Skocz do zawartości

Augustów, Nadrzeczna 40


MichalKJ

Rekomendowane odpowiedzi

Mi osobiście w miarę podobało się to miejsce: http://www.patelnia.netta.pl/

Jest prąd, ciepła woda, kemping w zalesionym miejscu (z resztą na terenie leśniczówki). Nie nocowałem tam, ale z tego co oglądałem to w miarę schludnie tam było w tych kibelkach ale standartu dużego też nie reprezentują. Ceny też w miarę. Co mnie użekło, to mega czysta woda w Jez. Białym....nie odróżnisz wody po kostki od wody po pas !!!! Odległość od centrum Augustowa to niecałe 10 km, a może nawet koło 5-6 km.

 

Choć nie wiem, czy za bardzo się nie rozpędziłem podając ten link, bo to link do ośrodka, ale to praktycznie to samo miejsce tylko 100m bliżej.... Sam kemping nazywa się tak samo....Niestety nawet nie miałem aparatu aby zrobić zdjęcia kempingu, a leśniczego, który trzyma pieczę nad kampem akurat nie było, więc kontaktu też nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kemping przy Oficerskim Yacht Clubie RP. nad j. Białym. Znajduje się przy wylotowej drodze nr 8 na Suwałki. Nie za duży ale na dobrym poziomie.Adres: Aleja Wyszyńskiego 1 Augustów tel.87 643 34 96.

Niestety ich strona trochę szwankuje. Ciut dalej jest kemping "Nakło". Standard nie za wysoki, sanitariaty takie sobie, miejsca dużo ale słabo zacienione. Jedynie po bokach. W weekendy może być głośno - b.dużo hałaśliwej młodzieży.

Edytowane przez Arkady11 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No więc byłem w Yacht Clubie Oficerskim..... przejazdem.

Ale do rzeczy:

Po wcześniejszej rozmowie telefonicznej i uzyskaniu informacji o wolnych miejscach pod przyczepę, pełni optymizmu zawitaliśmy ok. 18tej na teren Yacht Clubu RP.

Dróżka przez tory i przez las, a jakże asfaltowa. Trudno było się tylko minąć naszą przyczepą z meganką, ale co tam przemy dalej.

Dojeżdżamy do rondka, na które ze względu na wymiaru zestawu nawet nie próbujemy wjechać, dalej wąska dróżką mijając zaparkowane auta parkujemy w trochę szerszym miejscu na zakręcie. Przez okna widać kilkanaście przyczep i aut porozstawianych pomiędzy drzewami. Jak oni tam wjechali? Helikopter ich wtargał?

Ale nic to, teraz biegiem do recepcji, bo mała już ma pełną pieluchę :krzykacz:

Pani w recepcji zajęta negocjacjami w sprawie wesela za pół roku. W końcu Państwo Młodzi i ich rodzina się zlitowali i sami przepuścili w kolejce do Pani Recepcjonistki.

Pan Recepcjonistka powiedziała, że na końcu uliczki gdzie zaparkowałem jest polana, można zawracać, a jakże, i że miejsce mogę sobie wybrać które chcę :dzieki:

Szczęście, że nie do końca jej uwierzyłem i poszedłem per pedes polankę do zawracania obejrzeć, Była cała zastawiona na wcisk samochodami, cofałbym chyba z pół kilometra.... :czerwona:

No więc cofałem tylko 200 metrów i zacząłem szukać miejsca na nocleg, dobrze, że na piechotę, bo ja bym chyba wołał o helikopter....

Znów do recepcji, gdzie prąd? gdzie przewinąć dziecko? Pani odpowiada: techniczny od pradu będzie jutro o 7:00 rano, a dziecka nie ma gdzie przewinąć:czerwona:

Znów cofanie tym razem pod górę i smród palonego sprzęgła :klnie:

 

Bye bye Yacht Club RP i miniono epoko :czerwona:

 

Całe szczęście, że było jeszcze ostatnie miejsce pod hotelikiem Karmel nad Nettą :sleep:

 

Potem było jezioro Wierśnie, ale to już zupełnie inna bajka :piaskownica::przytul::biwak:

Edytowane przez MichalKJ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro że się tak stało, w zeszłym roku było lużniutko, 2 kampery i 3 zestawy z przyczepami. Fakt że panienki w recepcji to królewny i trzeba było miec do nich anielską cirpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkady11 - no co Ty? :piwo:

 

Miejsce jako miejsce było jak najbardziej OK, z klimatem.

 

Tłoku i ścisku nie przewidzisz.

 

pierwsze primo: Panienka z recepcji wprowadziła mnie w błąd podczas rozmowy telefonicznej

drugie primo: Panienka z recepcji wprowadziła mnie w błąd mówiąc o polance do zawracania

trzecie primo: Panienka z recepcji wkurzyła nas mówiąc o Technicznym o 7:00 i nie pozwalając przewinąć małej, a w ogóle miała mnie w nosie bo sprzedawała wesele.

 

Ja tam musiałem tylko przenocować 1 noc. Dałem sobie radę w mieście, w rezerwie była jeszcze patelnia, ale nie miałem tam numeru telefonu i nie chciałem ryzykować wieczornego szukania miejsc z rocznym dzieckiem.

 

Pozdrawiam i do miłego :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pierwsze primo: Panienka z recepcji wprowadziła mnie w błąd podczas rozmowy telefonicznej

drugie primo: Panienka z recepcji wprowadziła mnie w błąd mówiąc o polance do zawracania

trzecie primo: Panienka z recepcji wkurzyła nas mówiąc o Technicznym o 7:00 i nie pozwalając przewinąć małej, a w ogóle miała mnie w nosie bo sprzedawała wesele."

 

 

A to polska właśnie... nigdy nie zrozumiem takiego podejścia do interesu. Jeśli to była tylko pracownica i byłbym świadkiem takiego zachowania to na spakowanie się nie miała by czasu :krzykacz:

Szkoda że było tak jak opisałeś - będę omijał to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A to polska właśnie... nigdy nie zrozumiem takiego podejścia do interesu. Jeśli to była tylko pracownica i byłbym świadkiem takiego zachowania to na spakowanie się nie miała by czasu :krzykacz:

Szkoda że było tak jak opisałeś - będę omijał to miejsce.

 

Witam. A może zamiast zwalniać, to dać normalną pensję i przestać się martwić, że ,,panienka,, coś nie tak. :hmm:

 

 

To ma być praca, nie zasiłek dla bezrobotnych. :hehe:

 

,, też będę omijał,, :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odświeżam temat, celuję niedługo na Augustów i okolice. Czy ktoś może był w Oficerskim przez ostatnie 2 lata?

Edytowane przez MichalKJ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.