Skocz do zawartości

Weekend w Popowie lub Łachach


comsio

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli chodzi o Popów ten w okolicach Pajęczna - to tam dokładnie się nie wybieramy ale na 80% w piątek jedziemy do Sielpi - od Was trochę bliżej - Okolice Końskich, ok 40km od Kielc. Jeżeli tam nie podejdzie nam żaden ośrodek - to jest jeszcze obok Suchedniów.

 

Czemu akurat popów ? tak z ciekawości - ode mnie mam poniżej 50km... jaki ośrodek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam w poprzedni łek spendziłem w Łasze camp Relax.

Dla zaiteresowanych, trwa reanimacja całego ośrodka,tz , resteuracja,[są już pierogi itd ] toalety ,domki,usuwa chaszcze,pożadkuje teren.

Jest 230V ,woda,toalety, plac zabaw.plaża 100m.sklep 250m.można tak że wodować łódki. ----25zł doba. :smirk: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie macie namiary jakies na Łachy?? maja jakas strone czy cos ? 

 

 

Sam szukałem i tu masz to co udało mi się znaleźć na forum wędkarskim. NIestety strona nie działa. - Comsio jak masz dobry kontakt z właścicielem to powiedz mu, że jak czegoś nie ma w internecie to to coś nie istnieje. :):):)

 

 

Miasto:

Łacha gm. Serock Ulica: Sosnowa 3 Kod pocztowy: 05-140 Województwo: Mazowieckie » Powiat: Legionowo » Telefon: 0227827326 Faks:   Adres e-mail: cizemka@infotatry.com Adres WWW: http://www.relax.eurowczasy.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po weekendzie :(:(:(  Mimo dużych upałów w Popowie było przyjemnie. W sosnowym lesie, nie czuć tak bardzo temperatury. Pogroziło burzą ale spadło tylko kilka kropel deszczu. NIestety wędek nawet nie rozłożyłem :(

 

Sam ośrodek bardzo klimatyczny, nieodparte są skojarzenia z poprzednią epoką. Do dyspozycji mamy atrakcje typu: ping pong, bilard, mały basen, boisko do siatkówki (nie wiem czy czynne bo siatki nie było :)) W TV meczyki :) (własciciel lubuje się w pilce noznej. :))

 

Dostępny bar, browarek, zimne napoje itp ale obiady trzeba zamawiać z dnia na dzień. Polecamy pierogi ruskie.

 

 

Dla szukających ciszy i spokoju i nie mających wymagań np. co do granulatu kruszywa do wysypywania ścieżek super miejsce. Dodatkowy plus to tylko 1 godzina jazdy od stolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 8 miesięcy temu...

o.w. Łacha, miejsce ma potencjał. :skromny:

na razie trwa reaktywacja, ale w niczym to nie przeszkadza. można wypoczywać. dużo miejsca na terenie, blisko do wody ( za siatką )

bar - jedzenie pyszne. blisko dwa dobrze zaopatrzone sklepy ( ceny w sklepach  :look:  )

 

niestety brak plaży i sanitariaty są w trakcie remontu. ciepła woda prawie zawsze. 

 

no, ale dla rybaków bajka. rybki leszcze i szczupaki 2-3kg biorą ładnie. można "kupić" od wędkarzy...za piwko :hehe:

 

 

post-7943-0-35044000-1399563347_thumb.jpg

post-7943-0-30844700-1399563355_thumb.jpg

post-7943-0-60741400-1399563374_thumb.jpg

post-7943-0-55690400-1399563404_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.