Skocz do zawartości

jezioro Białe


Rybki

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi po głowie AgroWiesiek chyba że miejsca nie będzie u niego to gdzieś indziej nad Białym - się zobaczy

Jak się nic nie wydarzy i pogoda dopisze  to  :drive:   :przyczepa:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja tez mam metlik i nie wiem dalej gdzie ciagnac mam ogonka kochanego;) aleeee kurcze Biale mi tak siedzinze szok a znowu Wegry to mnie zona ciagnie ;) aaaaaaa niech seeee jedzie sama:-P daaam seee rade :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strus251 - chętnie poczytam Twoją relację z pobytu, bo jeśli się uda, to 20.07 może byśmy tam zawitali na kilka dni... Póki co mogę wyjechać tylko gdzieś niedaleko od Łodzi i to miejsce wydaje się być idealne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend 18-19/07/2015 byliśmy całą rodziną nad  białym (2+2)

celowaliśmy w http://plazapodbrzozami.manifo.com/kontakt ale niestety było już pełne, na szczęście dużo miejsca było w ośrodku http://www.bialezrodla.pl  (jest tuż obok)

z plusów

- mega przystępne ceny (przyczepa z autem na polu 30zł (camper) + 5zł x2 za dorosłe osoby, dzieciaki do 12 roku życia free)

- fajna plaża, dość spora 

- plac zabaw dla dzieciaków

- boiska do siatki i kosza 

- zewnętrzna siłownia

- w obrębie ograniczonym pomostem woda płytka, tak że dzieciaki mogą się swobodnie bawić

 

z minusów

- mega dużo plażowiczów lokalnych, więc spory tłok na plaży i w wodzie (przynajmniej w weekend, podobno w tygodniu jest lepiej)

- nie ma nikogo kto kontrolował by zachowanie na campingu (do 3 w nocy biwakowicze w namiotach robili imprezę z pełnym nagłośnieniem, poziom basu tak wysoki że drżały ściany i podłoga w czepie, a byliśmy oddaleni od nich o dobre 50-100 metrów)

- tylko jedna toaleta i jeden natrysk na cały camping (przynajmniej po męskiej stronie) z toalety korzystałem tylko raz, mimo że nie było źle (rano było nawet mydło przy umywalce i papier), przestawiłem się na przyczepowego thetford'a

 

podsumowując, nad Białe na pewno wrócimy, ale czy w to samo miejsce? nie wiem, raczej będziemy szukać czegoś bardziej kameralnego, chyba że nic ciekawszego się nie znajdzie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do AgroWieśka, właściciel wraz z synem pilnują porządku, nie ma disco po północy, co najwyżej słyszysz muzę z innych campów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shorty:

szkoda, że budkę masz nieoznaczoną :(, tak przy wykręcaniu na parkingu jak Ci pomagałem to byśmy tą budkę wcisnęli między Nasze budki i byłoby OK :). Cepkę która miała tam stanąć udało się wepchnąć między drzewa gdzie się nie mieściła, ale dla chcącego nic trudnego. 

A tak nieświadom pomogłem cią nawrócić.

 

Opisze plażę pod Brzozami ale to jak będę miał chwilkę bo było ok, ale ... ;). Więc chcę opasać dokładnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend 18-19/07/2015 byliśmy całą rodziną nad  białym (2+2)

celowaliśmy w http://plazapodbrzozami.manifo.com/kontakt ale niestety było już pełne

 

Szkoda że nie zostałeś, bo miejsca jeszcze było, kwestia organizacji ustawienia. Nie wiem czemu właściciiel odmówił Ci wjazdu ?

 

ps. mijaliśmy się przy wjeździe  ;(  i koniecznie zainwestuj w oznaczenie budki :palacz:  http://forum.karawaning.pl/topic/13922-gad%C5%BCety-forumowe-z-logo-karawaningpl/

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak mi się wydawało że jak ktoś z własnej woli przychodzi żeby pomóc to raczej ktoś z forum, ale ja tu jestem nowy (pierwszy rok z przyczepą) więc się nie chciałem wychylać ;]

 

co do brzozy, to tak, ktoś tam z obsługi powiedział, że już nie ma miejsc i się nie upchniemy, stąd nawrotka i powrót do tego ośrodka przed brzozami.

 

 

w przyszły weekend też się raczej tam wybierzemy, bo to chyba jedno z fajniejszych miejsc w centralnej.pl 

jakby co do zobaczenia  - sticki zaraz zamawiam :] dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etap od razu ktoś z forum . W Czechach Sam z siebie pomógł mi Czech, na Słowacji Niemiec :-)

Ja sam też bez proszenia pomagałem Holendrom i polskim Niemcom w Chorwacji i Polakom na Węgrzech :-) Tak więc to chyba normalne, że wszyscy sobie pomagamy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.