Skocz do zawartości

Koszt przeglądu


Rekomendowane odpowiedzi

Andriu, u Sowa_77, nie ma co wymieniać tą budke można na wzór pokazać jak powinna wyglądać niewiadówka. Zerknij na poszczególne fazy remontu które Sowa_77, opisał ze szczegółami :hop1:

 

To ma nową :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Andriu, u Sowa_77, nie ma co wymieniać tą budke można na wzór pokazać jak powinna wyglądać niewiadówka. Zerknij na poszczególne fazy remontu które Sowa_77, opisał ze szczegółami :hop1:

 

tak jest , sam bede miał okazję ocenic juz za 2 dni , ale juz po zdjeciach widac ze ci z niewiadowa mogliby sie duzo nauczyc od Sowy.... :):]:]:] .

 

ps. śmiem sadzić, iz jest to najlepiej wyremontowana niewiadóweczka w Polsce...kto inaczej sądzi niech rzuci kamieniem :(:]:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam

Ja się dopiszę w tym wątku nie chcąc zakładać nowego - gdzie w okolicach Warszawy (legionowo, nieporęt, zegrze, nowy dwór) zrobić najlepiej badanie techniczne przyczepy? Chodzi mi o to czy każda stacja diagnostyczna go zrobi i oczywiście o miejsce na manewry (onegdaj byłem na przeglądzie na stacji gdzie nie było "przelotu" - tylko zwykły garaż - więc z przyczepą raczej się nie da).

Dzięki za wszelkie sugestie i pomoc

Pozdrawiam

pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Super - dzięki za szybką odpowiedź :)

To, że znajdę stację to ja wiem - chodziło mi raczej o podpowiedź gdzie w miarę bezkolizyjnie wjadę i wyjadę - bo np w stacji LOT'u stacja to wersja "garażowa" bez przelotu i naprawdę ciężko byłoby tam wyszarpywać przyczepę z rolek do tyłu..Na Klaudyny będąc jeszcze kiedyś kamperem, był problem bo przeszkadzała od góry szyna do odprowadzenia spalin .Niestety wujek dobra rada google nie mówi nic na temat wyglądu stacji dlatego pytam gdzie Wy jeździcie i możecie cokolwiek podpowiedzieć gdzie się wjeżdża miło łatwo i przyjemnie

Pozdrawiam

pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy stacje które badają przyczepy nie muszą być przelotowe ?

u mnie gość miał zwykłą stację, nie robił przyczep, teraz ma przelotową i badania robi

na innej stacji też była przelotowa

 

na zwykłej stacji to bym się nawet nie zmieścił z ogonem, a wjazd tyłem ... coś mi tu nie pasuje :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca musza spełniać nowe przelotowość. Jeszce przepisy wykonawcze nie weszły co do przelotowości opóźniają się. Przyczepkę możesz wykonać nawet na podstawowej jeżeli posiada takowe uprawnienia w stosunku do tonażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za zwrócenie uwagi że "Okręgowa" - wcześniej nie zwróciłem uwagi, że te stacje się różnią. Co prawda nie każda okręgowa to przelotowa (nie czuję jak rymuję) - ale już znalazłem - albo Michałów-Reginów albo Nowy Dwór Maz - ze względu na bliskość miejsca pobytu przyczepki.

Pozdrawiam

pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam -musi być stacja okręgowa ponieważ one mają status badania przyczep kempingowych czyli przyczep ,które po wprowadzeniu na kanał muszą być podpięte do holownika stąd ich przelotowość bo trudno cofać.

 

Pozdro,,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę cie troszkę poprawić.. Stacja kontroli pojazdów powinna znajdować się w pomieszczeniu przelotowym, zapewniającym jeden kierunek ruchu. Dopuszcza się pomieszczenie nieprzelotowe - w odniesieniu do stacji do badań pojazdu o dopuszczalnej masie pojazdu do 3,5 t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukpyr - obawiam się, że nie otrzymasz pozwolenia jeżeli nie będziesz miał "przelotu". Podaj jakąś podstawę prawną.

Kolega uruchamiał stację, i opowiadał dość szczegółowo o warunkach. Jutro dopytam. Przyznam - pewien nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.