Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Miejsce postojowe w Portugalii obok Lagos

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 muszynka

muszynka

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 1 postów

Napisano 27 lipiec 2012 - 17:18

Witam,

jeśli ktoś wybiera się do Portugalii to zapraszamy do nas. Mamy do zaoferowania miejsce postojowe ok 5 km od Lagos w portugalskim gospodarstwie. Miejsce jest urokliwie i co najważniejsze nie odczuwa się upału. Na miejscu jest eko ogród warzywny, kury, kaczki, wiele drzew owocowych. Zapraszamy do wypieku z nami chleba z prawdziwego pieca chlebowego oraz pizzy.
Miejsce jest idealne do spędzenia wakacji z dziećmi - piaskownica,zabawki, domek na drzewie.
Na najbiższą plażę jest 5 km. Możliwość wypożyczenia auta osobowego do zwiedzenia
okolicy.
W sąsiedztwie ekologiczna winnica z możliwością zakupu ekologicznego wina oraz warzyw.
Opłata za noc 10 euro plus woda i prąd.
Psy mile widziane.
Sami mieszkamy tu w camperze.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt lesznowola@poczta.onet.pl

#2 johndoe

johndoe

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 101 postów
  • SkądBawaria-->Monachium
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:szukamy !!
  • Holownik:Vectra C 3.2 V6

Napisano 27 lipiec 2012 - 17:41

Kawał drogi,,ode mnie ponad 2200 km.
Dwadzieścia kilka godzin w drodze + 2 H zmiany czasu.Jak wpisałem samo Lagos w Via michelin..
to mi Nigeria wyskoczyła :lol:..to skoro już zapraszacie to może jakieś fotki warto wkleić :hmm:..rybka bierze na przynęte.

Użytkownik johndoe edytował ten post 27 lipiec 2012 - 17:41

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony
"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych