Skocz do zawartości

Krym 2012


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja myślę, że w tym roku mi się uda wyjazd na Ukrainę....W zeszłym roku ze względu na finanse nie dałem rady, ale myślę, że w tym roku wypali. Tyle, że ja z małymi dziećmi, więc raczej tak 1/3 pobytu na zwiedzanie, reszta stacjonarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że w tym roku mi się uda wyjazd na Ukrainę....W zeszłym roku ze względu na finanse nie dałem rady, ale myślę, że w tym roku wypali. Tyle, że ja z małymi dziećmi, więc raczej tak 1/3 pobytu na zwiedzanie, reszta stacjonarnie.

Jak małymi? Nasz Mietek będzie miał w wakacje 3latka i chętnie pozyskamy towarzyszy zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I w tym roku „GWIAZDKA” też nas zaskoczyła.

 

Siedzimy sobie w domku, śnieg sypie za oknem a tu nagle puk-puk słychać, otwieram drzwi a a tu paczka świąteczna piękny prezent noworoczny z mnóstwem pięknych wspomnień z ubiegłego roku

 

Popatrzcie sami

 

post-3053-0-65190700-1358077516_thumb.jpg

 

 

„GWIAZDCE” bardzo dziękujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę tytułem podsumowania i celem dodania kontaktów na Ukrainie:

nocleg w Odessie http://nedwijimost.at.ua/ lub http://odessa2012.mirkvartir.ua/ oraz mail do Pitera- starszy pan, ale zna angielski help20121@mail.ru

nocleg w hotelu w Równem http://sofiahotel.com.ua/, jest tam również motel w niższym standardzie i cenie.

Półwysep Tarchanchut - u Tamary - jechać w kierunku półwyspu przez ostatnia miejscowość, wjazd po prawej stronie za dużym placem, z charakterystyczną budką w czerwono - białę pasy i gościem pilnującym wjazdu

Numer telefonu do właściciela żaglówki, którą pływaliśmy - ma na imię Dima tel. +380669813329, wynajmuje też na dłuższe rejsy, jest to pełnomorski jacht dobrze wyposażony. Mówi po angielsku, ale słabo, choć można się porozumieć

W Sewastopolu camping jest od strony zachodniej, aby dostać się do centrum miasta trzeba objechać zatokę, lub płynąc promem który jest w odległości ok.1.5km od campingu.

Nazwa miejscowości na Krymie gdzie mieszkaliśmy na ostatnim campingu jest na zdjęciu, jeśli nie ma na forum to jeszcze dołożymy. Niestety ale wizytówkę zgubiłam.

To by było chyba na tyle...

Edytowane przez Szaraja (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mamy zblizajaca sie zime ale po pdsumowaniu mijajacego roku nasuwa sie pytanie co w przyszlym 2014roku-gdzie pojechc i co zobaczyc.Cala poludniowa europe i czesc Azji juz mam za soba.Nasuwa sie chec wyjazdu na krym.Jednak z oczywistych wzgledow mam troche obawe samotnie tam podrozowac.Dlatego juz teraz z duzym wyprzedzeniem poddaje ten temat do przemyslenia i wyrazenia swoich opinii.Najwiekszym problemem jest jak slysze i czytam jakkosc nawierzchni drog.Moje plany to jechac glownymi drogami do Stereguszcze na camping DELFIN ze Lwowa.Moze rowniez ten temat dla kogos bedzie interesujacy to wspolnie taka podroz mozemy uskutecznic.Do tej pory podrozowalem w duecie z zona ale ten wyjazd chyba samotnie odpada.Czekam na opinie w tym wzgledzie jak rowniez propozycje i uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czyta się jak dobrą beletrystykę . I jeszcze te fotki ! Byłem kiedyś dawno temu w tych klimatach ale w innych warunkach .Wasza relacja przywróciła falę wspomnień.

Dzięki !

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Poczytałąm sobie dzisiaj nasze wspomnienia, fakt łezka w oku się kręci, tym bardziej, że nieprędko uda się to powtórzyć, albo poszerzyc o kolejne wschodnie destynacje. Wakacje 2015 wstepnie zaplanowane, a miały być całkiem inne- miał być Bajkał :swieca:

Chyba jeszcze Gruzja jest w miarę dostepna, może w przyszłym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.