Skocz do zawartości

WYPRZEDAŻ JESIEŃ 2012


Center-Camp

Rekomendowane odpowiedzi

Center-Camp.pl

Witamy wszystkich karawaningowców

Oferujemy pomoc i doradztwo techniczne przy dokonywaniu zakupy by klient dopasował przyczepę do swoich wymagań i potrzeb. Dla klientów oferujemy również serwis i każda przyczepa sprzedana przez nas przechodzi szczegółowy przegląd techniczny. Posiadamy także E-Sklep w którym mamy różne akcesoria karawaningowe.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ HANDLOWĄ

RABATY OD 5% DO 33%

ZAPRASZAMY !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Andrzej, Oni mieli rabaty i wysprzedaże rok temu !!!! Wszystko opylili i się chyba zwinęli :miga:

Piotrek sklep działa,kupiłem tam kilka rzeczy ,m.in podłogę do przedsionka .Mają duży asortyment i dobre ceny ale ja jak prawie każdy czekam na mniejsze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z "Center-Camp`u" działają :] , może nikt tam nie ma czasu aktualizować stronki.  :hmm:

Odwiedziłem sklep osobiście 30 października, jadąc przy okazji "tamtymi" okolicami, nawet dokonałem dwóch zakupów - paragon dostałem więc firma działa :yay: .

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z "Center-Camp`u" działają :] , może nikt tam nie ma czasu aktualizować stronki.  :hmm:

Odwiedziłem sklep osobiście 30 października, jadąc przy okazji "tamtymi" okolicami, nawet dokonałem dwóch zakupów - paragon dostałem więc firma działa :yay: .

 

Pozdrawiam

To, ze działa to dobrze wiem ,mieszkam 15 km od sklepu ale my czekamy na Super Promocje na 2013 R :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać ten post został dodany 03 paź 2012

przynajmniej wiemy że ktoś tu zagląda :)

Jak by nie było promocje na ten sezon jesienny też mamy

 

Zapraszamy.

.... he he he i popatrzcie  -- obudziliśmy "niedźwiadka" :yay:  :yay:  :yay:  :]  :] :]  

 

ps. może jak wstał, to coś ciekawego na promocję zapodada :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak co roku na sezon jesienno zimowy obniżamy ceny na akcesoria kempingowe "czyszczenie magazynu"


lub " żer dla skner" zwał jak zwał jest o wiele taniej. Nie wszystko jest jeszcze przecenione ale co chwile coś przeceniamy i aktualizujemy stonę. Mamy jeszcze tańszą wysyłkę gdy klient płaci przy odbiorze !


 


ZAPRASZAMY !!!


www.center-camp.pl


www.tanicaravaning.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, Oni mieli rabaty i wysprzedaże rok temu !!!! Wszystko opylili i się chyba zwinęli :miga:

A mówiłem Ci Piotrek  ,ze firma istnieje  i  promocje się pokażą. :yay:

W sklepie w Bieruniu byłem kilkakrotnie ,obsługa jest rzetelna,fachowa.

Prosiłem ostatnio o dodatkowe promocje dla członków naszego forum -byłem tam osobiście .Panowie stwierdzili,że tak wszystko poobniżali cenowo ,że już więcej się nie da :hmm:

Polecam :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.