Skocz do zawartości

Pole Kempingowe w zachodniopomorskiem


AdamJ

Rekomendowane odpowiedzi

Których dwóch opcji ? .............................. daj znać co do waszego wyboru bo może obrażę się na Lepszą Połowę, zaczepię budę bądź motorówkę do terenówki i pojadę :-)

Z Frost-em to mam takie "średnie" doświadczenia, bo parę tematów mi zepsuli ...................... ale to było 7 lat temu :-)

Może im się polepszyło i teraz są mistrzami świata ;-)

 

Siecino i wyspa- to były te dwie opcje ;)

 

Nie wiem co z iskrownikiem...odczepił się...urwał i trzeba to poskładać...a ja nie mam ani czasu ani warunków...i najgorsze że wiedzy...a po ślubie dochodzę do siebie już od tygodnia i jakoś naprawdę nie mam siły mordować się z piecykiem, a zrobią od razu przegląd instalacji dla własnego bezpieczeństwa sobie zażyczyłem;)

 

No a tak jak pisałem wcześniej lecimy w ten weekend gdzieś w plener i jutro po spotkaniu z prezesem...będę wiedział gdzie dokładnie polecimy z budką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na wyspie byłem w miniony czwartek. Przeżyliśmy szok, gdyż nie spotkaliśmy tam żywej duszy. Wszystko otwarte i ani jednego człowieka. Niczym z horrorów.

My byliśmy w Wajku nad Drawskim, za wsią Piaseczno. Bardzo tanio, ale daleko do wody. Jeden dzień poświeciliśmy na oblecenie niemal wszystkich kempingów nad Siecinem i Lubiem. Nad Siecinem najładniejszy, ale i najdroższy jest Eko Land (100zł od załogi). Nad Lubiem najdzikszy jest kemping na Ostrym Rogu (zero cywilizacji). Nam podobał się kemping Taurus (były atrakcje dla dzieciaków). Ciekawy był tez ten na północno-wschodnim krańcu jeziora, z restauracją w kształcie obróconej dnem do góry łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie polecam tutaj... http://forum.karawan...no-island-camp/

 

Sprawdzilem w tym roku i przypadlo mi do gustu. Oczywiscie rzecz gustu.

 

 

 

Weekend na polu NO ISLAND zaliczony :)

 

Byliśmy sami ;););) ale i tak było fajnie. Pogoda dopisała, ryby brały- i tu pozytywne zaskoczenie kilka dorodnych płoci i ....okoń 28cm...na kukurydze :D zaliczone ;)

 

Miejsce super choć w czwartek skradziono im cały sprzęt wodny :( i trzeba było w ośrodku obok pożyczać....

 

 

W następny weekend też jedziemy i szeryf powiedział że nawet jak będzie zamkniete, a będziemy chcieli to otworzy :)

 

 

Warunki bardzo przyzwoite ceny również....za dwie osoby z prądem i ciepłą wodą wc zapłaciliśmy 30 zł za dobę.

 

 

Może ktoś ma ochotę się spotkać tam za tydzień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zobaczyłem, że ten temat znajduje się w dziele POLSKA PÓŁNOCNA, a to chyba błąd :)

 

 

Jeśli można prosić szanownych moderatorów o przeniesienie do chyba Polski Zachodniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Miejsce super choć w czwartek skradziono im cały sprzęt wodny :( ...

 

I to jest właśnie od kilkunastu lat "urok" tego miejsca ,nie tylko tego ale całego jeziora .Kradzieże w tej okolicy bardzo częste .Właściciele ośrodków mało mówią na ten temat aby nie w wystraszyć turystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie od kilkunastu lat "urok" tego miejsca ,nie tylko tego ale całego jeziora .Kradzieże w tej okolicy bardzo częste .Właściciele ośrodków mało mówią na ten temat aby nie w wystraszyć turystów.

 

No to dobrze wiedzieć...kurcze mam nowy zaczep i nie zabezpieczyłem cepki jak popłyneliśmy na kajaki...trzeba jakieś zabezpieczenie zmontować...dobrze że w cepce miałem dwa koty stróżujące ;)

No to mam nadzieje że kogoś spotkamy z szanownego grona Forumowiczów :)

 

Macieku a do czego szukasz półosi, bo może mogę pomóc lub popytać ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze wiedzieć...kurcze mam nowy zaczep i nie zabezpieczyłem cepki jak popłyneliśmy na kajaki...trzeba jakieś zabezpieczenie zmontować...dobrze że w cepce miałem dwa koty stróżujące ;)

No to mam nadzieje że kogoś spotkamy z szanownego grona Forumowiczów :)

 

Macieku a do czego szukasz półosi, bo może mogę pomóc lub popytać ? :)

 

 

Budy to jeszcze nie "pociągnęli ",bynajmniej nie słyszałem ale namiot w biały dzień to tak i to w trakcie jak właściciele zażywali kąpieli w jeziorze !!!

 

Na zaczep to załóż pokrowiec nie będzie widać a sam zaczep jak podejdzie to zwykła kłódka nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieku a do czego szukasz półosi, bo może mogę pomóc lub popytać ? :)

 

Nie może być zbyt łatwo ........... prawa dwuczęściowa do kia carnivall 2,9 crdi w automacie. do modelu z 2002 roku czyli te od 2000 do 2005.

Do mamnuali jest pełno a do automatu tylko przez serwis i koszt około 2k pln :-)

Używka około 500 ale nigdy nie wiesz co kupujesz :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my spakowani gotowi do drogi...ruszamy na Siecino na ośrodek :):):)

dzwoniłem dziś do szeryfa i pomimo tego że kemping zamknięty to dla Nas otworzy :)

 

Jak coś to jestem pod kom :692 23 39 03 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.