Skocz do zawartości

kupno przyczepki


seba

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich serdecznie - zamiezam kupic salonke i prosze o rade - co o tym myslicie , moze ktos zna z dolnegoslaska jakis komis z sprowadzanymi przyczepami z gory dziekujehttp://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T371235

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wyglada calkiem fajnie tylko jakies lekkie wgniotki w gornej czesci drzwi no ii nie jest zbyt droga. Jezeli odpowiada ci taki uklad (jedno lozko) i bialy wystroj wnetrza to warto zobaczyc. Szkoda, ze nie opisano jej w ogloszeniu dokladniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

bardzo fajna przyczepka - według tego co widac na zdjęciach :) jest mała i wszystko zależy na ile osób potzrebujesz przyczepki:)

cena tez atrakcyjna !

tak jak napisał MarcinT ma niewielkie wgnioty na drzwiach - ciekawe na skutek czego :)

najlepiej ja obejrzec samemu, zajrzec tu i tam, powachać czy niema dziwnych zapaszków wewnatrz, czy nie ma sladów jakis napraw dokonywanych przez domorosłego mechanika, sprawdzic instalacje i moze ponegocjowac troszke cene jesli juz sie zdecydujesz na kupno :jump:

aha! wazne jest czy cena obejmuje takze w wyposazeniu przedsionek !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc z Wrocka na Jelcz, w jenej z miejscowości mniej więcej w połowie drogi (chyba Czernica) gośc handluje przyczepkami i kamperami, mnie się tam nie podobały ceny, ale byłem tam jakiś czas temu, tak ze możesz zajrzeć. Będziesz widział po lewej stronie jadąc w kierunku Jelcza plac z przyczepami. Powodzenia w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam -dzwonilem do wlasciciela i nie mam przedsionka , ma papiery ale nie ma ubezpieczenia ( moze mi przywiesc na lawecie ) , i w rozmowie wydawal sie ze mu nie zalezy na sprzedazy ???????? mam zone i rocznego synka i mysle ze salonka byla by najlepszym rozwiazaniem bo jestem wysoki i moge rozlozyc kopytka a te z dwoma spaniami nie wiem czy sie zmieszcze :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam -dzwonilem do wlasciciela i nie mam przedsionka , ma papiery ale nie ma ubezpieczenia ( moze mi przywiesc na lawecie ) , i w rozmowie wydawal sie ze mu nie zalezy na sprzedazy ???????? mam zone i rocznego synka i mysle ze salonka byla by najlepszym rozwiazaniem bo jestem wysoki i moge rozlozyc kopytka a te z dwoma spaniami nie wiem czy sie zmieszcze :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedsionek do takiej przyczepki to jakieś 700 - 800 zł. Do tego coś mi się wydaje że kuchenka nie ma pokręteł do regulacji palnika :jump:

 

Sam mam salonkę i powiem że dla mnie jest to rozwiązanie dla max 2 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze pomozecie mi w wyborze przyczepy - bylbym wdzieczny :jump: - jestem w tych sprawach laikiem . jak pisalem mam zone , roczne dziecko i chcemy zaczac zycie karavaningowcow , szukamy przyczepy do wyjazdow nad morze , jeziora i 9interesuja nas roczniki 87-90 rok(na tyle mam kasy). mam auto z silnikiem 2.2 d 83 konie i boje sie ze jakas ciezsza przyczepa bede sie ledwo turlal.napiszcie czy to prawda ze zima przyczepy tanieja.????? [/b] znalazlem jeszcze taka ale tez nie ma przedsionka http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=223644862

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam auto z silnikiem 2.2 d 83 konie i boje sie ze jakas ciezsza przyczepa bede sie ledwo turlal.napiszcie czy to prawda ze zima przyczepy tanieja.????? [/b]

Ja mam 1.7TD 82KM i moją budkę ciągnie 100km/h :jump: Po sezonie zawsze tanieją, poczekaj trochę a niebawem handlarze naciągną przyczep z holandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze - dziekuje wszystkim za pomoc :):] znalazlem przyczepe-facet sprowadza je bezposrednio z holandi (ma tego teca 380 ta druga propozycje na miejscu) a reszte na zamowienie, wplacam zaliczke 1000zl i on mi ja przywozi( troche sie boje- a jak bedzie cos z nia nie tak) :) te przyczepy mi sie podobaja----- sprite alpine albo dethews i namowil bym zone zeby dolozyc te 2 tysiaki-- co o tym myslicie ???? dzieki :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba, ten Sprite calkiem ladny i widac, ze jest nowy przedsionek Doremy ale nie badz w goracej wodzie kapany! Zauwaz, ze facet troche bezmyslnie daje te same opisy w aukcjach. Nawet masy sie pokrywaja mimo, ze przyczepy inne. Zanim mu zaplacisz, zapytaj go jak rozumie definicje "stan bardzo dobry" bo u niego wszystkie takie sa nawet te 25-cio letnie i przed wplata spisz z nim umowe abys potem nie byl zmuszony do odbioru zlomu na wlasne zyczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.