Skocz do zawartości

Nasza pierwsza przyczepka HOBBY 420 92r


Bialy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przyszedł czas i na nas aby pochwalić się naszym nowym nabytkiem. Co prawda kupiona po wakacjach od znanego na forum pana Darka ale dopiero teraz mam czas aby tu napisać. Tak jak w temacie HOBBY 420 De Luxe 1992 rok , póki co fotki mam tylko od pana Darka , gdyż przed odstawiniem cepki pod wiate nie zdążyłem zrobić swoich . Myślę że na wiosne pochwale się swoimi fotkami :lol:

post-9139-0-62073700-1353513444_thumb.jpg

post-9139-0-73137700-1353513929_thumb.jpg

post-9139-0-38159200-1353513949_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedź szczęśliwie do celu i zawsze wracaj uśmiechnięty!

 

Powiedz jeszcze jaką dużą masz załogę. Nie raz oglądałem na allegro przyczepy od owego Pana Darka i zawsze ma Hobby 420. Ciekaw jestem jak w praktyce sprawuje się taka budka dla np. 4-osobowej rodziny. Daj znać kiedyś latem jak wrażenia z eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim bardzo dziękuje za miłe słowa . Załogę póki co mam nieliczną , 2+1 ( roczna córeczka ) , w te wakacje korzystałem z pożyczonej przyczepy HOBBY 540 2003r , tam był ogrom miejsca gdyż w środku zmieściłem nawet łóżeczko turystyczne dla małej ( żeby napewno nigdzie nie spadła ) stało w miejscu stolika w podkowie z tyłu . Niestety domowy budżet nie pozwolił na tak duży i drogi zakup więc jest coś mniejszego . Na wielki plus w tej chwili mogę zaliczyć ogromny przedsionek który dostałem wraz z przyczepą ma 3,5 metra głąbokości i jest praktycznie nowy .

post-9139-0-89153900-1353532504_thumb.jpg

post-9139-0-17141300-1353532521_thumb.jpg

post-9139-0-53278100-1353532532_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź szczęśliwie do celu i zawsze wracaj uśmiechnięty!

Powiedz jeszcze jaką dużą masz załogę. Nie raz oglądałem na allegro przyczepy od owego Pana Darka i zawsze ma Hobby 420.

 

nie zawsze, bo ma też 430 i czasem 440 :skromny:, warunek jest jeden DMC do 1200kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna budka - mam z tym modelem całkiem miłe wspomnienia.... tym bardziej, że to również była moja pierwsza.

 

Bardzo ładny przedsionek! aż by się taki chciało co rosołek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna budka - mam z tym modelem całkiem miłe wspomnienia.... tym bardziej, że to również była moja pierwsza.

 

Bardzo ładny przedsionek! aż by się taki chciało co rosołek?

 

 

 

budka musi być ładna bo to ... Hobby :skromny:

a przedsionek mega wypaśny, widziałem takie na targach w Krk, super to wygląda na żywo

jedyny minus to rozkładanie, dodatkowa ilość rurek do ogarnięcia, ale przy dłuższym postoju warto się pomęczyć

 

pozostaje pogratulować zakupu i niech się toczy i nie przecieka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze rozłożenie przedsionka wraz z małżonką zajeło nam 45 minut. Jest sporo rurek ale wszystko da się w maire logicznie opanować . Co nie zmienia faktu że na weekendowe wypady mam zamiar nabyć zwykły daszek taki mały . A w przyczepie przed zimą zagościły nowe lustra w łazience ( stare były już zniszczone) oraz udało mi się dorobić ładne dywany do środka co by przytulniej było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze rozłożenie przedsionka wraz z małżonką zajeło nam 45 minut. Jest sporo rurek ale wszystko da się w maire logicznie opanować . Co nie zmienia faktu że na weekendowe wypady mam zamiar nabyć zwykły daszek taki mały . A w przyczepie przed zimą zagościły nowe lustra w łazience ( stare były już zniszczone) oraz udało mi się dorobić ładne dywany do środka co by przytulniej było .

 

napisz coś więcej o wymianie tych luster, moje dołem też są już ... zmęczone ;)

myślałem przysłonić to listwą, ale można by je wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie to sprawa jest bardzo prosta zdjołem lusterko z zawiasów odkręcając cztery śrubki , poszedłem do szklarza który mi docioł lustra , przykręcone z powrotem na miejsce , jedyna trudność polegała na oderwaniu zaczepów zamykających ( tych plastikowych haczyków od środka ) i przyklejeniu ich na nowe lustra . Cała operacja trwała jakieś 20 minut . Efekt 100 % lepszy, i satysfakcja ze zrobienia czegoś w cepce gwarantowana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna budka - mam z tym modelem całkiem miłe wspomnienia.... tym bardziej, że to również była moja pierwsza.

 

Bardzo ładny przedsionek! aż by się taki chciało co rosołek?

 

 

 

 

eee...jakoś przeżyję...

teraz mam już bardziej sprecyzowane wymagania i następna to raczej nie będzie Hobby

aczkolwiek koledze bardzo gratuluję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.