Skocz do zawartości

kupno przyczepki


seba

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin dobrze radzi, spokojnie... wez gleboki oddech i naucz sie cierpliwosci :jump:

 

Dla mnie ta Sprite (co to za marka pierwsze slysze?) z zewnatrz jest bardziej atrakcyjna, ale dethleffs jest bardziej solidny w srodku, to juz na zdjeciu po meblach widac.

 

A facet jak facet, jezdzi do holandii moze ma uklad na placu, a moze poprostu zna jakis plac, cyka foty i wstawia aukcje... jak ktos sie zglosi, wplaci zadatek to pojedzie i przywiezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Marcin i Jule dobrze mówią (dać im wódki :jump: ), nie kupuj sprzęta w ciemno, bo będziesz płakał i żona ci wp...li ,tym bardziej jak dołoży jeszcze kasy, a sprzęt się okaże jakąś porażką. Moja rada jest taka, kupuj tam gdzie możesz osobiście pooglądać, pomacać, powąchać, może nawet przed sfinalizowaniem transakcji sprawdzić jak się prowadzi za autkiem. I koniecznie w towarzystwie małżonki. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba jesli moge cos ci doradzic to kupuj przyczepke albo w kraju, zarejestrowana, nie zarejestrowana, swiezo sprowadzona albo - w ostatecznosci - umow sie z tym handlarzem na wspolny wyjazd do holandii i tam na miejscu podejmiesz decyzje o zakupie.

Absolutnie nie polecam wplacania jakichkolwiek zaliczek, zapewne nieraz juz czytales w gazetach i slyszales jak - mozna szybko stracic pieniadze na takich transakcjach!

Naprawde zastanow sie zanim zdecydujesz sie na taki krok, lepiej "wziasc" troszke na wstrzymanie :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam- dziekuje za pomoc :jump: szukam , szukam i ogladam i wychodzi na to ze bedzie ciezko kupic ladna salonke- ogladalem juz pare sztuk ale ich stan nadawal sie tylko na ...... no wiemy gdzie zeby nikogo nie urazic :) a jeden to mi sypnol taka cene za hobby z 88r ze mi szczeka spadla a jak wszedlem do srodka to az mnie cofnelo -smrod niesamowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile chcesz maksymalnie wydać ? Wtedy jak coś komuś wpadnie w oko , to podrzuci Ci jakiegoś linka. Zastanów się tylko dobrze czy chcesz salonkę? To dobry wybór dla dwóch osób.

Za 3-4 lata syn podrośnie , a we trójkę kiepsko się kima. I znowu będziesz szukał przyczepy :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy dobrze podpowiada. Z dzieckiem w salonce będzie ciężko w przyszłości. O ile z małym dzieckiem poradzisz to później... :)

 

Pamiętaj tylko, żeby szukać z łazienką!!! Bez niej będzie Ci jeszcze gorzej :jump: W salonkach zazwyczaj jest, w cycepach z 2 łóżkami już żadziej (tzn. tymi mniejszymi do ok. 4metrów dł., bo chyba o takiej myślisz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jump: jestem juz zamotany-chyba macie racje za 2 , 3 lata nie chcielibysmy zeby spal z nami ( po co przyzwyczajac malego) wiec bede szukac z dwoma sypialniami, nie zbyt ciezkiej ( raz do roku nad morze i czeste weekendowe wypady na 2,3 dni w gory)i w miare mlodej , z lazienka ( moja zaznaczyla -BEZ LAZIENKI NIE POJADE ) a czego dla swietego spokoju dla nich nie robimy :) i do kwoty okolo 7-8 tys max. Za wszelaka pomoc wszystkim DZIEKUJE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Tylko to jest salonka z jednym dużym łóżkiem :) Choć niewątpliwie robi pozytywne wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :jump: dzwonilem do faceta ktory ma przyczepy z holandi i powiedzial ze nie sprowadza przyczep ponizej 90 roku (no i ponizej 12 tys.) bo byla inna metoda skladania ich i uzytych materialow- czy to prawda ze lata 90 to taki przelom w produkcji czy tylko sciemnial zeby miec klienta ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.