Skocz do zawartości

I Ogólnopolska Pielgrzymka Karawaningowa na Jasną Górę


NICKT

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie się udało wgrać filmik do sieci. Rendering, konwersja i kompresja sprawiły że jakość poleciała, ale myślę,że powspominać można. Na pewno nie wszędzie byłem i nie wszystko jest na filmiku za co przepraszam - następny może będzie lepszy  :skromny:

Pozdrawiam Tadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tadek - film super. Jak dla mnie oddaje klimat pielgrzymki. Zostaje mi tylko dodać - proszę o więcej ;)

 

Pozdrawiam i dziękuję za pracę którą włożyłeś w jego realizację. Dzięki takim osobom jak Ty, możemy zobaczyć i poczuć klimat pielgrzymki. Raz jeszcze gorąco dziękuję i życzę dużo zdrowia - M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety na tym forum jestem postrzegany jako "tajny agent Kościoła Katolickiego", więc by nie być posądzonym o agitację, działalność misyjną zapraszam po szczegóły na moją stronę lub inne polskie fora karawaningowe. Podobnie jeśli chodzi o pielgrzymkę - na tym forum zaproszenia niestety nie będzie, ja także zawieszam tu jakąkolwiek aktywność.

Przepraszam moich Przyjaciół z tego Forum i zainteresowane takimi spotkaniami załogi.

II Ogólnopolskie Rekolekcje Karawaningowe http://razemwdrodze....krzyz-2013.html

II Ogólnopolska Pielgrzymka Karawaningowa na Jasną Górę - info będzie na stronie http://razemwdrodze.blogspot.com/ oraz na wszystkich pozostałych polskich forach karawaningowych, a także na łamach "Polskiego Caravaningu"

 

Przepraszam Was, ale nie mam już siły czytać bzdur na swój temat i na temat Kościoła.

Spablo1 - chciałeś dobrze, jak widzisz nie udało się. Dzięki.

 

Tematy zostały wykasowane, ale niesmak i obawa przed powtórzeniem się takiej sytuacji zostały. Więc decyzji nie zmieniam.

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Widzę, że ktoś scalił wątek Pielgrzymkowy i w związku z tym - może umknąć. Wydaje mi się, że I Pielgrzymka cieszyła się na tyle powodzeniem wśród forumowiczów k.pl, że warto temat uaktualnić.

Stąd - w imieniu organizatorów - zapraszam na II Ogólnopolską Pielgrzymkę Karawaningową na Jasną Górę

 

Zgodnie z życzeniem wielu naszych kolegów z k.pl, szczegóły będą pojawiać się nie na forum, lecz na stronie, o której pisał Mariusz: http://razemwdrodze.blogspot.com 

oraz zapewne na innych forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mój wczorajszy post został połączony z wcześniejszymi i informacja o II Pielgrzymce jest mało widoczna, więc, żeby wszystko było jasne po raz drugi:

 

Na prośbę kolegi NICKT wklejam informację:
Koordynator II Ogólnopolskiej Pielgrzymki Karawaningowej na Jasną Górę zaprasza na stronę "Razem w Drodze..." http://razemwdrodze.blogspot.com/, gdzie będą wszelkie informacje i komunikaty związane z pielgrzymką. Zapisy bezpośrednio na w/w stronie - zgłoszenia na adres mail: razemwdrodze@wp.pl
 
Lista ogólna będzie na podanej wyżej stronie "Razem w Drodze..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba 303 - nie piszę tajemniczo. Nie chcemy robić, ani wywoływać afery na forum, dlatego ze strony Mariusza - Nickt-a, ani z naszej - czyli współorganizatorów II Pielgrzymki do Częstochowy - nie będzie listy na k.pl. Chyba, że ktoś z Moderatorów zechce utworzyć wątek z listą - zapewne nikt nie będzie miał nic przeciwko temu.

Chcemy uniknąć kolejnych nieprzyjemnych sytuacji jakie miały miejsce w wątku o rekolekcjach i nie tylko.

Stąd oficjalnie ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH, a póki co lista będzie na stronie jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.