Skocz do zawartości

5000 km z Niewiadką


krystian186

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł i czas na mnie by podzielić się relacją z tegorocznego urlopu.

 

W skrócie mniej więcej wyglądała tak:

 

post-8151-0-55660600-1349967782_thumb.jpg

 

-przejazd przez Niemcy do Francji

 

-dojazd na wybrzeże i plażowanie

 

-przejazd do Chorwacji i plażowanie

 

-baseny termalne w Bogacs

Edytowane przez krystian186 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale od początku.

 

Jak już pisałem w swojej relacji z remontu, w zeszłym roku we wrześniu udało mi się z prawie surową przyczepką spędzić tydzień na chorwackim campingu. Było to na tyle atrakcyjne że już od października 2011 r. wraz z dalszymi planami remontowymi budził się pomysł odbycia dłuższej trasy z już gotowa przyczepką w kolejnym roku. Było czytanie relacji z podróży forumowiczów, wypytywanie autorów o szczegóły i ich doświadczenia (dziękuję „misiek2”) i czekanie na urlop.

 

Założeniem był 4-tygodniowy urlop we wrześniu podczas którego miało być zwiedzone wybrzeże Francji i Włoch, a jak starczy czasu to i wypoczynek w Chorwacji. Z takim zamierzeniem, utrzymującym mnie przy życiu przetrzymałem zimę, a wczesną wiosną wziąłem się ostro do pracy spędzając każdy weekend w przyczepce by doprowadzić ją do stanu idealnego na wymarzony wyjazd.

Edytowane przez krystian186 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Mam nadzieję i chyba nie tylko ja że rozwiniesz relację z podróży wzbogacona o jakieś foty.

 

Pozdrawiam

 

Trochę cierpliwości :palacz:. Będą i zdjęcia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas szybko płynął, postępy remontowe wolniej, gdy nagle okazało się że zamierzenia nie mogą być zrealizowane z powodu braku tak długiego urlopu przez moją towarzyszkę beksa.gif . Jak się wtedy czułemÔÇŽpewnie każdy wie kto doznał takiego zawoduÔÇŽ.rozczarowanie, gorycz, smutek z powodu straconych marzeń. Koniec z oglądaniem map, relacji, zdjęć. :sciana: CóżÔÇŽ2 tygodnie też miła perspektywa aleÔÇŽ..już tak długa podróż odpada. Więc raczej pozostał wypoczynek stacjonarny w Chorwacji.

I z takim przeświadczeniem żyłem w błogiej nieświadomości aż do czasu, gdy okazało się że jednak los ma inne plany związane z moim urlopem. Na początku sierpnia wyszło na jaw ze jednak

4 tygodnie urlopu są możliwe. Zapał jaki mi towarzyszył poprzednio przy planowaniu trasy wygasł, bo bałem się kolejnych rozczarowań w przypadku zmiany okoliczności aż do końca nie wierząc,

że wyjazd się uda. Celem stał się już tylko dojazd przez Niemcy do Francji a co potem to już decyzja zapadnie na miejscu.

 

31 sierpnia po pracy zapakowałem samochód, rowery na dach i w drogę do rodziców gdzie stacjonuje cepka. Tam spokojne dopakowanie, podpięcie ogonka i kolacja. Z uwagi na to że kiepsko śpię przed trasą, to godzina wyjazdu była niewiadoma. Po prostu o której wstanę o tej w drogę.

Tak oto o godzinie 2:30 dnia 1 września 2012 r. Niewiadka rozpoczęła swą długą europejską podróż. :drive:

Edytowane przez krystian186 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna się super:)

jest zbudowane napięcie, jednocześnie też czekam na zdjęcie :bevil: (ale rym)

i dalszą część historii:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALO HALObanan.gifbanan.gif Co Kolega tak zamilkł? Rozumiem, że szykujesz sporą porcje zdjęć i szczegółów.claps.gifclaps.gif

 

zdjęcia się ładują...trzeba poczekać:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.