Skocz do zawartości

Przyczepy marki Bürstner - baza informacji.


Kristofer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów, sympatyków marki Bürstner ! :hej:

 

Kiedyś przeszukując swoje archiwa różnych plików, znalazłem kilka ciekawych dokumentów dotyczących Knausa.

Umieściłem je w stosownym miejscu na forum.

Wczoraj natknąłem się na podobne dokumenty, ale dla marki Bürstner.

Nie pozostaje mi nic innego, jak się nimi z Wami podzielić.

Nie będę powielał opisów, jeśli będą jakieś wątpliwości, to wszystko jest wyjaśnione tu:

 

http://forum.karawan...749#entry248749

 

http://forum.karawan...post__p__250130

 

http://forum.karawan...post__p__250276

 

Pierwszy dokument wyszczególnia wszystkie modele przyczep Bürstner z lat 1970 do 1999.

Wynika z niego, jakie modele były produkowane i w jakich latach.

Jest rok produkcji, konkretne oznaczenie modelu i typ oraz jego dokładne wymiary + cena (z tamtego okresu).

 

Bürstner.pdf

 

Drugi dokument dotyczy przedsionków dla przyczep z lat 1983 do 2012.

bürstner_przeds.pdf

 

Informacje tam zawarte, mogą być w pewnych sytuacjach dość pomocne :hmm:

 

Założyłem ten temat jeszcze z jednego powodu: chcę Was zachęcić do umieszczania wszelkich informacji technicznych, dotyczących konkretnie marki Bürstner, właśnie w tym miejscu.

Mając nadzieję, że nie będziecie mieć mi za złe założenia tego tematu :dzieki:

Pozdrawiam,

Kristofer

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ta ja też załączę to co znalazłem do mojej przyczepy. Myślę, że ogólne informacje dotyczą także innych modeli niż Flipper. Niestety w wersji niemieckiej ;( Jak ktoś ma coś takiego po polsku lub angielsku to chętnie się zapoznam.

 

Flipper_2006_DE.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

A słyszeliście o nowościach w Buerstnerze??

Mają odświeżone wnętrza przyczep,

Dostępne będą teraz aż z 21 układami wnętrz.

Z konstrukcji nośnych poszycia wyeliminowano całkowicie drewno, co ma znacząco wpłynąć na szczelność i trwałość zabudów. Fani przyczep będą mogli wybrać modele: Premio o długości 650 cm i 765 cm,

Premio plus o długości 739 cm,

Averso Plus o długości 605 cm i 740 cm,

Averso Top o długości 652 cm i 780 cm.

Ciekawe czym zastąpią drewniane szkielety ?? (moze sama płyta sandwitch)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 28.01.2015 o 21:49, sokes napisał:

Ta ja też załączę to co znalazłem do mojej przyczepy. Myślę, że ogólne informacje dotyczą także innych modeli niż Flipper. Niestety w wersji niemieckiej ;( Jak ktoś ma coś takiego po polsku lub angielsku to chętnie się zapoznam.

 

Flipper_2006_DE.pdf

Super, wielkie dzięki! Bardzo mi się przyda (choć mam ciut starszego Burstnera), bo sobie potłumaczę trochę rzeczy z duńskiej instrukcji którą posiadam. 

Gdyby potrzebował ktoś coś z tej niemieckiej instrukcji - piszcie do mnie, mogę trochę potłumaczyć pod warunkiem, że podacie stronę w PW.

Myślę o tym, by prędzej czy później przetłumaczyć całość, ale na razie nie mam na to niestety czasu :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.