Skocz do zawartości

baseny termalne - Szolnok, Kecskemet,Cserkeszolo


gdybek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

poszukuje informacji o kompleksach basenó termalnych w Szolnok, Kecskemet , Cserkeszolo i ewentualnie w Mezotur i Jaszapati

 

Interesuje mnie wszystko: połączenie z campingiem, ceny , dostępność na wszystkie rury i zjeżdżalnie , zakryte budynki z basenami.

 

Dzięki za wszystkie info.

 

pozdrawiam.

 

gdybek1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zdecydowanie Cserkeszolo . Kemping połączony jest z basenami i kompleksem rozrywkowym .Obiekty basenowe nowoczesne ładne dla "oka" i atrakcyjnie rozmieszczone w terenie. Basenów termalnych leczniczych jest kilka , w tym trzy pod dachem.

Cserkeszolo jest znakomitym miejscem do kąpieli dla rodzin z dziećmi ponieważ znajduje się tam kilka bardzo ładnych basenów tylko dla dzieci, w tym również pod dachem.

Obiekty typu rozrywkowego (morska fala,zjeżdżalnie) są bezpłatne .

Cserkeszolo jako miejscowość jest wręcz nieładna, za wyjątkiem kilku uliczek przy kompleksie basenowym.:przyczepa:

Kemping jest duży i bez problemów można znaleźć miejsce dla siebie.Łączy prądowych do woli, sanitariaty na kempingu wystarczające z ciepłą wodą ,chociaż przeciętne, natomiast WC w obiektach basenowych bez zastrzeżeń - nowoczesne. Na kempingu znajdziemy również drzewa ,chociaż nie za dużo. Teren kempingu jest piaszczysty z wytyczonymi drogami i oświetlony. Za 2osoby przyczepę, auto, prąd oraz opłatę klimatyczną płaciłem za dobę 6300 forintów. Można płacić kartą./lipiec 2012/

Ps. Naprzeciwko wejścia na baseny termalne sprzedają LODY WŁOSKIE , jedne z najlepszych jakie jadłem . Pozdrawiam Lucek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cserkeszolo jest znakomitym miejscem do kąpieli dla rodzin z dziećmi ponieważ znajduje się tam kilka bardzo ładnych basenów tylko dla dzieci, w tym również pod dachem.

 

hmm pod dachem dla dzieci ? z tego co pamiętam to były tylko lecznicze :hmm:

ale reszta się zgadza :yes:

 

większy "brodzik"

IMG_2714.JPG

obok jest drugi mniejszy z normalną czystą wodą :yes:

 

sam kemping nie zachwyca (stan sanitariatów), a teren wygląda tak

IMG_2708.JPG

kemping dzieli się na droższą i tańszą część, ale nie wiem czym się różnią :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad-b pod dachem są także piękne baseny dla dzieci, w tym nowym obiekcie.

 

:ok: już wiem, faktycznie w środku były jakieś atrakcje, byłem tam tylko "na spacerze" ;)

113012.jpg

 

więcej fotek jakby ktoś chciał pooglądać

http://www.cserkeszolo.hu/?page_id=93&album=15&gallery=35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.