Skocz do zawartości

SMARTFON


Pierzasty

Rekomendowane odpowiedzi

Ja użytkuję LG P970 i po aktualizacji do Androida 2.3 nie narzekam, chociaż w porównaniu z Galaxy S 2 od kumpla mój jest zdecydowanie wolniejszy.

Jak dla mnie zawsze wadą było pisanie sms w telefonach dotykowych i dlatego zawsze miałem telefon z klawiaturą, ale na Androidzie jest klawiatura Swype, która jest jak dla mnie lepsza niż wszystkie inne możliwe klawiatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odświerzam kotleta :) Czy ktoś użytkuje może Samsunga Galaxy S4 i mógłby się na jego temat wypowiedzieć...rozważam jeszcze  Sony Xperię Z, ale dla mnie jedyną jego zaletą jest obudowa . Proszę o wypowiedzi użytkowników, nie osób snujących opinię na podstawie netu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google zaprezentowało czystego/gołego androida na ostatniej konferencji na samsunga S4. To chyba najlepsza rekomendacja. Poprzednie wersje S3 nadal otrzymują aktualizacje. Jeszcze warto zaiteresować się HTC One.

 

Więc jeżeli nie może być to iPhone to Samsung powinien dać radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Padło na galaxy s4... Jestem pod wrażeniem tego telefonu. Właśnie z niego piszę i wszystko śmiga aż miło. Z resztą nie wiem dla czego, ale net szybciej mi hula niż na kompie używając WiFi z tego samego źródła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od przeszło miesiąca używam HTC Desire X. Coraz częściej się zdarza, że nawet laptopa nie odpalam :) Po Xperii MiniPro nie chciałem smarta, myślałem ewentualnie o blackberry (chciałem mieć qwerty), a teraz... tylko smarta :)

 

Joke w temacie:

Kiedyś telefony nazywano cegłami.

A teraz?

 

 

Dachówki ;)

 

PS> Może stare ale niedawno zasłyszałem dopiero :niewiem:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te telefony to już często wielordzeniowe potwory ze sprzętowym wsparciem kompresji video hd. Jeżeli mają działać i nadawać się do pracy to nie warto oszczędzać i brać nexusa 4, galaxy 4, iphona 4s/5, htc one. Ja już też nie włączam komputera. Tablet/telefon to 90% czasu.

 

Tablety koniecznie z modemami 3g/4g do tego zamawiamy darmowy internet 3g od Aero2 i jest pięknie.

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z Windowsem trafił mi się jeden telefon. Dawno więc pewnie sporo się pozmieniało. Więc się nie wypowiem.

Jeśli chodzi o Androida dla mnie plusem jest pełna integracja z Google, oraz sporo aplikacji w Google Play. Poza tym przyzwyczaiłem się do Androida, i wydaje mi się on super intuicyjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam i to i to. Windows zadziwia szybkością natomiast dla mnie nie do przyjęcia jest brak możliwości zmiany dzwonka sms na "swój" - do wyboru mamy kilka wbudowanych.  :oslabiony: . Aplikacji o wiele mniej jak w android markecie (Google Play), ale od biedy coś tam się znajdzie. Do niedawna problemem było wysłanie plików przez bluetooth - było to zablokowane w win 7.5,- można było tylko przegrać książkę tel z innego aparatu. Obecnie w 7.8 odblokowali, wiem że jest problem z załącznikami do maila - pdf się nie da załączyć.... Zresztą można się rozpisywać - najlepiej wejść na fora dot. systemu i poczytać bo różnic jest wiele. Mówi się, że Android niestabilny - możliwe przy "słabszych" konfiguracjach tel, mając 2 rdzeniowy procesor o min 1 Ghz i 1 GB RAM śmiga jak burza  :]

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie rzecz biorąc system Android jest bardziej "przyjazny" pracy czy korzystasz z internetu niż system Windows,obecnie królujący w modelach Nokii Lumia. Gdybym miął polecać jakiś sensowny teelfon to z pewnością HTC One S lub gaalxy S3,bo S4 mimo wszystko jest jeszcze za drogi,plus rozmair wyświetlacza. Wydaje się za duży do codziennego użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Odświeżę troszkę temat i podłącze się z pytaniem aby nie zakładać nowego tematu :]

Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał do czynienia z poniższymi telefonami i mógłby powiedzieć coś na ich temat

a w szczególności który z tych modeli spisuje się najlepiej.

Dzięki za odpowiedź

 

1.Samsung Solid B2710

2.Samsung Solid B2100

3.Samsung Solid E2370

4.Samsung Solid C3350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.