Skocz do zawartości

szczecin - zlot jachtów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WITAM

 

byłem na zlocie w poniedziałek i wtorek

 

z rodzinką 2+2 plus niania :hop1:

 

organizacja imprezy w szczecinie naprawdę super

 

ceny jak na tak olbrzymią imprezę niskie

 

z noclegami cienko - ale daliśmy radę

 

zwiedziłem meksykański żaglowiec CUAUHTEMOC oraz rosyjski Siedov sojący przy kei przy namiocie

 

nastepny dzień spedziliśmy w świnoujściu - a to już była porażka - aby dostac się do wałów z prawej strony trzeba było minimum 1 h a wyjazd to już wogule porażka 1,5 w korku - i tak pojechałem w stronę wybrzeża

 

ze świnoujścia do lubiatowa wracałem ponad 5h

 

w świnoujsciu wogule brak zaplecza z napojami i jedzeniem nie wspominając że na wolinie kupiłem w kiosku 4 baterie do aparatu i wszyskie były rozładowane - i nie popstrykałem za dużo fotek - poprostu porażka

 

szkoda ze tylko nie które jednoski wychodziły na żaglach z portu

 

ogólnie z w imprezy jestem zadowolony i uważam że było warto nabić tych parę km od lubiatowa

 

 

ps. nie wiem jak dla u was ale na nas największe wrażanie zrobiła organizacja zwiedzania i zachowanie meksykańskiego żaglowca CUAUHTEMOC

do samego końca byli usmiechnięci i nawet na wałąch zrobili piękną galę

poprostu szacunek dla nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak dla u was ale na nas największe wrażanie zrobiła organizacja zwiedzania i zachowanie meksykańskiego żaglowca CUAUHTEMOC

Owszem. Najgorsi byli Rosjanie na Siedovie. Przybijając do portu kilkunastu stałych marynarzy w kaskach i stłamszonych ubiorach pracowało przy cumowaniu, a ponad setka uczniów była w środku zamiast stać przy lewej burcie w strojach choćby tylko schludnych. Mieli ciepłe przyjęcie, na które nie zasługiwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; ja też byłem w Szczecinie (05.08.2007.) nawet udało mi się porozmawiać z Krzysztofem Baranowskim. Przypomniałem Jemu jak to było,kiedy Go witały tłumy (w śród nich i ja ) na Wałach Chrobrego gdy kończył właśnie w Szczecinie rejs dookoła świata. Powiedział,że ludzi jest podobna ilość dzisiaj. Nie mam niestety zdjęcia,ponieważ córka z aparatem gdzieś się zapodziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie Szczecin to piękne miasto ! Byłem na Zlocie żaglowców w Szczecinie . Mam piekną kolekcję zdjęć ze Szczecina a także ze świnoujścia gdy to żaglowce wypływały w morze . Prowadziłem od kwietnia do sierpnia budowę w świnoujściu i zbrodnią by było nie zaliczyć tak wyjątkowej imprezy . Dla mieszkańców to na pewno utrudnienie gdyż jak mówią szacunki do Szczecina w tych dniach zjechało 1,5 miliona ludzi . Ja w każdym bądź razie jestem zachwycony regionem Zachodnio - Pomorskim. Mam jeszcze trochę braków w mojej dokumentacji fotograficznej tej krainy , ale na pewno będę miał jeszcze okazję tam wrócić . Piszcie co chcecie a swojego zdania nie zmienie !!! Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.