Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

arek

Witam.Na początku sierpnia wybieramy się do Rumunii przez Ukrainę tzn.chcemy zwiedzić Lwów,Tarnopol itd.a póżniej kawałek Rumunii i dalej na Węgry,może ktoś się wybiera w tym kierunku

chętnie bym się przyłączył ,nie byłem jeszcze na Ukrainie camperem ,jestem otwarty na różne opcje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierzasty

Planuj wycieczkę raczej głównymi drogami, które i tak są makabrycznie złe....Kusi mnie UA, ale w tym roku jednak nie dam rady.....Po za drogami, to w miarę normalny kraj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
samilk

witam, my wyjezdzamy kamperem 18 sierpnia na ukraine i dalej do rumunii i bulgari, jak ktos planuje podobna podroz to smialo :]

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teurgus
[Planuj wycieczkę raczej głównymi drogami, które i tak są makabrycznie złe....Kusi mnie UA, ale w tym roku jednak nie dam rady.....Po za drogami, to w miarę normalny kraj./quote]

Zgadzam się z tą opinią. Drogi, szczególnie w Karpatach dzielą się na niedobre, złe i bardzo złe. Nie znaczy to, że nie da się nimi przejechać (przynajmniej tymi głównymi). W Karpatach ukraińskich byłem kilka razy ( najpierw z przyczepą, a obecnie kamperem) i zawsze starałem się poruszać drogami głównymi. W Karpatach wiele dróg lokalnych figurujących na mapach, w rzeczywistości nie istnieje, gdyż nie zostały odbudowane po powodzi w 2008r. Niemniej jednak polecam zwiedzanie Ukrainy, która leży tak blisko i jednocześnie (ze względu na granicę) tak daleko. Jeżeli to w czymś pomoże, to podaję link do opisu mojej podróży w 2011r.

http://www.campertea...pic.php?t=11696

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi