Skocz do zawartości

A gdzie campingi w Bieszczadach ??


Lenyyy

Rekomendowane odpowiedzi

Leszku czy o to chodziło?
:ok: właśnie o to . Wiadomo że nie kążdy lubi cos takiego co podpada pod kategorię <poezja śpiewana> ale czasem warto się zatrzymac w tym tak zwanym wyscigu szczurów i zobaczyć swiat z innej strony .... :] oczywiście bez przesady :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam.Jestem pod wrażeniem ,krajobraz piekny ,a piosenka wywiera niesamowite doznania duchowe.Panowie strzał w 10 tak powinna wyglądać profesjonalna reklama Bieszczad moje gratulacje.

 

W jakim terminie jest ten festiwal , bo warto tam być :ok::ok:

 

 

Pozdrawiam i proszę o więcej takich opiów be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim terminie jest ten festiwal , bo warto tam być
Co do terminu to postaram się poszukać jak bedą przebiegać te imprezy w 2008r .Bo wszystkie koncerty spotkania z pisarzami nawet msza w cerkwi to cały cykl imprez w kilku miejscowościach pod wspólną nazwą <bieszczdzkie anioły> Ale jak to w Bieszczadach wszystko co tam się dzieje jest trudne do przekazania i ujęcia w słowa więc może lepiej poczytać stonę o tej imprezie http://bieszczadzkieanioly.art.pl/ która to stronka więcej wyjaśni i może zachęci do przyjazdu :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wygląda na to że Bieszczady się powiększą :hmm: -oczywiście w przenośni .Na forum o Bieszczadach wyczytałem że po wejściu Polski do układu z Schengen będzie można chodzić także po słowackiej stronie i przekraczać granicę w dowolnym miejscu .No może nie tak dowolnym bo dopiero poza parkami i rezerwatami w których to wolno chodzić tylko po szlakach i oczywiście przy respektowaniu innych przepisów .Ale oprócz takich miejsc jest ogromny obszar po którym można poruszać się jak po normalnych lasach więc jeżeli to prawda z tym Schengen to Bieszczady dla turystyki by się powiększyły :hmm::hmm::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Oto co znalazłem w lokalnej prasie:

Ustrzyki Dolne jeszcze przed wakacjami wprowadza do obiegu dukaty lokalne. Wybije je Mennica Polska. Nominały to 3 Biesy i 3 Czady.

Mennica wybije 30 tysięcy Biesów i 40 tys. Czadów. Te pierwsze będą dostępne od 1 maja do 31 lipca. Czady - od 1 sierpnia do końca października.

Tak więc każdy kto zaglądnie w Bieszczady jeżeli zechce to będzie miał fajną pamiątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów zdecydowaliśmy z żoną że w tym roku to Bieszczady Wielka wyprawa w ciekawe miejsca.

I tu pytanie o miejsca postoju standard 0 ,wszystko może być, byle był wychodek (no niekoniecznie wc w przyczepie) i gdzieś woda pitna.

 

Proszę o podanie adresów campingów lub biwaków wszystkiego gdzie można postawić przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atlx 5 postów niżej od Twojego założonego znajdował się temat o Bieszczadach więc scaliłem :bzik:

 

No dobra to macie jakieś świeże namiary na kempingi?

 

Zna może ktoś kemping pod Polańczykiem który jest tzw. "piętrowy" ?

 

Mamy straszną ochotę z madzią pod koniec września wyskoczyć w bieszczady :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii

Mamy straszną ochotę z madzią pod koniec września wyskoczyć w bieszczady

Więc wyskoczcie, z pewnością nie pożałujecie. My wyskakujemy tam od kilku lat i jeszcze nie mamy dosyć. Adresy wszystkich campingów i pól namiotowych są przy każdej drodze. Najważniejsze postaram sie podać na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii

No dobra a jak z "sezonem" w Bieszczadach. Kempingi pod koniec września nie będą pozamykane?

Z Twojego pytania ciągnie pesymizmem. A przecież Bieszczady najpiękniejsze są jesienią więc w tym okresie na turystów też czekają. Odpowiedź pozytywną załączam:

http://www.bieszczady.info.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego pytania ciągnie pesymizmem.

Nie wydaje mi się :ok:. Lepciak znam bieszczady i nie jade tam pierwszy raz. Pierwszy raz za to jadę na kemping w bieszczadach, a one jak wiadomo mają różne terminu otwarcia.

 

Lepciak są miejscowości typowo turystyczne w których końcówka września to czas posezonowy i mimo że jest cicho i spokojnie to widok pozabijanych dechami wystaw i budek troszkę przytłacza człowieka.

 

Najprawdopodobniej jedziemy do Polańczyka chyba że warunki pogodowe w innej części kraju będą znacząco lepsze niż w Bieszczadach. Jako że miasto jest typowo uzdrowiskowe mam nadzieję że będzie jeszcze tam gdzie zjeść we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.