Skocz do zawartości

Tyrawa Solna - Kemping Diabla Góra


przemoch2

Rekomendowane odpowiedzi

Hałasu się nie boimy, kempingi to nie ciche hotele *****. Zwłaszcza że most to i tak mniejsze zło niż pijani i agresywni rodacy. Zweryfikujemy na miejscu - z pewnością napiszę jak było  :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To ja mam pytanko do "miejscowych". Jadąc od Krakowa A4 pędzić do Rzeszowa czy odbić już w Tarnowie   :hmm: . Nie koniecznie interesuje mnie najszybszy dojazd. Raczej przyjemniejszy. Jazda z cepką po autostradzie to nuda. Chętnie coś zwiedzimy po drodze   :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz do dyspozycji cały dzień, to możesz wstąpić do:

 

Karpackiej Troi - Trzcinica przed Jasłem, http://www.karpackatroja.pl/

 

Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie: http://www.miastoszkla.pl/

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Beru.

 

Zjedź na starą 4-kę pierwszym zjazdem na Azoty i przebij się do południowej obwodnicy Tarnowa przez Zbylitowską Górę (na rondzie pod Azotami w prawo i pierwsza w prawo i do końca) Droga choć lokalna ładna i szeroka.

Przed Pilznem masz Gospodę u Wiedźmy http://gospodauwiedzmy.pl/z fajnymi atrakcjami no i 123 gatunki pierogów...

 

A potem Osada Słowiańska http://www.osadaslowianska.pl/

 

Dojedziesz na wieczór zadowolony i najedzony a wszystko prz starej i pustej szosie.

I na dodatek masz mnóstwo stacji, zacienionych parkingów na siku, a nie MOPY- patelnie przy autostradzie z frajerami bijącymi rekordy prędkości i TIRy bez lejców goniace 100-110...

 

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz do dyspozycji cały dzień, to możesz wstąpić do:

 

 

 

Dzięki JINX ! Właśnie o to mi chodziło   :ok: . A w Krośnie pod CDS będzie problem z parkowaniem z budą  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dopero w przyszły 15.08

A ja się tyle opisałem i i żadnego dziękuję nie dostałem :foch: ...

Sorry Commander - jak odpisywalem Jinxowi twojej wiadomosci nie widzialem. Maze na telefonie wiec jeszcze nawet nie sprawdzilem co i jak.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beruang - też jedziesz w ten weekend? Czyżby wspólne piwko się zapowiadało?  :hmm:

Mój urlop jak guma w majtkach  :niewiem:  Prawdopodobnie wyjedziemy we wtorek rano - czyli dotrzemy popołudniu lub wieczorem.

Jak długo stacjonujesz w Tyrawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka najlepsza droga od strony Rzeszowa?

Byłem dzisiaj przejazdem ale od innej strony.

Kemping bardzo przyjemny, fajna plaża nad rzeką, czysto.

Dla dzieci extra.

Edytowane przez blumore (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy w środę wieczorem po 4 nocach. Kemping… co tu dużo mówić - życzyłbym sobie żeby wszystkie kempingi były w takim standardzie. Czysto, miło i przyjemnie. Widać bardzo duże zaangażowanie gospodarzy. Otwarci dla gości na zasadzie "frontem do klienta"  :yes:  Mimo że to nie są jeszcze prawdziwe Bieszczady to w tym rejonie naszego kraju ciężko chyba będzie znaleźć coś lepszego. My szukać nie będziemy. Zadowolenie jest pełne. 

Hałas od mostu… gdybym o tym nie przeczytał to ani razu nie zwróciłbym na to uwagi. Nie wiem czy tylko my tak dobrze trafiliśmy czy na tym kempingu jest tak zawsze ale… był pełen spokój. Brak śpiewów i łażenia do białego rana, ciche poranki  :yes:

Dodatkowo - poziom cenowy. Może część mnie zlinczuje ale… moim zdaniem ceny są bardzo niskie. Zarówno noclegu jak i "napojów" dostępnych na miejscu  :look:  Do głowy mi nie przyszło żeby kupować piwo "na mieście"… zawsze zimne i w super cenie było na miejscu. 

Reasumując: mimo że mam tam 480km to bankowo będziemy tam regularnie wracać. Bardzo możliwe że jeszcze w tym roku  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.