Skocz do zawartości

A może by tak Warszawa


campingwok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bo już mnie rączki świeżbią... :policja:

 

Komu wakacje zasponsorować? Za free??? cfaniaczek.gif

 

 

Myślałem, że to forum karawanigowe, a tu tle wątków ekonomicznych i socjologicznych,

 

nie bluźnij...

 

Opinie o Warszawie kształtuje tzw. Warszawka, czyli element świeżo napływowy i liczne przedmieścia (np. Wołominy.

 

a Pan sie do ktorej grupy zalicza? cfaniaczek.gif ze tak pan gardzisz "wołominami"

 

jak trudno przyjechać z Wrocławia z dziećmi by pokazać gdzie dziadek walczył w 44 roku

 

no i właśnie... co bez tej "warszawki" byłoby w 1944 roku?

 

Zdaję sobie sprawę w jakich realiach żyjemy, jakie mamy dochody

 

...chyba raczej jednak nie

 

 

Szary już wiesz komu? :-]

 

 

 

 

 

jak ktos bedzie chcial zaistniec na tym kempingu to prosze bardzo...

 

sa w pl kempingi o wyzszym standardzie a jednoczesnie nizszych cenach... ze sa usytuowane w ciekawszych miejscach to nie wspominam co by sie "rodowity" wlasciciel warszawiak nie nastroszyl...

 

jedno juz wiem - pan wlasciciel tych co patrza na ceny ma w glebokim powazaniu...

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już nic nie dokładać, ale są sprawy, które zawsze mnie wkurzały :krzykacz: i "WOK" jest ich doskonałym przykładem.

Np.

Otwieram główną stronę www wspomnianego kempingu i co widzę ?

Tekst w języku angielskim :krzykacz:

Jestem Polakiem w Polsce, pracuję na komputerze w PL wersji, przeglądam stronę polskiego kempingu, to dlaczego u diabła domyślnie widzę tekst po angielsku :krzykacz:

Na dodatek, bez znaczenia, który język wybiorę, pod nazwą własną, jak "byk" jest napisane "Best Camping in Warsaw" :czerwona:

 

Ktoś powie zaraz, że mogę sobie język zmienić. Pewnie, że tak, ale czy to jest w porządku wobec nas, Polaków ?

Jeśli tak, to lepiej prowadzić reklamę na forach anglojęzycznych :hmm:

Dlaczego nasz ojczysty język jest w tym przypadku drugorzędny !!! :niewiem:

 

Kolejna sprawa, która zawsze mnie ... :wrrr:

Doba trwająca od godz. 14 do 11 !!!

Wiem, że coraz więcej miejsc oferuje taką dziwną "dobę" i nic nie poradzę na to, że tego typu dziwolągi, przeczące logice, zawsze będą wzbudzać moją niechęć.

O ile mogę na siłę sobie jeszcze wytłumaczyć takie podejście w hotelach (czas na sprzątnięcie pokoju i zmianę pościeli), to na kempingu, już nic mi nie przychodzi do głowy (chyba, że posianie nowej murawy).

Z drugiej jednak strony, czy to kemping, czy hotel, dlaczego u diaska ma to odbywać się moim dodatkowym kosztem :niewiem:

Mamy już dobę trwającą 21 godzin, godzinę trwającą 45 minut, tydzień, w którym się liczy tylko dni robocze itd.

Czy ze mną się coś dzieje, czy świat wariuje :swiety:

Gdy widzę kemping, w którym doba trwa tyle, ile trwać powinna, to od razu patrzę na niego bardziej przychylnym okiem, nawet jeśli zamiast alejek, są tylko wydeptane ścieżki.

IMHO :skromny:

 

P.S.

Jeśli dobrze zrozumiałem: depozyt i rower - gratis. To spory plus, jednak dostęp do pralki w cenie 20zł. / godz. do tego nie pasuje.

Nie lubię stawać w cieniu, pod drzewami, zwłaszcza iglastymi - dla mnie to wada.

Dlaczego to napisałem ?

Dlatego, by wykazać, że to, co dla jednych może być zaletą, dla innych może być też wadą.

Na pewno znajdą się chętni, aby "WOK" jednak odwiedzić.

:hej:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się obrażony - raczej nie upoważniłem cię do pisania w moim imieniu, dla mnie Polska nie jest dzikim krajem a mój portfel wcale nie jest gorszy od europejskiego.

Wydaje mi się , że wybór caravaningu - jako forma odpoczynku - jest coraz rzadziej uwarunkowana "grubością" portfela, dlatego podobnie jak Dziabong uważam, że jeżeli są chętni aby zapłacić to mają (takie campingi) prawo zaistnieć na "rynku". Jeżeli takich campingów będzie więcej to automatycznie konkurencja wymusi dla "NAS" tylko korzyści.

 

przepraszam Czechu - jeśli Cię uraziłem/obraziłem - poprawiam się - akurat nie wypowiadałem się w Twoim imieniu

i cieszę się i gratuluję Ci szczerze, że Twój portfel jest równy "europejskiemu" (na tym zakańczam temat portfela)

 

ale:

- mieszkam w wolnym kraju i wiem, czym jest dozwolona wolność wypowiedzi i wiem, że nie potrzebuję nikogo upoważnienia aby wyrazić swoje zdanie, takie jak wyżej zamieściłem, które nie obraża nikogo, ani Ciebie, ani uczuć religijnych, ani nie narusza praw mniejszości narodowych, praw człowieka, konwencji wiedeńskiej, etc.

 

(przepraszam za off)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to myślę, że dla osób które chcą przyoszczędzić ( sam nie lubię przepłacać za stanie na trawie...) macie kemping w Warce u Grzesia z dostępem do pociągu, który za 13 Pln dowiezie Was do samiuśkiego centrum a rowery to wszędzie teraz w Warszawie są :lol2: gratis .

W ogóle to nie wyobrażam sobie co może być ciekawego w staniu na kempingu miedzy blokami w centrum Warszawy :mlot:

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Nie wiem czy jako pod-Wołominiak nie powinienem się czuć urażony?

 

:look::lol: jako pod warszwiak czytaj łodziak znaczy legionowiak nie przejmuj się...

 

p.s. a czemu nie tłuszczak...? :hmm:

 

sory, że nie w temacie :swiety: taki "zboczeniec"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doba trwająca od godz. 14 do 11 !!!

 

Z różnych względów kemping w Warszawie to dla mnie fajna sprawa. Mam tam znajomych z dawnych lat, a nie chcę całą rodziną zwalać sie do kogoś na noc itd. Do zobaczenia też jest na pewno wiele rzeczy. Bardzo fajnie, że w dziale ogłoszen firmowych pojawia sie również firma z informacją, czy reklamą swojej działalnosci kempingowej. Super. Tylko niestety dla mnie oferta nie jest super. Cena 190 zł (czy 155 zł, bo nie wiem czy przedsionek liczyć jako "tent" czy już nie - wówczas 155 zł dla mnie) to zdecydowanie za drogo. Max 100 zł jestem w stanie zapłacić za moją załogę.

 

 

Padło już to wiele słów, a chciałbym dodać tylko, że firma ma prawo wystawić dowolnie wysokie ceny, ale też musi się liczyć z tym, że potencjalni klienci mają ją prawo za to krytykowac. Zupełnie nie zgadzam się z osobami twierdzącymi, że cena jest jaka jest i jeśli komuś się nie podoba to niech nie jedzie, ale gębę niech zamknie. Sądzę, że może nie tylko nie pojechać, ale właśnie nie zamykać gęby, a raczej kulturalnie skomentować cennik i wyrazić swoje niezadowolenie. Gdybym był włascicielem takiego kempingu to chętnie słuchałbym takich głosów, kalkulowałbym czy mi się opłaci mieć niższy cennik i więcej klientów itd. To są cenne informacje rynkowe.

 

Do tej oferty zraziłem się jednak nie tylko z powodu ceny (choć to główny zarzut) ale również z powodu wyjątkowo niechlujnej strony trącącej amatorszczyzną. W dzisiejszch czasach kto nie ma strony w sieci ten biznsowo niemal nie istnieje - szczególnie gdy oferuje coś dla ludzi, a nie dla wąskiego grona specjalistów.

Kristofer napisał, że doba trwa od 14 do 11. Otóż jest gorzej! Doba trwa, cytuję, "TARYFA (wszystkie ceny w polskich złotych) jeden dzień pobytu (2 pm - 11 pm)". Czyli na stronie na samym początku taryfy stoi, że doba od godz. 14 (2 pm) do 23 (11 pm). Domyślam się, że to pomyłka, ale ja na wakacjach nie chcę płacić za pomyłki wynikajace z tego, ze biznesmen nawet nie przeczytał własnej strony, bo mu się nie chciało. Jak będzie wyglądało wyposażenie kempingu, obsługa, płatnośc itd? Nie wiem, ale skoro nie dba o swoją wizytówkę jaką jest strona www to dlaczego ma dbać o inne rzeczy na kempingu albo turystów?

 

Z innych kwiatków na stronie: "samochody ponad 8 mln. długi i 2-osie przyczep nie są dozwolone - przepraszamy, nie mamy warunków do parkowania tak dużych pojazdów". Nie mam samochodu długiego na 8 milionów ani 2-osie przyczepy, ale wkurza mnie traktowanie mnie jak debila nie potrafiacego czytać. Nie sądzę również, że 2 osie są jednoznaczne z wielką przyczepą, bo różnie bywa z rozmiarami (HomeCar na 2 osiach często jest znacznie krótszy niz Hobby na jednej).

 

Szczerze mówiąc to po tym co zobaczyłem nawet nie chciało mi sie napisać kilku słów do obsługi w specjalnym okienku "sprzężenie zwrotne", które jest nieudolnym tłumaczeniem ang. feedback wykonanym przez translator google. Po polsku inaczej się nazywa takie rzeczy.

Edytowane przez inhalt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak to?

To duże nie wjeżdzają? :look:  :look:  :look:

 

Tak, jak w cenniku: "samochody ponad 8 mln. długi i 2-osie przyczep nie są dozwolone".

Kolega Inhalt już o tym wspominał.

Dwuosiowa przyczepa nie zostanie wpuszczona bez względu na jej długość (chyba), natomiast te "8 milionów" możemy sobie interpretować w/g własnego uznania (co to i czego dotyczy).

 

Szybko policzyłem: w moim przypadku, gdybym przyjechał np. o godz. 11-ej i chciał się zatrzymać na jedną noc (wyjazd np. o godz. 6 rano), czyli pobyt przez 19 godzin, to za przyczepę, samochód i dwie osoby, wychodzi "zaledwie" 360 zł. !!!

 

Szczerze mówiąc, od 16 listopada 2012, sporo uwag napisaliśmy w tym temacie i z przykrością stwierdzam, że nie zaszły żadne zmiany uwzględniające nasze postulaty, o stronie www nawet nie wspominam.

Wciąż można przeczytać: "Witamy na naszej nowej Motel".

 

Przypuszczam, że przy takim podejściu właścicieli kempingu do osób zainteresowanych, te wszystkie pozytywne oceny, którymi kemping się szczyci, to pieśń przeszłości sprzed kilkunastu lat. Obecnie takie standardy są na porządku dziennym.

IMHO

 

post-8228-0-64959500-1362590551_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ten cennik tworzył???

Absolutnie nie czepiam się wartości wyrażanych cyferkami, ale o nazewnictwo.

Albo jest polskojęzyczny, albo anglojęzyczny... a tu taka kpina-mix.

Jestem uczulony na taką niepoprawność .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.