kempingów w pasie nadmorskim przeczytam z wielkim zainteresowaniem. Jeśli są osoby doświadczone w temacie kempingowania w Bułgarii to zachęcam do podzielenia sie wiedzą.

 

Na forum Bulgaricus niestety nie znalazłem informacji szerzej dotyczących kempingów. Większość ludzi pisze tam o wczasach zorganizowanych lub kwaterach prywatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu 2013 mam zamiar (od kilku lat się przymierzam) pojechać do Bułgarii

Byłbym wdzięczny za rady i ... czekam na innych odważnych (może w kilka wozów - będzie raźniej i pewnie bezpieczniej)

Czasu jeszcze zostało sporo ale i nie jest to zwykły wyjazd do Gąsek (z Łodzi 450km 8h)

 

szkoda, ze dopiero w sierpniu, my myślimy pojechać przełom czerwca i lipca, będziemy obserwować temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W sierpniu 2013 mam zamiar (od kilku lat się przymierzam) pojechać do Bułgarii

Byłbym wdzięczny za rady i ... czekam na innych odważnych (może w kilka wozów - będzie raźniej i pewnie bezpieczniej)

Czasu jeszcze zostało sporo ale i nie jest to zwykły wyjazd do Gąsek (z Łodzi 450km 8h)

JA JEŻDZE DO BUŁGARII OD TRZECH LAT Z MAŁYMI DZIECMI PRZEZ RUMUNIE I JEST SUPERRRRR POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

wybieram się na cały lipiec do Bułgarii samochodem pod namiot (chcę też zabrać rowery) - ostatni raz byłem tam jako dziecko w 1979 (tzw. zagraniczne wakacje w czasach PRL :) Było extra i chciałbym sobie odświerzyć.

 

Bedę wdzięczny za wszystkie porady.

 

KECAJ, podziel się proszę swoim doświadczeniem, który camping polecasz, ile kosztuje rozbicie dużego namiotu, czy można jechać w ciemno, czy trzeba rezerwować miejsce .... i wszystko inne co Ci przyjdzie do głowy.

Z góry dziekuję.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, dziekuję Grzegorz_D... o to mi właśnie chodziło :)

bardzo fajna relacja. Czytałem, że byłeś w Szabli - tam właśnie campingowałem lata temu - pamiętam tę latarnie morską. Czy pole namiotowe na szerokości Szabli jeszcze istnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a propos bulgari....jezdze tam od kilku lat szczerze mowiac to pierwszy raz bylem 7 lat temu jeszcze z namiotem ..i to byl ostatni raz na kempingu.W Bulgari ogolnie mowiac z polami namiotowymi jest tragedia o polach kempingowych z prawdziwego zdazenia mozna zapomniec w pasmie od warny do sozopolu szukalem kempingow ...na prozno . Dopiero 4 km przed sozopolem znalazlem kemping "Zlota Rybka" po ichniejszym zlatna ribka. Jedynym plusem na tym kempingu jest piekna plaza doskonala dla dzieci super wejscie do wody nawet dla najmlodszych.lecz to tylko 1 plus reszta to same minusy: sanitariaty tragedia prysznice brudne toalety no coz szkoda mowic na kempingu jest knajpa zawsze mozna zjesc cos na pol -zimno bo na goracy posilek to nie ma co liczyc. od kilku lat jezdze do sozopolu i przyjezdzam specjalnie na ten kemping ze wzgledu na plaze....ceny przystepne-jak to w bulgari 4 os przyczepa auto prad woda ok.9-10e ale jak za ten standart to naprawde wygorowana cena osobiscie nie polecam bulgari na kempingu lepiej wziac apartament za 20 e to oczywiscie nie to samo ale przynajmniej grzybicy sie czlowiek nie nabawi   :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna ale nie o to chyba chodzi . Ja napisalem swoje spostrzezenia na podstawie kilku letniej odserwacji terenu i na lepsze nic sie nie zmienia w temacie kempingow. Proponuje zebs kolego pojechal i sprawdzil osobiscie. a jak sprawdzisz to podziel sie opinia :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

wybieram się na cały lipiec do Bułgarii samochodem pod namiot (chcę też zabrać rowery) - ostatni raz byłem tam jako dziecko w 1979 (tzw. zagraniczne wakacje w czasach PRL :) Było extra i chciałbym sobie odświerzyć.

 

Bedę wdzięczny za wszystkie porady.

 

KECAJ, podziel się proszę swoim doświadczeniem, który camping polecasz, ile kosztuje rozbicie dużego namiotu, czy można jechać w ciemno, czy trzeba rezerwować miejsce .... i wszystko inne co Ci przyjdzie do głowy.

Z góry dziekuję.

pzdr

Witaj ,sorry ,ale dopiero dzisjaj otworzyłem kompa.Ja ,jak wspomniałem od trzech lat wyjeżdzam w tamtym kierunku z małymi dziecmi ,Rumunie zjechałem od samej góry czyli Sapanty,,czyli ,,szczęśliy cmentarzyk ,,przez Transylwanie wspaniały kamping w Cres i Bran ,i potem Bułgaria Kamping Cosmos -to naprawdę odlot-i następny kamping ,który mnie interesował znajduje się 9 km za Obzorem w kierunku południowym .-kamping na plaży .Zadnych rezerwacji nie robiłem ,nigdy nie wiadomo co następny dzień przyniesie i gdzie nas poniesie .Ceny jakie sredio płaciłem to od 10eur

do15-18eur za trzy osoby samochód i przyczepkę .Jedna moja rada ,planując podróż do Bułgarii należy zostawić sobie trochę czasu na Rumunię ,koniecznie ,bo naprawdę warto..można przemknąć i bezpowrotnie dużo stracić a było na wyciągnięcie ręki.Pytaj Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.