Skocz do zawartości

1.3 co do tego zaczepić


JarekTIR

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy jaką masę mogę ciągnąć to ja wiem mi chodziło raczej o jakieś typy i masy przyczepek może rzeczywiście trochę lakonicznie się wyraziłem. Spróbuję wyjaśnić to dokładniej chodzi mi taką by nie jechać jak dawniej jeździli Fiatem 126 ciągnąc wielką przyczepę i jadąc 30 km\h. A mam zamiar po prostu wyjeżdżać na 2-3 dniowe wypady głównie do miast. A może coś takiego

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez JarekTIR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masa 1295kg 44 kw Ford Fiesta

 

Zadałeś takie pytanie, to też masz i takie odpowiedzi.

Ty wiesz co masz w dowodzie - lecz koledzy nie są jasnowidzami i nie wiedzą co tam u Ciebie wpisali.

Tak samo nie wiemy, co Cię orientacyjnie interesuje - jaka liczna rodzina, gdzie chcesz jeździć /teraz wiemy że na wypady 2-3 dniowe/, bo np. śmiało możesz też jeździć sam na ryby. Więc Niewiadówka wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK

w rubryce jak przeczytasz legendę dowodu rejestracyjnego masz wpisana masę przyczepy bez hamulca i masę przyczepy z hamulcem

na ostatniej stronie

 

podaj te namiary - będziemy działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hej: , jestem nowy na tym forum.

Na ile mogę to podpowiem że autkiem tym będziesz mógł ciągnąć na pewno coś takiego

http://otomoto.pl/knaus-caravellair-antares-lux-375-T3041860.html

Sam jestem teraz na etapie poszukiwań przyczepki i zdobywania wiedzy dotyczącej zakupu :mlot: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hej: , jestem nowy na tym forum.

Na ile mogę to podpowiem że autkiem tym będziesz mógł ciągnąć na pewno coś takiego

http://otomoto.pl/kn...5-T3041860.html

Sam jestem teraz na etapie poszukiwań przyczepki i zdobywania wiedzy dotyczącej zakupu :mlot: .

 

nowy kolego nie wprowadzaj w błąd innego nowego kolegi

nie wiadomo - DMC 900 kg to wcale nie mało

wystarczy ze kolega ma wpisane 850 kg z hamulcem w swoim DW i po ptakach i nic takiego ciągnąć nie może

choćby chciał nie wiem jak

poczekamy na dane z dowodu rejestracyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyszukałem w necie to masa przyczepy wynosi 800 kg z hamulcem i 520 bez hamulca, ale to jest dla silnika 1,4 w nowej fieście. W jakiś sposób to zawęża pole szukania ale i tak ostatecznie trzeba poczekać na dane autka z DR.

Swoją drogą to do tej pory to działało w drugą stronę zainteresowany pokazywał linki do ofert i pytał się co o nich sądzimy a nie używał forum jako googla, że zadaje pytanie i czeka na wyniki wyszukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.