Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

gazirek

My nie jesteśmy sztywno uwiązani przełomu lipca i sierpnia ale żona pracuje w szkole i musi pozamykać swoje sprawy służbowe-potem możemy planować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kajetan

Będziemy gadać na Langoszach :) Przygotuj ceny, wykaż tras, kempingów, odległości, atrakcje, opłaty, szerokość parceli, przelicznik waluty, natężenie ruchu, punkty przelotowe, jakie baseny po drodze można zaliczyć .... i żebyś o niczym nie zapomniał... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gazirek

No nie wiem czy podołam tym wymaganiom :bzik: ale mam w zanadrzu jokera- Holek będzie moją skarbnicą wiedzy-radem powinniśmy dać rade :winner:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jarosław69

Co do tego zjazdu na Makarską i obowiązkowego zatrzymania połączonego z pamiątkowym foto... to chyba wszyscy po kolei tak robią...

Po kilku godzinach na autostradzie, ten widok jest nagrodą i jednocześnie spełnieniem obietnicy Makarskiej ;-

Edytowane przez Jarosław69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marcin81

Co do tego zjazdu na Makarską i obowiązkowego zatrzymania połączonego z pamiątkowym foto... to chyba wszyscy po kolei tak robią...

Po kilku godzinach na autostradzie, ten widok jest nagrodą i jednocześnie spełnieniem obietnicy Makarskiej ;-

????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi