Skocz do zawartości

przyczepa sprowadzona na lawecie, jak dociągnąć do domu???


mymlon

Rekomendowane odpowiedzi

Przyczepka w moim podpisie już zmieniła właściciela :) a ja mam kolejną na oku :jump: ADRIA OPTIMA :):):] . Jest tylko jeden problem, muszę po nią jechać prawie 600km, a ona nie ma tablic wywozowych ani ubezpieczenia. Do jej transportu potrzebne będą tablice tymczasowe. I tu mam pytanie czy muszę z dokumentami zasuwać do swojego wydziału komunikacji, czy mogę to załatwić w tamtejszym. Czy do tablic tymczasowych wymagane jest tłumaczenie dokumentów, czy wystarczy tylko okazanie dowodu własności???

:):):):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj!

 

jesli przyczepka nie ma - jak piszesz - tablic wywozowych ani ubezpieczenia to najlepiej i najbezpieczniej jest ja ciagnac na lawecie,

 

kiedyś mozna było pobrac z wydziału komunikacji tablice próbne na auto lub przyczepe ( tak sam kiedys robilem ) i opłacic OC, np. powiedziec w wydz kom, ze masz do odbioru przyczepe tzw samoróbke i chcesz nia pojechac na badania diagnostyczne lub do rzeczoznawcy, moze sie uda

ale jak jest teraz :jump:

pozatym nic nie napisales skad mialbys zamiar ja holowac? ( te 600 km ) a jest to istotne byc moc ci cos sensownego doradzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara przyczepka została sprzedana w sobote o 23 .30 więc dokumentów już niestety nie ma,odpowiadam ja jego żona ,ponieważ mój mąż o 19.00,uzbrojony w aparat ,kamere,butle z reduktorem,akumulatorem oraz dwie skrzynki narzędzi ,kabelków itd,wyruszył obejrzeć ową przyczepkę.Ma do pokonania ok 600 km,więc mówił że się drzemnie,gdześ przed częstochową,aby wypoczętymi oczętami ocenić stan przyczepki.Znajoma Pani z wydziału komunikacji powiedziała mu dziś że nic nie zrobi jeżeli ktoś lub on sam nie zrobi przeglądu technicznego przyczepki.JEżELI przyczepka przebrnie przez testy mojego męża ,będzie musiał na miejcu zrobić przegląd i z papierami wrócić do Gdańska.CHęTNIE pojechałabym z nim ,nie ma jak to damski nos-ale kto się zajmie siódemką dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRÓCIŁEM

uzbrojony w aparat ,kamere,butle z reduktorem,akumulatorem oraz dwie skrzynki narzędzi ,kabelków

do zestawu narzędzi powinienem jeszcze zabrać karabin, żeby właściciela odstrzelić :) :) :) nie dość że walona to jeszcze przecieka do tego stopnia,że podłoga w rogu do wymiany, elektryka pocięta, normalnie :'( .

Sprowadzona z Austrii posiada tylko tamtejszy brif (bo ponoć tam nie ma dowodu :) )

Zafundowałem sobie :) wycieczkę krajoznawczą....do Szczyrku :)

Wracając zahaczyłem Poznań (Mańczak) ale drogo i mocno wyeksploatowane . :) Nic szukam dalej jak najwiekszej przyczepy ale DMC do 1200kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz te, moze cos wybierzesz, moze okreslisz jakies dokladniejsze swoje wymagana ( cena, rok produkcji, wyposazenie) ? :)

 

http://www.allegro.pl/ite...80_okazja_.html

 

http://www.allegro.pl/ite..._3_osobowa.html

 

http://www.allegro.pl/ite...a_jak_nowa.html

 

http://www.allegro.pl/ite...jestrowana.html

 

Mańczaka nie polecam, za mocno zdziera ..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję dużą przyczepę w wadze do 1200 kg roczniki dopuszczam od lat 80 cena no cóż- banki mnie lubią :slina: ale tak do 17 tys z namiotem

-byłem tu

ale coś się działo z podłogą, mebelki od dołu popuchnięte na podłodze panele :)

byłem też tu :):):):):):)

Oczywiście środek będę przerabiał, szczególnie spania dla dzieci(aktualnie 7 :) dodam moje tylko 2)

Dokupię pewnie też zaczep ze stabilizatorem, jutro jadę na mazury popatrzeć na adria

dekiel pewnie można z laminatu dorobić, lub gdzieś zamówić a jak będzie za drogo to sam coś wystrugam :)

mam jeszcze w odwodzie np coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lucynowie 5 km przed Wyszkowem po lewej stronie trasy jest komis z przyczepami.Gość sprowadza fajne przyczepki.Ceny bardzo przystępne.Tam kupiliśmy naszego DETHLEWSIKA za 6000PLN w stanie mozna powiedzieć idealnym Dodam ze gość ma wiedzę i pojęcie widziałem co zrobił z rozbitą przyczepą [nową HOBBY] to opadła mi kopara..była jak nowa.Jak się okazało pracował wiele lat w fabryce tych przyczep,więc morze tam sprubować.podam kontakt 508.085.875. ....Pozdrawiam .....................be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lucynowie 5 km przed Wyszkowem po lewej stronie trasy jest komis z przyczepami

Gość się już chyba skończył. Jechałem tamtędy wczoraj i stały tylko ze 3 przyczepy i to straszne "paździerze"

Dodam ze gość ma wiedzę i pojęcie widziałem co zrobił z rozbitą przyczepą [nową HOBBY] to opadła mi kopara..była jak nowa

Ja też oglądałem od niego przyczepe , ale mnie z koleji opadły ręce jak zobaczyłem co zrobił.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć moi MILI.Opisywałem sytuację z ubiegłego roku ,w owym czasie mieli bardzo duży wybór .W tym roku w mc, czerwcu byłem tam przejazdem i na placu stało wiele modeli Hobby oraz kilka Adrii iDethlewsów w atrakcyjnych cenach ,bardzo prawdopodobne że wyprzedali ,więc pusty plac. Andy masz rację stoi tam kilka ,albo kilkanaście złomow które straszą ludzi o, lecz te to chyba na budowy do wynajmu.Nie wiem o jakiej przyczepce mowisz i o którym z gości bo jest ich dwóch starszy i młody. Przyczepy naprawia i sprowadza ten starszy i to z nim najlepiej rozmawiać.Sory nie napisałem tego wczoraj .Pozdrawiam ..................................................be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.