Skocz do zawartości
Rybki

jezioro Białe

Rekomendowane odpowiedzi

Rybki

Chodzi mi po głowie AgroWiesiek chyba że miejsca nie będzie u niego to gdzieś indziej nad Białym - się zobaczy

Jak się nic nie wydarzy i pogoda dopisze  to  :drive:   :przyczepa:  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

tylko zdjęć jako takich mi brakuje z AgroWiesiek. Jest dużo tylko pola nie widzę :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
UPS

Ja tez mam metlik i nie wiem dalej gdzie ciagnac mam ogonka kochanego;) aleeee kurcze Biale mi tak siedzinze szok a znowu Wegry to mnie zona ciagnie ;) aaaaaaa niech seeee jedzie sama:-P daaam seee rade :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

UPS ale ten watek jest nie o tym j. Bialym o ktorym Ty myslisz ;).

Ten jest o tym pod Gostyninem a nie Okuninka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
UPS

Uuuuupsssss :) tooo dalem cialaaaa :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aga7403

Strus251 - chętnie poczytam Twoją relację z pobytu, bo jeśli się uda, to 20.07 może byśmy tam zawitali na kilka dni... Póki co mogę wyjechać tylko gdzieś niedaleko od Łodzi i to miejsce wydaje się być idealne....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

Aga, nie ma problemu. Wroce to cos skrobne i popre jakas fotka.

A moze uda sie Wam juz na weekend wyjechac a nie od poniedzialku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aga7403

dzięki :)

Nawet jeśli by się udało, to w niedzielę po południu dopiero... a wtedy Ty będziesz wracał... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
shorty

W ten weekend 18-19/07/2015 byliśmy całą rodziną nad  białym (2+2)

celowaliśmy w http://plazapodbrzozami.manifo.com/kontakt ale niestety było już pełne, na szczęście dużo miejsca było w ośrodku http://www.bialezrodla.pl  (jest tuż obok)

z plusów

- mega przystępne ceny (przyczepa z autem na polu 30zł (camper) + 5zł x2 za dorosłe osoby, dzieciaki do 12 roku życia free)

- fajna plaża, dość spora 

- plac zabaw dla dzieciaków

- boiska do siatki i kosza 

- zewnętrzna siłownia

- w obrębie ograniczonym pomostem woda płytka, tak że dzieciaki mogą się swobodnie bawić

z minusów

- mega dużo plażowiczów lokalnych, więc spory tłok na plaży i w wodzie (przynajmniej w weekend, podobno w tygodniu jest lepiej)

- nie ma nikogo kto kontrolował by zachowanie na campingu (do 3 w nocy biwakowicze w namiotach robili imprezę z pełnym nagłośnieniem, poziom basu tak wysoki że drżały ściany i podłoga w czepie, a byliśmy oddaleni od nich o dobre 50-100 metrów)

- tylko jedna toaleta i jeden natrysk na cały camping (przynajmniej po męskiej stronie) z toalety korzystałem tylko raz, mimo że nie było źle (rano było nawet mydło przy umywalce i papier), przestawiłem się na przyczepowego thetford'a

podsumowując, nad Białe na pewno wrócimy, ale czy w to samo miejsce? nie wiem, raczej będziemy szukać czegoś bardziej kameralnego, chyba że nic ciekawszego się nie znajdzie :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gitner

Jedź do AgroWieśka, właściciel wraz z synem pilnują porządku, nie ma disco po północy, co najwyżej słyszysz muzę z innych campów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

shorty:

szkoda, że budkę masz nieoznaczoną :(, tak przy wykręcaniu na parkingu jak Ci pomagałem to byśmy tą budkę wcisnęli między Nasze budki i byłoby OK :). Cepkę która miała tam stanąć udało się wepchnąć między drzewa gdzie się nie mieściła, ale dla chcącego nic trudnego. 

A tak nieświadom pomogłem cią nawrócić.

Opisze plażę pod Brzozami ale to jak będę miał chwilkę bo było ok, ale ... ;). Więc chcę opasać dokładnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rybki

W ten weekend 18-19/07/2015 byliśmy całą rodziną nad  białym (2+2)

celowaliśmy w http://plazapodbrzozami.manifo.com/kontakt ale niestety było już pełne

Szkoda że nie zostałeś, bo miejsca jeszcze było, kwestia organizacji ustawienia. Nie wiem czemu właściciiel odmówił Ci wjazdu ?

ps. mijaliśmy się przy wjeździe  ;(  i koniecznie zainwestuj w oznaczenie budki :palacz:  http://forum.karawaning.pl/topic/13922-gad%C5%BCety-forumowe-z-logo-karawaningpl/

Edytowane przez ryba78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
shorty

no właśnie tak mi się wydawało że jak ktoś z własnej woli przychodzi żeby pomóc to raczej ktoś z forum, ale ja tu jestem nowy (pierwszy rok z przyczepą) więc się nie chciałem wychylać ;]

co do brzozy, to tak, ktoś tam z obsługi powiedział, że już nie ma miejsc i się nie upchniemy, stąd nawrotka i powrót do tego ośrodka przed brzozami.

w przyszły weekend też się raczej tam wybierzemy, bo to chyba jedno z fajniejszych miejsc w centralnej.pl 

jakby co do zobaczenia  - sticki zaraz zamawiam :] dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Etap od razu ktoś z forum . W Czechach Sam z siebie pomógł mi Czech, na Słowacji Niemiec :-)

Ja sam też bez proszenia pomagałem Holendrom i polskim Niemcom w Chorwacji i Polakom na Węgrzech :-) Tak więc to chyba normalne, że wszyscy sobie pomagamy :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

No coz, tak bywa. Szkoda. Ale co sie odwlecze ... itd ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi