Skocz do zawartości

Zell am See


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wybieramy się na tydzień w Wysokie Taury i szukamy taniego kempingu w okolicach Zell am See. Wertowaliśmy ten dział tam i z powrotem ale nie natrafiliśmy na żadne konkrety.

Załoga to 2 osoby dorosłe, dziecko lat 3, pies, auto+przyczepa. Chodzi nam o bezpieczny i tani przede wszystkim tani kemping. Chcemy pochodzić po okolicznych górach, więc mile widziana byłaby bliskość szlaków.Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc taniego to tam chyba nie ma :) Byłem w zeszłym roku na http://www.sportcamp.at/de to jest jakieś 3 km za jeziorem Zell am See

Na terenie basen i staw przystosowany do kąpieli, korty tenisowe, spa i kilku gwiazdkowy hotel.

Jak My dojechaliśmy do Zell to oba kempingi nad samym jeziorem były pełne. Nie dało się wcisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy Zell na kempingach napewno nie jest tanio :ee: przynajmniej ja takiego miejsca nie spotkałem :niewiem: Pozatym na kempingach jest dużo stacjonarek i panuje spory ruch :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję - a byliście tam może? Jakieś własne doświadczenia?

 

 

witam

 

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu i tu wlasnie dano PLAME

 

z tego widac ze ISKRE nie interesuje FORUM.

 

Moze by tak popytac w biurze informacji turystycznej??

 

pozdrawiam

 

DAKOTA

 

z calym szacunkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu i tu wlasnie dano PLAME

 

z tego widac ze ISKRE nie interesuje FORUM.

 

Moze by tak popytac w biurze informacji turystycznej??

 

pozdrawiam

 

DAKOTA

 

z calym szacunkiem

 

 

jaki masz problem człowieku?

 

przejrzałem wszystkie wątki o campingach w Austrii zanim zapytałem - tego nie widziałem, więc nie chce jechać w ciemno gdzieś o czym nigdzie nie ma ani słowa.

 

Biuro informacji turystycznej ma mi powiedzieć o prywatnych opiniach forumowiczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz problem człowieku?

 

przejrzałem wszystkie wątki o campingach w Austrii zanim zapytałem - tego nie widziałem, więc nie chce jechać w ciemno gdzieś o czym nigdzie nie ma ani słowa.

 

Biuro informacji turystycznej ma mi powiedzieć o prywatnych opiniach forumowiczów?

 

ja problemu nie mam czlowieku , ale Ty masz z czytaniem co widac i wlasnie dales tego dowod

pozdrawiam

 

DAKOTA

ps.Ale moze ktos cie uswiadomi, a moze ktos ci doczyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję - a byliście tam może? Jakieś własne doświadczenia?

 

Byliśmy, pierwszy raz 15 lat temu, ostatnio w tamtym roku.

 

http://forum.karawan...86/page__st__60

 

Kemping mały. Socjal, standard zachodni, wysoki. :ok:

 

Rzecz ważna, nie jest to kemping rodzinny. Leży tuż przy drodze na Grossglockner. Tak więc rano 8-9-ta zaczyna się przejazd wszystkiego co się da w kierunku odległych o kilka km bramek. Traktując go jednak jako sypialnię i miejsce do wieczornego odpoczynku nie ma problemu. Po zamknięciu bramek ruch na drodze zamiera praktycznie do zera. Nie ma więc problemu, że droga znajduje się tuż za płotem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja problemu nie mam czlowieku , ale Ty masz z czytaniem co widac i wlasnie dales tego dowod

pozdrawiam

 

DAKOTA

ps.Ale moze ktos cie uswiadomi, a moze ktos ci doczyta

 

 

 

Ty masz za to problem ze sobą najwyraźniej i wtrącasz się do wątku w którym nie masz nic do powiedzenia i obrażasz innych. Kończę tą dyskusję nie będę się zniżać do poziomu bezsensownej pyskówki by ulżyć twojej frustracji.

 

Byliśmy, pierwszy raz 15 lat temu, ostatnio w tamtym roku.

 

http://forum.karawan...86/page__st__60

 

Kemping mały. Socjal, standard zachodni, wysoki. :ok:

 

Rzecz ważna, nie jest to kemping rodzinny. Leży tuż przy drodze na Grossglockner. Tak więc rano 8-9-ta zaczyna się przejazd wszystkiego co się da w kierunku odległych o kilka km bramek. Traktując go jednak jako sypialnię i miejsce do wieczornego odpoczynku nie ma problemu. Po zamknięciu bramek ruch na drodze zamiera praktycznie do zera. Nie ma więc problemu, że droga znajduje się tuż za płotem.

 

Pozdrawiam

 

 

Dzięki za opis :) Czytałem tą relację, skojarzyłem ten camping. Miejscówka świetna. Ruch raczej nie będzie przeszkadzać i tak całe dnie spędzamy w górach. Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.