Skocz do zawartości

Albania wyjazd w sobotę 21.07.12


gazirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak już wcześniej pisałem nasze plany tegoroczne ponownie biegną ku Albanii ale jako odpoczynek i plażowanie,wątek naszego wyjazdu i planów jest założony w innej zakładce ze względu na wycieczki górskie w Monte Negro.Jeśli byłby ktoś zainteresowany podaję linka:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/14006-mne-wycieczki-g%C3%B3rskiebih-zwiedzanieal-pla%C5%BCowanie/

 

 

pozdrawiam Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Za kilka lat w Albanii będzie jak w Chorwacji. Kto jeszcze nie był niech się mocno spieszy.

"marmur" całkowicie się z Tobą zgadzam,12 miesięcy minęło od zeszłego roku i zauważyliśmy bardzo dużo zmian-więc jeśli ktoś chce dotknąć kraju jeszcze nie skorumpowanego komercją , tłokiem i dojeniem turystów niech planuje przyszłoroczny urlop w ALBANII

 

pozdrawiam Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

@ufolz

Denis Himara < mapa+kontakt+www=lokalizacja

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Cześć

 

Byłem w zeszłym roku w Albanii na wakacjach i widziałem wiele kamperów stojących na dziko na plaży w Borsh, gdzie mieszkałem przez tydzień.

Były to kampery na nr rejestracyjnych z Francji, UK, Holandii. Stały najczęściej po 2-3 dni, na samej plaży https://goo.gl/maps/kR2Ev

Drugie miejsce gdzie na parkingu przy plaży parkowały kampery to Plazhi Bunecit, Piqeras. https://goo.gl/maps/xNLfu  Jest tam ośrodek gdzie można wynająć domki, a zaraz obok jest parking przy ujściu rzeczki do morza. W tej rzeczce zresztą widziałem jak się kąpały jakieś dzieciaki z kampera, brrrr, bo woda była naprawdę zimna... ale przynajmniej słodka. Teren wyglądał na bezpieczny, niestety bez cienia.

Za to parking z cieniem był w Lukovë - Shpellë https://goo.gl/maps/OcxFk  My przyjechaliśmy tam późnym popołudniem i widzieliśmy wiele kamperów pod drzewami. Nie wiem czy ktoś pobierał opłaty za parkowanie, od nas nikt nie wziął. Minusem był kurz który się tam unosił jak przejeżdżały samochody, więc jak rozbijac się to troche bardziej z ubocza. Wszystkie plaże bardzo ładne, jedne z najpiękniejszych na całym morzu Jońskim. Podobno zresztą Albański odcinek morza Jońskiego jest ładniejszy od Greckiego.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez tamtam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@ufolz

Denis Himara < mapa+kontakt+www=lokalizacja

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Kurcze tak późno zauważyłem , ired..........kemping u Denisa nie jest w ty miejscu-chyba że to zbieżność nazw,ale u niego pod kempingiem na pewno na drodze nie ma asfaltu i nie jest blisko centrum. :]

Na kemping Kranea u naszego Denisa skręca się z drogi wiodącej z Himare do Dermi na przeciwko cmentarza i zjeżdża się krętą drogą w dół do zatoki,jest tam jeszcze kemping Livadch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.