Skocz do zawartości

Hobby 535 Prestige 92' by Moro


moro

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się ... kupiliśmy nową przyczepkę. Przyczepa posiada 2 sypialnie w tym 1 w kształcie podkowy a drugą zamykaną. Posiada WC kasetowe. Przy zakupie poprzedniej budki byliśmy pewni że nie będzie nam potrzebna toaleta, ale czas pokazał że jednak powinna być na wyposażeniu przyczepki. Przyczepa cała zdrowa. Nie było się nawet jak targować bo brak ku temu argumentów. Ważniejsze niż zbicie ceny był stan ścian, podłogi i sufitu. Do przyczepy dostaliśmy przedsionek, stopień wejściowy, opiekacz ( grill ) elektryczny i jakiś stary tv.

W ten weekend było mycie przyczepy itd... okazało się że nawet nie była bardzo brudna. Spanie w niej też jest bardzo wygodne. Wszystkie urządzenia sprawne, przedsionek bez dziur i uszkodzeń. Z przedsionkiem mam pewien problem z montażem ale o tym potem. Pozostaje mi jedynie naprawić okap ponieważ wentylator bardzo hałasuje. W przyczepie i tak nie gotuję ale lubię mieć wszystko sprawne :) ( taki mój pedantyzm w przyczepie :) ).

MW przyczepy to 1031kg, a DMC 1320kg.

Przyczepa posiada stabilizator AL-KO ale w sprawie stanu okładzin ciernych poproszę o ocenę Was jak zrobię zdjęcia z przyczepą założoną na hak.

Poniżej kilka zdjęć i tylko kilka ponieważ zapomniałem kartę pamięci :( ... więcej zdjęć jak znów pojadę na miejsce postoju przyczepy.

post-4365-0-99172100-1347302119_thumb.jpg

post-4365-0-24761700-1347302124_thumb.jpg

post-4365-0-88621900-1347302128_thumb.jpg

post-4365-0-67554800-1347302135_thumb.jpg

post-4365-0-24879600-1347302142_thumb.jpg

post-4365-0-86653600-1347302150_thumb.jpg

post-4365-0-26301700-1347302158_thumb.jpg

Edytowane przez moro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Moje pytanie w sprawie przedsionka... posiadam taki sam model ( zdjęcie poglądowe )

 

I teraz mam problem z montażem drabinek do ziemi. W poprzednim przedsionku od wewnętrznej strony miałem drabinki a od zewnątrz "oczka" w materiale na śledzie. Dzięki temu mogłem z zewnątrz zrobić spływ dla wody a od wewnątrz dobrze go naciągnąć. Teraz jak widać na obrazkach drabinki są tylko z zewnątrz ( mają one długość krótsza niż ta szara część przedsionka - tak jak na tych zdjęciach ) i nie mam jak naciągnąć przedsionka, żeby był cały naciągnięty i woda mogła w razie czego spływać na zewnątrz. Już się zastanawiam czy nie dorobić w nim "oczek" na śledzie albo nie kupić dłuższych płotków ale to chyba też nic nie da, a po za tym jak widzę to w tym też są takie jak ja mam a więc tak ma być.

Może ktoś ma taki model albo bardzo podobny i będzie mi w stanie pomóc??

Myślałem jeszcze, że może ta szara część ma być wywinięta do zewnątrz? ale chyba rosa etc będzie spływać do wewnątrz po ściance i nie będzie zbyt dobrze schnąć... jeżeli jestem w błędzie to mnie z niego wyprowadźcie.

 

To chyba ten model strona domowa Dorema

 

Posiadam do niego jeszcze dodatkowy daszek, który dopina się z przodu i przedłuża przedsionek. Niestety dodatkowych rurek do tego nie mam, ale i tak będzie mi to zbędne bo aż tyle miejsca tam nie potrzebuję, tym bardziej że po odpięciu boków i przodu będę mieć coś na kształt daszku ( markizy ).

post-4365-0-43646800-1347302685_thumb.jpg

post-4365-0-09807200-1347302693_thumb.jpg

Edytowane przez moro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim :) ... miałem spędzić w niej weekend i porobić więcej fotek ale niestety grypa ze mną wygrała i się nie udało. Chyba na ten rok już definitywny koniec sezonu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.