Skocz do zawartości

SMARTFON


Pierzasty

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z telefonów do wyboru z 0 zł.

Abonament 65 zł z umową na 2 lata, wszystko bez limitu a netu 10. Dla żony to samo...

 

A co myślicie o samym sprzęcie?

 

Czyli nie tak źle, wychodzi miej więcej na to samo jakbyś kupił fon i abo osobno. Telefony to taka średnia półka. Sprawdź, który ma nalepsze parametry, najnowszego androida, największą baterię itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem 18 lat w jednej sieci...to wybrzydzam, ale odbiło mi się to czkawką. Pierwszy raz!

W czerwcu miałem propozycję samsung A5 2016 za 59 zł w abonamencie 64 zł miesięcznie Razy dwa oczywiście.

Ale po darmowym roamingu jak powiedział mi kierownik Tmobile, wszystko zwariowało, bo nie ma nic za darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem 10 lat w plusie, polazłem do playa i teraz z podkulonym ogonem wracam do plusa. Kiedyś jeszcze dodatkowo używałem orange, jeżeli chodzi o zasieg i stabilność plus nie ma sobie równych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem pełno lat w Play, potem w RedBullMobile ale to Play. Żona też Play i syn z telefonem na kartę też w Play. Chciałem wszystko połączyć i wziąć w Play abo rodzinny, ale się nie dało. Nie dało się przenieść numer z RBM do Play, bo to ta sama sieć. Pan w salonie powiedział, że musze wypowiedzieć umowę w RBM, przenieść nr do innej sieci i potem wrócić i wziąć abo rodzinny w Play. Kazałem im spadać i przeniosłem wszystkie 3 numery do Plusa. Dostałem pierwsze 6 miesięcy za darmo, a reszta (18 miesięcy) za 99 zł brutto za no limit na wszystko + 20 gb netu. Czyli za jeden nr wychodzi mi 24,75 brutto. Całkiem sensownie.

 

Ale jak wspominałem ja biorę tylko abonament, a telefon raz na jakiś czas kupuję sobie sam. To samo dla żony i syna. W ogóle teraz sieci z telefonami się wycwaniły i wprowadzili zapisy, że telefon staje się dopiero Twoją własnością po spłacie wszystkich rat - czyli po 24 miesiącach trwania umowy. Dla mnie to głupie, bo telefon Ci padnie, albo będziesz chciał go wymienić w trakcie trwania umowy to nawet nie możesz go sprzedać.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyjcie na stronę Premium Mobile. Za trzy numery z czego dwa wszystko gratis i po 5GB ,jeden to samo prócz stacjonarnych i MMS-ów za 59zł i to bez wiążącej umowy tzn. z miesiecznym wypowiedzeniem. Nadajniki oczywiście Plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.