Skocz do zawartości

Kto jest z Lubuskiego? Ręka w górę


maciej68

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Teraz to już grafiki napięte. Może jakiś weekend lipca lub sierpnia. Zrobię rozpoznanie gdzie można by zakotwiczyć. Jest pewna i tania miejscówka w Kostrzynie przy scenie Woodstokowej  :lol: ale pewnie pragniecie ciszy i spokoju więc może okolice Wolsztyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest! trzeba spiąć jajka i gdzieś pojechać :drive:

 

jeśli okolice Wolsztyna to może zawitać do http://www.camping.wolsztyn.pl/ nie znam miejsca ale skoro jest pod nosem to warto odwiedzić.

 

możemy tez  wybrać się do http://krzeczkowo.republika.pl/index.html pole sprawdzone posiada dostęp do bieżącej wody ale nie ma prądu, właściciel fajny facet i na pewno się dogadamy, lecz w tym przypadku liczba miejsc ograniczona do kilku zestawów bo pole w większości zajmują przyczepy stacjonarne.

 

jakieś inne propozycje ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno to bylo ale sie dopisze.

 

Ja bylam  tez z lubuskiego.

 

 

A dokladnie    G U B I N    :] 

Hihi... :przytul:

...

 

jeśli okolice Wolsztyna to może zawitać do http://www.camping.wolsztyn.pl/ nie znam miejsca ale skoro jest pod nosem to warto odwiedzić.

 

...

jakieś inne propozycje ??? 

Wolsztyn pasuje, chętnie Was poznam w realu.

Tylko... ja od czwartku teraz do końca lipca będę się szwędał gdzieś daleko od domu.

 

Zerknijcie jeszcze na Park Magnolia w Bronkowie.

Pole duże, trawiaste, ciche, czyste, woda bez limitu, prąd ect.

Ceny godne pobytu, nawet bardzo.

W pobliżu stadnina koni z nauką jazdy, frajda dzieciom.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Widzę że jest trochę ludzi z Lubuskiego... To może mi pomożecie ? Poszukuję Niewiadowki N126N, macie może jakieś namiary na takową ? Może być do remontu nie kompletna... Jestem z Żar, chętnie do Was dolacze, proszę o pomoc, namiary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witay.

Mam Niewiadkę ale nie jestem pewien czy na sprzedaż i nie cena o tym zadecyduje. Jest odświeżona, wewnątrz zrobiona na lux hotel dla moich gości (wcześniej dla rodziców) jak jesteśmy w dziczu żeby mieli gdzie spać. Są 2 luxusowe łóżka i nic więcej. Może dałbym się na mówić, tymczasem nie o chwalenie się chodzi, lecz o to że wiem gdzie stoi dawno nie używana, zapewne do remontu i niedrogo.

Jak chcesz to będac w okolicy podjadę i się zapytam, to pod Gubinem.

Skąd jesteś? Wpisz w profilu co nieco, to ułatwia.

.

Edit:

Uj... moja inna jest, N126B

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...dzięki za odzew...jestem z Żar a w Gubinie jestem niemal codziennie... będę wdzięczny za oględziny tamtej przyczepki i chętnie poznam Twoje zdanie na jej temat...choć i ta cepka o której pisałeś też może być fajna...wymontujesz swoje łóżka bo pewnie ich szkoda a ja wezmę od Ciebie pusta skorupę...pozostajemy w kontakcie... pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.