Skocz do zawartości

4 osobowa przyczepa na dziko


kranik

Rekomendowane odpowiedzi

ja dodam od siebie - na fotce ze stabilizatorem widać dociśnięty i nie odbity hamulec najazdowy - sprawdziłbym go na początku, ale to jest argument do negocjacji ceny a nie dyskwalifikujący, tak jak :

 

* dzielony dach przyczepy - wystrzegaj się tego, bardzo lubi przeciekać, ten prawdopodobnie też - sprawdź foto jedno poniżej fotki stabilizatora - patrz pod różnym kątem w pionie na dach - widać i po lewej i po prawej że jest zapadnięty.

 

* umowa na 99% z anglikiem

 

* resztę wad widocznych na foto wskazali poprzednicy, drugie tyle znajdziesz na foto lub po tygodniu w domu.

 

* na plusy - raczej brak uszkodzeń z zewnątrz, prawdziwy rocznik i DMC - a to nie jest takie oczywiste

 

Wiem że układ fajny, mam identyczny :]

post-8007-0-50800800-1350156335_thumb.png

post-8007-0-17607700-1350156351_thumb.png

post-8007-0-78738100-1350156367_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !

Posłuchaj Marka, bo zna angielki z autopsji.

Tak bardzo pobieżnie, ponieważ piszę będąc gdzieś ...

 

Tu coś się działo.

post-8228-0-41961500-1350158065_thumb.jpg

Sufit mokry "na bank" !

post-8228-0-95050500-1350158078_thumb.jpg

Szczeliny i "odchodzące" poszycia mebli, to zły znak.

post-8228-0-48763500-1350158095_thumb.jpg

Tak, jak Koledzy pisali - to już nie jest lekki zaciek, tam dosłownie woda się lała !

post-8228-0-99017800-1350158104_thumb.jpg

Książkowy przykład - nie komentuję, Marek już o tym wspominał.

post-8228-0-97205600-1350158112_thumb.jpg

Wypaczone fronty meblowe - można przypuszczać, że cała przyczepa mocno chłonęła wilgoć.

post-8228-0-75289700-1350158120_thumb.jpg

 

 

Moim zdaniem, budka nie jest interesująca.

 

P.S.

Foto łazienki nie ma, ponieważ można przypuszczać, że mankamenty byłyby zbyt widoczne.

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za foto-analize, jestem pod wrażeniem :) nie widziałem, że z zdjęć można aż tyle wyczytać.

 

Ten zgnitek zdecydowanie odpada, zna ktoś może jakiegoś uczciwego gościa, który sprowadza przyczepki na zamówienie z Anglii ?

 

Marek w ile osób podróżujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za foto-analize, jestem pod wrażeniem :) nie widziałem, że z zdjęć można aż tyle wyczytać.

 

Ten zgnitek zdecydowanie odpada, zna ktoś może jakiegoś uczciwego gościa, który sprowadza przyczepki na zamówienie z Anglii ?

 

Marek w ile osób podróżujesz?

 

 

 

na zamówienie to nikt CI raczej nie sprowadzi, uczciwych też mało, albo wcale. Musisz szukać, dzwonić, pytać, prosić o dodatkowe fotki i nie wierzyć w ani jedno słowo handlarza o stanie p-py. (coś tak jak z przebiegiem używanego diesla z DE i EU)

 

My jeździmy w składzie 2+1, raz byliśmy 2+2 (2lata i 11lat) spokojnie z tą 11-latką zmieściliśmy się na łóżku z przodu 200x200cm. Spokojnie 3 dorosłe mało ruchliwe, osoby się wyśpią.

 

ja na tyle przyczepy mam tozkładany narożnik i łóżko piętrowe, teoretycznie 6 osob może spać, ale to chyba dobre dla studentów :P (ich wejdzie ok 25)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(...)

zna ktoś może jakiegoś uczciwego gościa, który sprowadza przyczepki na zamówienie z Anglii

(...)

 

Tak, :swieca:

w okolicach Poznania pełno jest takich, wszyscy ich znają i na ogół za ich uczciwość nie chcą mieć z nimi nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie 6 osob może spać, ale to chyba dobre dla studentów :P (ich wejdzie ok 25)

Co prawda to prawda :D

 

 

Swoją drogą zawsze się zastanawiam jak to jest, że to właśnie Poznań i okolice są tak wielkim siedliskiem oszustów jeśli chodzi o handel motoryzacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Swoją drogą zawsze się zastanawiam jak to jest, że to właśnie Poznań i okolice są tak wielkim siedliskiem oszustów jeśli chodzi o handel motoryzacyjny.

 

 

Jest to ewolucja od dnia sprowadzenia pierwszej przyczepy do Wlkp i sprzedania jej z niezłą korzyścią. Potem indywidualizm zmienił się w masowość, która do skutecznej sprzedaży wymuszała początkowo bajeranctwo, potem utumaniania klienta i dalej wręcz do oszustwa na laikach.

Oczywiście do dziś, nadal bezkarnie i bezpodatkowo i jeszcze długo tak, do puki będzie na to klient.

Czysty biznes, w zasadzie gorszy od narkobiznesu bo ten jest nielegalny.

Ponadto dojazd z Europy do Poznania jest łatwy i tani w przejazdach.

No i mamy zagłębie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.