Skocz do zawartości

Pole Kempingowe w zachodniopomorskiem


AdamJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Planujemy korzystając jeszcze z ciepłych dni, wyjazd gdzieś nad jeziorko (ja wędkarz amator, żona miłośniczka przyrody i opalania się ;) ) i szukamy jakiegoś godnego polecenia miejsca w województwie sprawdzonego przez użytkowników.

Możecie coś polecić? :)

 

Adam z Justynką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A doradca ............ też może się przejedzie ? ;-)

(zrobimy jakiegoś browarka czy cuś ............ )

Ponadto austriak w sumie troszkę zdziera ......... szczególnie że z ciepłą woda bywa "różnie" . Cholera wie jak wyspa wygląda po zlocie motocyklowym .............

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Island camp jest fajny i nie trzeba promem pływać :-)

W sumie na lenistwo i ryby może być nawet lepszy niż inter-nos bo tańszy, bliżej miasta, można tanio pożyczyć łódkę, można tą łódką śmignąć na drugą stronę jeziora do ośrodków na lody na przykład :-)

No i Siecino (jezioro) jest bez porównania czystsze niż Lubie (tak była przynajmniej "zawsze")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend mieliśmy na to Siecino podjechać bo byłem w Ińsku, ale czasu zabrakło :(

Czyli co koledzy sugerują mały zlocik- spocik? :)

 

Przyczepka jeszcze nie do końca zrobiona- sporo jeszcze zostało ;), ale na tyle żeby pojechać i się piwka napić..."pomoczyć kija" i miło spędzić czas, oraz wysłuchać cennych rad doświadczonych kolegów jest przygotowana :):):)

 

To z tą wyspą, to też fajna opcja, ale ze względu na zlot motocyklowy może być różnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlot an wyspie sołtysa był w czerwcu czy jakoś tak (trzeba by zerknąć na ich stronie)

W sumie budę mam spakowaną już w zimowy pokrowiec ................ ale kto wie może bym się ruszył, tylko nie bardzo mam pomysł co w Siecinie robić z dzieciakami bo tam dla dzieci musi być koniecznie pogoda.

A prognozy to ostatnio tak sobie średnio się sprawdzają ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my jedziemy na pewno tylko nie wiemy w którą z dwóch tych opcji ;)

Właśnie wstawiłem cepkę do firmy FROST na przegląd inst gazowej i piecyka bo coś nie iskrzy i w piątek ruszamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieju, wiesz, że Wujek od czerwca stacjonuje w Międzyzdrojach...

 

ps. mam nadzieję, że w ten weekend zawinę do domu :tuptup:

 

:-)

 

W październiku i listopadzie Wujek zrobimy Gryfino, Lubię i jakieś krzaki... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdemu się tak powodzi żeby od czerwca do września stacjonować w Międzyzdrojach ................. ja na tern przykład nie stacjonowałem tam już z 10 lat bo nie stać mnie na Małą Scenę i inne podobne :-)

 

Wujek .............. nie widzę przeciwwskazań (Lubie, Gryfino, krzaki tudzież Tripical)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my jedziemy na pewno tylko nie wiemy w którą z dwóch tych opcji ;)

Właśnie wstawiłem cepkę do firmy FROST na przegląd inst gazowej i piecyka bo coś nie iskrzy i w piątek ruszamy ;)

 

Których dwóch opcji ? .............................. daj znać co do waszego wyboru bo może obrażę się na Lepszą Połowę, zaczepię budę bądź motorówkę do terenówki i pojadę :-)

Z Frost-em to mam takie "średnie" doświadczenia, bo parę tematów mi zepsuli ...................... ale to było 7 lat temu :-)

Może im się polepszyło i teraz są mistrzami świata ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za off top...

 

Widzę, że Wujek zaznajomiony z Małą Sceną... hehe

 

Nie byłem tam na tańcach z 10 lat

 

A na plaży w tym sezonie byłem dokładnie dwa razy...

 

W weekend zwijam przedsion i bambele a przyczepę za 2 tyg tak myślę.

 

I planujemy październik krzaki. :-)

 

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my jedziemy na pewno tylko nie wiemy w którą z dwóch tych opcji ;)

Właśnie wstawiłem cepkę do firmy FROST na przegląd inst gazowej i piecyka bo coś nie iskrzy i w piątek ruszamy ;)

Co dokladnie z tym iskrownikiem? Pytam z ciekawosci. U mnie kiedys "pstrykal" czyli baterie dobre, ale w okienku nie bylo iskry. Podnosze do gory sprawdzic czy kabelki sa dobre i polozylem jego w poziomie, a przedtem byl w pozycji pionowej i... zaczal dawac iskre w okienku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem tam na tańcach z 10 lat

 

A na plaży w tym sezonie byłem dokładnie dwa razy...

 

W weekend zwijam przedsion i bambele a przyczepę za 2 tyg tak myślę.

 

I planujemy październik krzaki. :-)

 

Patryk

 

W scenie też nie byłem z 15 lat .............. ale koledzy prowadzą to może warto by się wybrać :-)

Wrzesień i październik bardzo mi pasuje .................. jak nie masz dość budy :-)

 

idę spać ....................... bo pifo.gif poszły a jutro trza do roboty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.