Skocz do zawartości

szczecin - zlot jachtów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I co też korasek??? To Ci w razie big korasków polecam wioseczki: Stobno, Bobolin, Barnisław i Kołbaskowo no i już jest autostrada. Kiedyś jak będę Prezydentem to wybuduję tamtędy wdzięcznym obywatelom obwodnicę. Ale jak kupię tam hektary, to będę zmuszony wybudować obwodnicę przez podwórko Kiszona :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra żartowałem z tym prezydentem. Ale obwodnica by się przydała. :hop1:

Camperku, już Ci polecam miejsce. Ja bym się bał pchać na Wały Chrobrego z dziećmi, w tą kulminację radości. Za duży tłok. Zależy czy jeszcze dzieci są małe.

Ale, jeżeli chcesz porobić piękne fotki wypływających żaglowców - tylko jeden warunek, że będziesz wiedział o której będą płynąć, to polecam lokalizację (kidyś tam mieszkałem i bawiłem się z dzidą w Indian):

Znajdź na mapie szpital onkologiczny w Szczecinie na ulicy Strzałowskiej. Od Strzałowskiej odbiega malutka ulica Rolna. Jedź nią do końca, gdzieś zaparkuj i poszukaj fajnego miejsca. Nie byłem tam od 4 lat, ale mam nadzieję, że jeszcze nie wszystkie parcele zostały zabudowane. Jest to uliczka na wysokim wzniesieniu. Przepiękny widok z wysoka na portowy kanał Odry, wyspę Dębinę, jezioro Dąbskie, na nawet w oddali Goleniów. Dobry teleobiektyw i można zajrzeć do kambuza, ahoj szczury lądowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To plan zlotu:

http://www.szczecin2007.pl/regaty2007/chapter_42178.asp

To plan miasta z parkingami, z których można dojechać specjalnymi autobusami do samego jądra:

http://www.szczecin.pl/umszczecinswiat/chapter_59018.asp?soid=FC72D02D192D4297AB74832C4B97AFB4&chapterdest=59018

 

Będę w sobotę. Wyjadę z Łodzi o 6 rano i wracam o 18 oczywiście bez przyczepy :-) Umówiłem się na spotkanie z Robinem. To znaczy zadzwonię do Niego po przyjeździe i umówimy się gdzieś "na mieście". Może ktoś jeszcze będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mala rada.. jak bedziecie poruszali sie samochodem uwazajcie na wydzielone pasy tylko dla autobusow.. niby sa oznaczone ale zaczynaja sie b.szybko i jak ktos wam z tylu nie ustapi to nagle mozecie sie znalezc na takim pasie ktory odgradac bedzie po ok 150m od poczatku, barierka i slupki nie do przejechania... o mandat i klopoty nie rudno.. powodzenia... z przyczyn powiedzmy formalno prawnych na regaty po drawie sie wybiore.. chyba wiec odwiedze regaty w szczecinie... :hop1:Fil, dobry pomysl.. moze spocik karawaningowy zorganizujemy??? kto bedzie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiszon, wobec tego stopy wody pod kilem na Drawie ... no lub mniej komarów. Ja już w niedzielę się zaczepiam do cycepki i holuję ją byle gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo, errata do mojej poprzedniej wypowiedzi.. zamiast "z przyczyn powiedzmy formalno prawnych na regaty po drawie sie wybiore." miało być "z przyczyn powiedzmy formalno prawnych na regaty po drawie sie NIE wybiore. .. jade na 99% do szczecina.. synowi do szkoly wyprawke czas szykowac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żadnej wody pod kilem. :hop1: Popatrzysz sobie na żaglowce. Z tego co widzę w TV to ciasno będzie. Jutro się pakuję. Coś Mrsulki zaniemówiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeżeli jesteście ciekawi co dzieje się na Wałach Chrobrego to tu jest link do czterech kamer:

 

http://kamery.mvb.pl/kamery/index.php?selcam=image4&sel=4&lang=pl

 

Natomiast Radek wcale nie przesadzał z przejazdem po naszym "mieście" katastrofa :hop1: , ceny też zwarjowały wszystko w okolicach wałów 100-200% droższe, małe :] 9zl w knajpce przy nabrzeżu (normalnie 4) :]:]

Mimo wszystko uważam, że warto przyjechać i obejrzeć piękne żaglowce.

Pozdrawiam i zapraszam do Szczecina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] , ceny też zwarjowały wszystko w okolicach wałów 100-200% droższe, małe :] 9zl w knajpce przy nabrzeżu (normalnie 4) :]:(

 

gdyby nie zaplanowana wczesniej imprezka w domu sam tam bym przyjechał... i nawet z kosztami dojazdu wlasne :hop1: pifko byłoby tansze :]

a tak tylko mi :( pozostaje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam bylem... szaszlyk jadlem, piwo pilem... z Robinem sie spotkalem i troche pogadalem ... :hop1: powiem warto,, fajne "lodeczki" .... z jazda i parkowaniem nie mialem klopotu tylko dlatego ze bylem jednosladem... korki robia sie straszne .... ceny roznie.. raz jak MAndos, podal.. a raz normalnie powiedzmy.. tylko tych normalnie to szuuuuuukac trzeba.. i farta miec... lepiej nie byc glodnym.. te pifo za 4 zety ( i tu ups nie 0.5l tylko 0.4l) jakos sie przeboleje hehe... i b. duzo patroli z radarami na drogach do i wyjazdowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam bylem... szaszlyk jadlem, piwo pilem... z Robinem sie spotkalem i troche pogadalem ... :hop1: powiem warto,, fajne "lodeczki" .... z jazda i parkowaniem nie mialem klopotu tylko dlatego ze bylem jednosladem...

 

Prawie wszystko się zgadza.

Różnice:

Jadłem sałatkę, przyjechałem samochodem.

 

Kiszonie, jak to się stało, że się nie umówiliśmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.