Skocz do zawartości

NAKLEJKA raz jeszcze :)


Tomii

  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem za naklejka:

    • Nr 1
      33
    • Nr 3
      4
    • Nr 2
      0
    • Nr 4
      4


Rekomendowane odpowiedzi

No więc decyzja została podjęta - naklejka będzie! Pozostaje kwestja wyboru czcionki adresu strony i wielkości naklejeczki. Poniżej cztery rodzaje napisów i ankieta :). Proszę się jeszcze wypowiadać co do wielkości naklejeczki. Według mnie 12 x 6 cm to jest minimum. No i co robimy z tłem i kolorem. Proponuje tło przezroczyste, kolor loga czarny - taki zestaw napewno będzie najlepszy do naklejenia na przyczepce. No i wypadało by zrobić jeszcze w drugim kolorku, dla osób z ciemnymi samochodami. Może tak jak proponował wielgol: tło przezroczyste kolor loga srebrny.

Proszę wszystkich o wypowiadanie się!!!

 

Naklejka nr 1:

3peypswpt14ijuka.jpg

 

Naklejka nr 2:

ujncrpw3vkqlnxzu.jpg

 

Naklejka nr 3:

ltdn0xtylf2qtri8.jpg

 

Naklejka nr 4:

aig10fl782iqdkp7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może lepsze będzie tło białe tak jak na "PL-kach"?

Czarne napisy jak najbardziej.

Wszystko będzie najlepiej widoczne w takim ustawieniu: czarne napisy białe tło.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co z tą naklejką?

Jaka jest ostateczne decyzja?

Wakacje się zbliżają!

Dajcie znać.

Ja zamawiam 2 (dwie) sztuki :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czarne autko i żółty nie będzie pasował na pewno. Biel i czerń zawsze i na każde spasuje.

JA CHCE NAKLEJKĘ!!!!! :):)

Pozdrawiam :)

 


tutaj na szybko podłączyłem aku ale też chyba było cos jeszcze innego bo te końcówki konektorowe napewno nie były do aku. Może było jeszcze jakieś urządzenie zabezpieczające przed rozładowaniem?

msg-1365-imported-126ccf83-07fc-4b94-994e-598311d7f364_thumb.jpg

 

to było chyba właśnie do zasilacza, tak myślę że w tym białym przewodzie jest zasilanie 230V ale nie mam nawet czym to sprawdzić

msg-1365-imported-40ee41a9-810e-40ce-99a0-0ba5243a8124_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno pytanie :) - może puki jeszcze można zmienić domenę. Patrzyłem i np. www.karawaning.pl jest wolna :). Wolne też jest karawaning.net i karawaning.info

Było by trochę bez sensu gdybyśmy najpierw zrobili naklejeczkę a potem zmieniali adres.

 

Co do wielkości naklejki: zdecyduje się chyba na 16 x 8 cm - nie jest "wulgarnie" duża i dość czytelna.

 

Napiszcie co myślicie o tym adresie - zawsze www.karawaning.pl wyglądało by bardziej profesjonalniej niż prv.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko staremu adrsu, nowy też odpowiada, więc diecezje niech Admin podejmie :) Rozmiar też może być. Tylko kolor niech będzie czarny i biały druku na przeźroczystym tle. Dla mnie wtedy dwie czarne:-) Czekam!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czarno białe :) - będą czarne lub białe (jedne i drugie na przezroczystym tle).

 

Z tym adresem to się jeszcze zastanawiam - pod takim komercyjnym, adresem lepiej by się dało spozycjonować stronę :). Decyzja zostanie podjęta w ciągu kilku dni i wtedy od razu polecimy z drukowaniem naklejek!

 


a to troszke wyrazneij

 

 

stan z przed demontazu

 

 

uszkodzenia od zewnatrz schowka

 

 

uszkodzenie od wnetrza schowka

 

 

kufer popekany po zdemontowaniu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.