Skocz do zawartości
maciej68

Kto jest z Lubuskiego? Ręka w górę

Rekomendowane odpowiedzi

Kto jest z Lubuskiego? - ręka w górę proszę

Mianowicie chodzi mi po głowie koncepcja mniej lub bardziej formalnego zrzeszenia forumowiczów z województwa Lubuskiego i okolic. Na sam początek pytanie: jak myślicie? Czy w ogóle koncepcja takiego zrzeszenie ma sens? Mamy już tu zrzeszenia różnych braci/sekt z dalekich od nas województw. Oni się mile spotykają i sympatycznie razem spędzają czas na lokalnych spotkaniach. A w Lubuskim jest cisza. Stąd taki mój pomysł.

Zatem, na samym wstępie, bardzo proszę aktywnych forumowiczów z Lubuskiego o odpowiedzi w niniejszym wątku i potwierdzenie, że są właśnie stąd. A potem pomyślimy co dalej, i czy w ogóle ta moja koncepcja ma sens.

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, :ok::brawo: tak trzymać wszystko co prowadzi do spotkań jest jak najbardziej pozytywne.

Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A moim skromnym zdaniem nie trzeba mieć "zrzeszenia" aby się spotkać :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

maciej68 :] , spotykamy się :gitara: nie martw się dzieje się śroednio coś co miesiąc cfaniaczek.gif (lubuskie,dolnośląskie,opolskie,ślaskie, małopolskie,lubelskie ,świętokrzyskie no i jest ktoś z wielkopolski ) zatem wypatruj spotów i do zobaczenia na szlaku :hej:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam wrażenie, że dzieje się wszędzie, tylko nie u nas. Owszem, nie potrzebna jest jakaś większa organizacja, żeby się spotykać, tymczasem fajnie byłoby wiedzieć, czy z Lubuskiego jestem tylko ja i Szyszki :-)

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oj Maciej, Maciejczerwona.gif

Ja jestem "prawie" z lubuskiego, jest jeszcze Bluesmen z Żagania, ale w okolicach bliższych i dalszych jest nas sporo więcej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

(...)

czy w ogóle ta moja koncepcja ma sens.

Ma sens. Jest nas tu sporo, tzn więcej , no... hm... całkiem dużo , nawet wielka rzesza, ogrom - coś koło mnóstwa ;)

(...)

fajnie byłoby wiedzieć, czy z Lubuskiego jestem tylko ja i Szyszki :-)

(...)

Maciee-eek... !!! Zaafiszuję się :)

.

G U B I N 60km na zachód od Zielonej Góry, na granicy z normalniejszym nieco światem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam jestem ciekawy ile osób jest z Lubuskiego chcącym spotykać się w wolnych chwilach. I myślę, że Maciejowi nie tylko chodzi o spoty z cepkami ale także i bez.

Co do innych spotkań to jest oczywiste, wystarczy śledzić forum i jeżdzić:przyczepa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

.

G U B I N

Przez okres 2 lat kiedyś tam mieszkałem. Właściwie to był to Komorów ale blisko :ok:

Muszę się kiedyś wybrać po 27-letniej nieobecności i zobaczyć co się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez okres 2 lat kiedyś tam mieszkałem. Właściwie to był to Komorów ale blisko :ok:

Muszę się kiedyś wybrać po 27-letniej nieobecności i zobaczyć co się zmieniło.

Jaki świat jest mały...Oj, dużo się pozmieniało. Po wojsku nawet smrodu już tu nie ma, koszary krzaczorami pozarastały. Jakieś małe więzienie tu zrobione po jednej z jednostek, inne byłe jednostki to kwitnące biznesy... Ale miasto wypiękniało mając na uwadze 27 lat .

Popatrz sobie z góry tutaj, jest i Komorów http://www.gubin.pl/content.php?dzial=4&mod=gal_show&&gy=&lang=pl&m=

Sorry za OT, w razie czego pisz na PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszkam w Gorzowie Wlkp., a więc lubuskie. A lubuskie / nie tylko/ spotyka się co roku w Sławie w majowy weekend. Więc po co ? Do zobaczenia w Slawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym lubuskim to w ogóle jakaś dziwna sprawa jest bo na różnych spotach (nie pisze tu o Sławie) z Lubuskiego ludzi bardzo ciężko spotkać. A przecież jest nas tu trochę.

Miradym Sława to kemping na który przyjeżdżają ludzie na majówkę a nie cykliczne spotkanie Lubuskiego. No chyba że gdzieś mi ten temat umknął.

W tym sezonie było spotkanie w Wysokiej (MRU) i ze wspomnianego województwa byłem tylko ja i Szyszki. Więc czytajcie forum i jeśli będzie jakieś następne spotkanie to przybywajcie jeśli czas Wam na to pozwoli.

Ale podnoszę rękę - jestem z Lubuskiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bluesmen- chodzilo mi oto, że w Sławie jest sporo ludzi z lubuskiego. Ma na to wplyw na pewno odleglość. Jak będzie zorganizowane jakieś spotkanie dla lubuskiego chętnie przyjedziemy. Pozdrawiam :skromny:

A tak na marginesie- ja też jestem lubuszanką z Gorzowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz nie raz się przekonałam, że większość ludzi tylko na forum są odważni, chętni do spotkań...

...a potem okazuje się co innego i to przykre, ze nie mają odwagi nawet się przywitać albo mieszkając w tym samym mieście co jakieś spotkanie nie przyjść.

Moim zdaniem jak ktoś naprawdę ma ochotę brać czynny udział w karawaningowych spotkaniach to zawsze śledzi i wie gdzie coś się dzieję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

(...) lubuszanką (...)

Lubuszanką? Ą ?

Łoj, a coś taka skryta? Tu tyle anonimowych płeci przepiękniastych jest , że te oficjalne płecie przepiękniaste czasem nieswojo się poczuwają, że niby ich na forum mało swieca.gif

Zatem... Miradym jest kobietą !!! 526.gif

.

.

Kopernik też nią była ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi