Skocz do zawartości

szczecin - zlot jachtów


Rekomendowane odpowiedzi

witam.... pewnie czesci forumowiczow temat juz znany ale wstawie bo to pewna ciekawostka..

zlot zaglowcow zaczxyna sie juz w czwartek (02-08) i podobno ma byc b.udany... sledzac watki w prasie na ten temat mam juz swoja opinie na ten temat .. ale, ale niewazne... na pewno warto te "ptaki oceanow" na wlasne oczka ujrzec...

jeszcze jeden ciekawy sznureczek do The Tall Ships' Races 2007 .. jesli ktos chce w tym czasie przyjechac proponuje dokladnie zapoznac sie z organizacja ruchu...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie na szczęście tu nie będzie. Szczecin jak się nic nie dzieje jest zakorkowany a tu włodarze fundują nam zamiast porządnych dróg dojazdowych i wyjazdowych dodatkowe utrudnienia :niewiem: . Dla lubiących korki, tandetę i brud polecam dużą wioskę z prawami miejskimi zwaną Szczecin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny.... :-]:lol: , bardzo bym chciał na takim popływac , ale mam bardzo duzo zraze do jachtów, statków , a zwłaszcza do motorówek :-]:niewiem::hehe::-] .... długo by opowiadac, nic przyjemnego... , ale innym zazdroszcze takim przezyć... :> , jakie daje rejs na pełnym morzu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, noooooo fajniutki :lol:

 

Sowa_77, nie wie reszta kraju ze takie miasto jak szczecin nie posiada do dnia dzisiejszego oczyszczalni sciekow.. i ponad 400-tysieczne miasto wali prosto do Odry :hehe::niewiem:

tutaj troszke o sciekach i zlocie jachtow.... warto zagladnac...

jak Mrsulki wspomnial szczecin posiada b.malo miejsc parkingowych ktore maja byc rekompensowane napredce szykowanymi na boiskach, innych placach, itp... i tu patrz - parkowanie.. w szczecinie zarejestrowanych jest 296 aut na 1000 mieszkancow czyli co trzeci mieszkaniec ... statystycznie kazda rodzina... a co bedzie jak przyjada goscie na imprezke??? szkoda gadac...

 

ścieki jeszcze raz....

 

ale ale sa tez male pozytywy .. minnymi specjalna gra na regaty czy hehe "Starka" na zlot żaglowców...

 

 

reasumujac... ja smigam na inny zlot zaglawcow :> troszke mniejszy, do Drawna :-] ,,, do parku, gdzie nasze powiedzmy "statki" poplyna jedna z najpiekniejszych rzek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Effendi ! Nie jest tak żle.Niezłym wyjściem z problemów parkingowych jest kemping "Marina" przy ul.Przestrzennej.Jestem tu od kilku godzin.Ceny przystępne,uwzględniają znizki (10%)i są parkingi.Warto jednak przyjechać przyczepą lub kamperem.Bo taka okazja (ponad sto żaglowców w jednym miejscu) nie trafi się przez kilkadziesiąt lat.

Pozdrawiam - Robin :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robin trzeba byllo dac znac.. dzis w sz-nie bylem... i wsciekalem sie korki na calego.... nie wiem jak bedzie w weekend.. oj ciezko chyba...szkoda ze aparatu nie mialem...

 

Effendi, nie chodzi ze nic nie ma ... plywajace w odrze g..o np jest :]...

 

ale jak

Bo taka okazja (ponad sto żaglowców w jednym miejscu) nie trafi się przez kilkadziesiąt lat

 

szczera prawda :hop1::]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o odległość tylko o czas dojazdu. I tak aby nie być gołosłownym dziś ok godz. 13 aby przejechać odcinek łączący lewobrzeżną część Szczecina z prawobrzeżną czyli 8km trzeba było jakieś 3godziny. :]:]:hop1: SZCZECIN MIASTO BEZ WJAZDU I WYJAZDU WITA PRZYBYWAJĄCYCH!!!!! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.